Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 240 0
06.09.2021

Świat koni i nie tylko

Gra przede wszystkim opiera się na trenowaniu i pielęgnowaniu koni, które zakupujemy za walutę, którą zdobywamy głównie wydając realne pieniądze. Mamy możliwość poznania odrobiny gry korzystając z darmowego dostępu na 3 dni, natomiast później jesteśmy zmuszeni wykupić jeden z płatnych pakietów, aby mieć dostęp do dalszej rozgrywki i pozostałych terenów, które zostają odblokowane wraz z poziomem postaci i reputacją jaką budujemy w danych lokacjach. Gra zapewnia nam ogrom zadań, które są podzielone na te odnośnie reputacji, fabularne i te które są poboczne. Dzięki zadaniom głównym poznajemy historię wyspy Jorvik na której się znajdujemy jak i swoje przeznaczenie i historię jeźdźców dusz, do których dołączamy aby zwalczać zło, które chce przejść do naszego świata.
W grze również poznajemy innych graczy z którymi możemy spędzać czas, grać, bawić się i rywalizować w wielu wyścigach, które gra nam zapewnia. Co tydzień pojawiają się również aktualizacje, które zawsze choć odrobinę urozmaicają czymś nowym rozgrywkę.
Twórcy gry zapewniają nam również rozgrywki klubowe, dzięki czemu razem z przyjaciółmi możemy założyć klub i ćwiczyć różne dyscypliny , ale również wspólnie spędzać czas.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Na sam początek polecam skupić się na zadaniach, które oznaczone są żółtym wykrzyknikiem. Najlepiej jeśli będziemy robić wpierw główną fabułę, aczkolwiek po drodze pojawia się też dużo postaci, które mają dla nas jakieś zadania a dają całkiem sporo doświadczenia, więc jeżeli mamy czas i chęci, możemy zajmować się wszystkim co jest pod ręką. Wbijanie kolejnych poziomów jest bardzo ważne, ponieważ dzięki temu mamy dostęp chociażby do większej puli rzeczy ze sklepów, które również ograniczenia lvl posiadają, ale przede wszystkim daje nam to dalszy ciąg rozgrywki. Nie możemy jednak zapominać o codziennym robieniu reputacji, ponieważ większość lokacji jakie są w grze, nie odblokujemy tylko i wyłącznie zdobytym poziomem - trzeba przecierpieć i codziennie robić to samo, aż zdobędziemy odpowiednie kwalifikacje do dalszej podróży. Większość graczy na samym początku nie zwraca na to uwagi, co jest ogromnym błędem i tak naprawdę stratą czasu, bo jeśli kończą nam się zadania główne, które dają nam głównie doświadczenie dla postaci, ponieważ dalsza ich część np. będzie dostępna dnia kolejnego, gracze tracą zainteresowanie bo " nie ma co robić" , a przecież zostają jeszcze wyścigi, które dają nam doświadczenie dla konia, szylingi i właśnie reputację w danej lokalizacji ( mieście ). Wbijanie tego typu codziennych zadań, może wydawać się nudne i monotonne, ponieważ nie ma w tym nic nowego, a za wiele to nie daje, o tyle o ile skupiamy się na wbijaniu poziomu konia, można reputację robić samymi wyścigami, tylko ten czas wbicia danego przedziału zwyczajnie się wydłuża. Zalecam więc zawziąć się, postawić sobie za cel " zrobię to na 100%!" i zwyczajnie codziennie to robić, aż nie skończymy wszystkiego do końca.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Nie zapominajmy również o podnoszeniu poziomu naszego wierzchowca, ponieważ dzięki temu, że będzie miał on coraz wyższy lvl ( max. 15) jego statystyki również będą się podnosić. Zatem tutaj nie pozostaje nam nic innego, jak w wolnej chwili przejechać wszelkie możliwe wyścigi. Im więcej ich mamy dostępnym tym szybciej wbijemy poziom naszego wierzchowca, ale oczywiście musimy to robić codziennie. Tak, znowu ta monotonność, ale coś za coś. Nie zapominajcie o codziennej pielęgnacji - z pewnością zauważycie różnicę, kiedy zacznie wam spadać wskaźnik zadowolenia konia, jazda na nim będzie ogromnym utrapieniem zwłaszcza na wyścigach. Maksymalny lvl, super zadowolenie i dodajcie do tego dobry ekwipunek dla postaci i konia i macie przepis na sukces podczas wyścigów. Tylko opiekę nad nim też codziennie trzeba zrobić, żeby ten wskaźnik następnego dnia nam nie spadł, ale nic bardziej trudnego. Klikając na głowę konia rozwija nam się panel różnych czynności, które możemy wykonać, w tym głaskanie, karmienie, pojenie itd. Akcje są przyjemne i szybkie, więc nie zabiorą wam zbyt dużo czasu.
Opinię i komentarze zostawiam już Wam.
Spróbujecie zagrać? Może już testowaliście? Czy kogoś skusiło kupno abonamentu?

PS! Jeśli jesteście pewni, że chcecie grać, że będziecie w grę ładować pieniądze, nie kupujcie pojedynczych dostępów do gry, typu na miesiąc. Radzę kupić raz a porządnie LIFETIME, czyli płacicie raz, a macie dostęp do gry na zawsze. No o ile nie dostaniecie permanentnego bana, za bugi czy innego niezgodne czynności z regulaminem, ale jeśli wiecie, że jesteście odpowiedzialni i gracie tak, żeby nie narazić się twórcom gry, zdecydowanie polecam wydać raz, a porządnie, bo dokupując tak często pakiety i tak wyjdzie wam więcej, niż jak zapłacicie za ten na stałe.
PS.2! Kusi Cię LIFETIME? Poczekaj na promocje ! Są dosyć często i grę można dostać za ok. 90 zł lub za normalną, która jest teraz ale +4000 star coins!

Powodzenia !

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananowybandyta

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Przydatne bindy w CS:GO

Poradnik wzarek
2

World of Warships World of Warships, czyli porządna strzelanka na morzu.

Recenzja DanhonyV09
3

don't starve jak przeżyć do zimy

Tutorial Porarzo
4

CSGO Prime (B2P) Skiny, które w Chinach wyglądają nieco inaczej!

Poradnik JestemKacper
5

Warframe Czy Warframe jest stworzone dla Ciebie?

Recenzja DanhonyV09
6

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
7

Magoia - Zostań przywódcą plemienia! - recenzja gry.

Recenzja Povered
8

Lineage II Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

Recenzja Caterine
9

CSGO Prime (B2P) CS:GO - Cóż to za gra? Ile ta gra kosztuje? Na jakiej platformie jest dostępna?

Recenzja ArilsO
10

Clash Royale dobre decki na areny i grandy.

Poradnik HXGames
Chat