Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
0.0 0 317 0
06.06.2018

Fortnite Battle Royale moja opinia

Grając w grę Fortnite Battle Royale odczuwałem dużą presje związaną z rywalizacja miedzy 99 graczy, sam początek gry obudził we mnie ducha rywalizacji. Gra po prostu wciąga swoja prostą rozgrywki, zaczynając na samym początku gry jest nam trudno dopasować się miedzy innymi graczami, ale z czasem się wczuwamy i osiągamy coraz wyższy poziom i odblokowujemy ciekawe rzeczy, sam początek gry jest mega wyskakujemy z lecącego autobusu i lecimy tam gdzie jest mniej wrogów, po wylądowaniu zaczynamy gromadzić drewno ,metal, i cegły z których budujemy swoją fortece, lub po prostu bronimy się przed graczami zabudowując się w jakimś miejscu, szukając również w budynkach możemy znajdować złote skrzynie w których znajdziemy całkiem niezłe bronie z których zabijemy wrogów. Ponadto tworząc swoja postać możemy wybrać typ spadochronu jaki chcemy i wybrać swoją postać do wyboru do koloru. I nie zapominajcie że to gra multiplayer a wiec walczymy z innymi graczami możemy także grać z swoimi znajomymi. Taktykę w grze wybieramy sami ale nie polecam biegać jak szalony, ale to moje zdanie wy róbcie jak uważacie, ja sam preferuje bycie snajperem i skradanie się po dachach i rozstawianie pułapek bo zawsze ktoś w nie wpadnie, no ale wiadomo że można gdzieś się ukryć i poczekać aż inny się powybijają mamy wtedy szanse na wygraną, nie zapominając o burzy która powstaje i może nas uśmiercić dlatego musimy dobiec do rejonu zaznaczonego na mapie ale musimy uważać bo wszyscy gracze będą tam zmierzać i możemy zginać.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra jest super daje mnóstwo frajdy z grania, duże emocje podczas rozgrywek, sam klimat kreskówkowej gry jest przyjazny młodszym graczom i przyciąga wielu nowych graczy ponieważ nie ma scen brutalnych z których leje się tona krwi, W grze panuje dobra atmosfera i śmieszne momenty podczas rozgrywki, gra bardziej strategiczna w której aby przetrwać wykorzystujemy całe otoczenie wokół nas na sam początek mamy przy sobie kilof, dlatego lepiej jest poszukać broni no wiadomo lepiej mieć niż nie mieć. Podoba mi się również to że niszczymy prawie wszystko na mapie i zbieramy surowce które wykorzystujemy na różne budowy itd.. wszystko zależy od wyobraźni gracza i od jego stylu gry, no ale to zostawiam wam do oceny i zastanowienia się co można zmienić podczas swojej rozgrywki im większe doświadczenie tym przyjemniejsza staje się gra i rywalizacja.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Fortnite Battle Royale moim zdaniem zasługuje na pierwsze miejsce gier multiplayer za prostotę gry i świetny klimat jaki panuje w niej, ponadto jest to jedna z gier która zdobyła wielu fanów na całym świecie, gra nikomu się nie znudzi bo każdy pojedynek jest inny. Fortnite ma tez wady np. ilość klatek na sekundę co powoduje spadek płynności animacji w grze, ale każdy z nas wie ze nie ma idealnej gry pod względem płynności. Po przeczytaniu mojej opinii na temat gry nie zastanawiaj się tylko zainstaluj grę i do dzieła bo warto, gra jest za darmo a wiec nie zastanawiać się bo możecie nie zdążyć po wypuszczeni finalnej wersji gry, lecz myślę że twórcy pozostaną przy tym co jest i dodadzą cos nowego wtedy ilość graczy będzie wzrastać każdego dnia bo możliwość grania w grę za frre to chyba coś wspaniałego.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez arkoss

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Mój pierwszy GamePlay z nowego trybu w CS:GO | "CS:GO Battle Royale" (Danger Zone)

Video IKY
2

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
3

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
4

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
5

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
6

Minecraft MINECRAFT PORADNIK JAK ZACZĄĆ?

Poradnik Mesashii
7

Poradnik z komend w minecraft-podstawy

Poradnik Harrty
8

Tibia I ty możesz zostać legendarnym wojownikiem

Recenzja Lollfa
9

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
10

Grepolis Realia grania w sojuszu.

Recenzja Zielony2605
Discord