Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
3.7 3 1677 0
28.05.2018

Jak poprawić swoją celność

Jak zacząć? po pierwsze musicie wybrać styl jaki wam odpowiada. Czy celować z nadgarstka czy z całej ręki. Zależy to od rozmiaru podkładki i ile macie miejsca na biurku. Od waszego rodzaju celowanie zależeć będzie wasza czułość jaka dobierzecie sobie do myszki i do samej gry. Kolejnym elementem, który poprawi waszą celność jest ułożenie ręki na myszce, dobranie samej myszki.
Porządek w ekwipunku ważne jest to abyście każdą broń ustawiali tak aby za każdym razem zajmowała ten sam slot, w ten sposób wasz mózg podczas walki nie będzie musiał poświęcać uwagi na szukanie odpowiedniej broni za każdym razem i wybierze to co jest mu potrzebne odruchowo. Do tego dochodzi sposób w jakim się poruszacie czy poruszacie się w lewo i w prawo bardzo szybko może utrudnić przeciwnikowi strzelanie ale również osłabić waszą celność.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Hitscan trafia dokładnie tam gdzie macie celownik i nie pokonuje żadnej odległości, od razu zabierając przeciwnikowi obrażenia.
Projectile pocisk który musi pokonać drogę do celu np. pocisk ze snajperki. Zatem wymaga strzału z odpowiednim wyprzedzeniem i poprawką wysokości ze względu na opadanie pocisku
Jak ćwiczyć celność? musisz po prostu grać. Praktyka czyni mistrza!! Precyzyjne strzelanie z karabinów jest niemożliwe, nie można się nauczyć schematów jak np. w csie, by strzelać full auto. Zamiast full auto należy korzystać z kucania w ten sposób poprawimy naszą celności.
AIM HERO poprawa celności w środowisku, gdzie nikt do nas nie strzela. Dostępna jest na platformie Steam. Prosta gierka, która zawiera programy treningowe poszczególnych aspektów celowania
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Można też oglądać różnych streamerów i analizować ich grę, np. jak grać z granatnikiem.
www.Fortnitescout.com to stronka, która pozwoli Ci monitorować postępy takie jak K/D, wygrane, zabójstwa, historia meczów. Wystarczy wpisać tylko swój nick w grze !!! Jeśli więc Twoje K/D rośnie możesz mówić że robisz postępy.
Niektórzy mówią że latanie w lokalizacje gdzie ląduje dużo graczy jest dobre dla początkującego gracza, jednak ja jestem innego zdania. Kiedy nie ogarniasz budowania i strzelania nie poradzisz sobie i nie nauczysz się grać a tylko będziesz się denerwował, kiedy ogarniesz podstawy możesz tam latać wtedy osiągniesz wielki progres. Trzeba pamiętać że nie będziesz od razu drugim Ninją, ponieważ on gra od 1 sezonu ale i też grał w przeszłości w inne gry Battle Royale.
3.7 (głosów: 3)
Art napisany przez ziom510xxx

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
3

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
4

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
5

CSGO (B2P) Jak zrobić aby mieć 60 fps na słabym komputerze?

Poradnik Haxownik123
6

Persona 4 - Zwyczajne życie licealisty... Pomijając walkę z potworami.

Recenzja Macnut
7

Poradnik z komend w minecraft-podstawy

Poradnik Harrty
8

Tanki Online Szybka recenzja gry Tanki Online

Recenzja PiotrekXD123
9

CSGO (B2P) Natus Vincere - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
10

Animal Jam Animal Jam - recenzja gry/projektu !

Recenzja Malfour
Discord