Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
4.0 4 6697 0
28.05.2018

Jak poprawić swoją celność

Jak zacząć? po pierwsze musicie wybrać styl jaki wam odpowiada. Czy celować z nadgarstka czy z całej ręki. Zależy to od rozmiaru podkładki i ile macie miejsca na biurku. Od waszego rodzaju celowanie zależeć będzie wasza czułość jaka dobierzecie sobie do myszki i do samej gry. Kolejnym elementem, który poprawi waszą celność jest ułożenie ręki na myszce, dobranie samej myszki.
Porządek w ekwipunku ważne jest to abyście każdą broń ustawiali tak aby za każdym razem zajmowała ten sam slot, w ten sposób wasz mózg podczas walki nie będzie musiał poświęcać uwagi na szukanie odpowiedniej broni za każdym razem i wybierze to co jest mu potrzebne odruchowo. Do tego dochodzi sposób w jakim się poruszacie czy poruszacie się w lewo i w prawo bardzo szybko może utrudnić przeciwnikowi strzelanie ale również osłabić waszą celność.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Hitscan trafia dokładnie tam gdzie macie celownik i nie pokonuje żadnej odległości, od razu zabierając przeciwnikowi obrażenia.
Projectile pocisk który musi pokonać drogę do celu np. pocisk ze snajperki. Zatem wymaga strzału z odpowiednim wyprzedzeniem i poprawką wysokości ze względu na opadanie pocisku
Jak ćwiczyć celność? musisz po prostu grać. Praktyka czyni mistrza!! Precyzyjne strzelanie z karabinów jest niemożliwe, nie można się nauczyć schematów jak np. w csie, by strzelać full auto. Zamiast full auto należy korzystać z kucania w ten sposób poprawimy naszą celności.
AIM HERO poprawa celności w środowisku, gdzie nikt do nas nie strzela. Dostępna jest na platformie Steam. Prosta gierka, która zawiera programy treningowe poszczególnych aspektów celowania
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Można też oglądać różnych streamerów i analizować ich grę, np. jak grać z granatnikiem.
www.Fortnitescout.com to stronka, która pozwoli Ci monitorować postępy takie jak K/D, wygrane, zabójstwa, historia meczów. Wystarczy wpisać tylko swój nick w grze !!! Jeśli więc Twoje K/D rośnie możesz mówić że robisz postępy.
Niektórzy mówią że latanie w lokalizacje gdzie ląduje dużo graczy jest dobre dla początkującego gracza, jednak ja jestem innego zdania. Kiedy nie ogarniasz budowania i strzelania nie poradzisz sobie i nie nauczysz się grać a tylko będziesz się denerwował, kiedy ogarniesz podstawy możesz tam latać wtedy osiągniesz wielki progres. Trzeba pamiętać że nie będziesz od razu drugim Ninją, ponieważ on gra od 1 sezonu ale i też grał w przeszłości w inne gry Battle Royale.
4.0 (głosów: 4)
Art napisany przez ziom510xxx

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
2

League of Legends Nowy system honoru - Co i jak?

Poradnik TurboBagiety
3

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
4

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
5

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
8

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
9

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
10

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [3#]

Poradnik JestemKacper
Chat