Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
3.8 6 11599 0
28.05.2018

Jak poprawić swoją celność

Jak zacząć? po pierwsze musicie wybrać styl jaki wam odpowiada. Czy celować z nadgarstka czy z całej ręki. Zależy to od rozmiaru podkładki i ile macie miejsca na biurku. Od waszego rodzaju celowanie zależeć będzie wasza czułość jaka dobierzecie sobie do myszki i do samej gry. Kolejnym elementem, który poprawi waszą celność jest ułożenie ręki na myszce, dobranie samej myszki.
Porządek w ekwipunku ważne jest to abyście każdą broń ustawiali tak aby za każdym razem zajmowała ten sam slot, w ten sposób wasz mózg podczas walki nie będzie musiał poświęcać uwagi na szukanie odpowiedniej broni za każdym razem i wybierze to co jest mu potrzebne odruchowo. Do tego dochodzi sposób w jakim się poruszacie czy poruszacie się w lewo i w prawo bardzo szybko może utrudnić przeciwnikowi strzelanie ale również osłabić waszą celność.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Hitscan trafia dokładnie tam gdzie macie celownik i nie pokonuje żadnej odległości, od razu zabierając przeciwnikowi obrażenia.
Projectile pocisk który musi pokonać drogę do celu np. pocisk ze snajperki. Zatem wymaga strzału z odpowiednim wyprzedzeniem i poprawką wysokości ze względu na opadanie pocisku
Jak ćwiczyć celność? musisz po prostu grać. Praktyka czyni mistrza!! Precyzyjne strzelanie z karabinów jest niemożliwe, nie można się nauczyć schematów jak np. w csie, by strzelać full auto. Zamiast full auto należy korzystać z kucania w ten sposób poprawimy naszą celności.
AIM HERO poprawa celności w środowisku, gdzie nikt do nas nie strzela. Dostępna jest na platformie Steam. Prosta gierka, która zawiera programy treningowe poszczególnych aspektów celowania
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Można też oglądać różnych streamerów i analizować ich grę, np. jak grać z granatnikiem.
www.Fortnitescout.com to stronka, która pozwoli Ci monitorować postępy takie jak K/D, wygrane, zabójstwa, historia meczów. Wystarczy wpisać tylko swój nick w grze !!! Jeśli więc Twoje K/D rośnie możesz mówić że robisz postępy.
Niektórzy mówią że latanie w lokalizacje gdzie ląduje dużo graczy jest dobre dla początkującego gracza, jednak ja jestem innego zdania. Kiedy nie ogarniasz budowania i strzelania nie poradzisz sobie i nie nauczysz się grać a tylko będziesz się denerwował, kiedy ogarniesz podstawy możesz tam latać wtedy osiągniesz wielki progres. Trzeba pamiętać że nie będziesz od razu drugim Ninją, ponieważ on gra od 1 sezonu ale i też grał w przeszłości w inne gry Battle Royale.
3.8 (głosów: 6)
Art napisany przez ziom510xxx

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Wymagania minimalne. Prawda czy mit?

Recenzja bananki24
2

League of Legends League of Legends Olaf Top - Krótki Poradnik BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
3

Minecraft Minecraft SkyWars Vertez pl #3

Video mitrefo pro banan :D
4

Manhunt, czyli esencja gier Rockstar Games

Recenzja LiquidSnake
5

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
6

Crossout Crossout - poradnik dotyczący walki i budowania pojazdów

Poradnik Janux
7

8 najgorszych i najgłupszych modów go Gothica

Recenzja Tybero
8

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec? cz2

Poradnik Seb0L03
9

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
10

Hero Zero Moja opinia na temat gry pod tytułem "HERO ZERO"

Recenzja [email protected]
Chat