Jak to działa
H1Z1: King of the Kill (B2P)
5.0 1 1888 0
28.03.2018

Oto mój tutorial do gry H1Z1

H1Z1 jest świetną grą typu battle royale. Jest bardzo wciągająca oraz zapewni wiele godzin świetnej i dobrej zabawy. W dużym skrócie polega na zbieraniu przedmiotów, uciekaniu przed toksycznym gazem i oczywiście zabijaniu innych graczy. Dostępna jest w korzystnej cenie jak na taką przyjemną grę. Początkujący gracze szybko odnajdą się w świecie gry, gdyż nie ma w niej żadnych skomplikowanych rzeczy. Głównym zadaniem gracza jest zostać jedynym przy życiu na wielkiej mapie, która z czasem staje coraz mniejsza a gracze muszą jak najszybciej dostać się do bezpiecznej strefy. Oprócz gazu należy oczywiście uważać na innych graczy, którzy będą chcieli zrobić to samo co ty, dlatego musisz jak najszybciej znaleźć broń i nie dać się zabić. Oprócz broni w grze można znaleźć 4 typy pojazdów znacznie ułatwiających rozgrywkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra zaczyna się od wejścia do poczekalni w której może być nawet 150 graczy. Po starcie gracze pojawiają się nad mapą na spadochronach i lądują na niej. Najlepiej wylądować na jednej z wielu lokacji w grze a nie w lesie. Pierwsze co należy zrobić to znaleźć jakąś broń. Potem zebrać niezbędny ekwipunek jak plecak czy bandaże. Po zebraniu niezbędnych przedmiotów trzeba jak najszybciej znaleźć innych graczy którzy postanowili wybrać się w to samo miejsce co ty i się ich pozbyć. Jeśli Ci się to uda możesz zebrać ich ekwipunek i uzupełnić swój. Gdy zostaniesz sam w swojej lokacji sprawdź na mapie gdzie znajduje się bezpieczna strefa i udaj się do niej by nie zginąć od toksycznego gazu zmniejszającego całą mapę. Krąg będzie się zmniejszał co kilka minut dlatego trzeba być w ciągłym ruchu. Po drodze czekają na ciebie inni gracze, których również musisz się pozbyć. Zwycięzca może być tylko jeden, więc nie oszczędzaj nikogo. Z początku może być trudno walcząc z bardziej doświadczonymi graczami jednak początkujący szybko załapią podstawy i szybko znajdziesz się na miejscu graczy zaawansowanych.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra zawiera mnóstwo świetnie zaprojektowanych skórek do broni, ubrań i pojazdów. Oprócz klasycznej rozgrywki można zagrać z jednym kolegą lub z czterema. Dostępny jest również tryb deadmatch. Ja oceniam grę bardzo dobrze. Gdy raz wejdziesz do tej gry już się od niej nie oderwiesz. Mam nadzieję, że mój Tuturial do tej gry wam się spodobał. Również mam nadzieję że pomogłem niektórym lub zachęciłem do kupna tej fantastycznej gry. Proszę was jakbyście znaleźli jakieś błędy ortograficzne lub błędy dotyczące gry to proszę do mnie na pisać, byłbym wtedy bardzo wdzięczny. Również zapraszam was do mojego poprzedniego artykułu w, którym przedstawiłem recenzje gry Hero Zero. To na tyle ode mnie. Życzę wam przyjemnej gry. dnia lub nocy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mów mi Grzegorz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Poradnik do: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Poradnik Karolekuś
2

League of Legends Poradnik Jak Grać Malphite

Poradnik Rogaczovv
3

League of Legends League of Legends - Evelynn Jungla Poradnik

Poradnik Koko_5
4

Minecraft TWORZENIE SERWERA EASYHC #1

Poradnik Harrty
5

League of Legends Yorick - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
6

Grand Theft Auto V (B2P) Od Gangstera do Milionera

Poradnik piotrusinio
7

"Detroit: Become Human"

Recenzja bananek_strażak
8

CSGO Prime (B2P) Jak wymieniać się z botami, aby zarobić?

Poradnik JestemKacper
9

8 najgorszych i najgłupszych modów go Gothica

Recenzja Tybero
10

Dying Light - recenzja

Recenzja BLAZEJ1
Chat