Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
0 0 60 0
22.03.2018

Oto moja recenzja gry Hero Zero

Witam was bardzo serdecznie. Dziś wam przedstawię moją recenzje gry Hero Zero. Może zacznę od tego czym jest Hero Zero. Hero Zero to bezpłatna gra przeglądarkowa dla wszystkich którzy chcą zostać superbohaterami czy też i nie. W tej recenzji powiem wam o moich trzech ulubionych zaletach Hero Zero. Po pierwsze. Kreator postaci i sklep. Sam kreator jest dobrze zrobiony. Możesz wybrać swojej postaci jaki chcesz nos, brwi, oczy, usta, uszy, dodatki no i oczywiście płeć. Po kreatorze przechodzimy do gry gdzie naszym pierwszym zadaniem jest kupienie gadżetów dla naszej postaci. W sklepie najbardziej podoba mi się różnorodność artybutów ubrań i gadżetów. W skrócie mówiąc możesz mieć dwa takie same ubrania lub gadżety ale i tak będą się różnić wartością lub artybutami. Również podoba mi się że rzadkie lub epickie ubrania i gadżety nie muszą kosztować potrzebne i ciężkie do zdobycia nam oponki.
Kolejną rzeczą są ubrania i gadżety specjalne dostępne od poziomu 25. Ostatnia rzeczą jest pralka i maszyna do szycia. Dzięki pralce możemy losowo zmienić artybuty jakiegoś gadżetu lub ubrania. To na tyle ode mnie w temacie kreatora postaci i sklepu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Moją drugą ulubioną zaletą Hero Zero są walki. W Hero Zero jest dużo typów walk jak ligowe, pojedynki, drużynowe i do misji zwyczajnych i specjalnych. W skrócie spróbuje je wszystkie dokładnie opisać. Pierwszym typem walki jest walka do misji zwyczajnych. W tych misjach musimy się zmierzyć z różnymi przeciwnikami na różnych poziomach jak łatwy, średni lub trudny. Za te walki otrzymujemy monety i doświadczenie. Drugim typem są pojedynki. W nich możemy się zmierzyć z jakimi chcemy graczami. Za nie otrzymujemy honor. Trzecim typem jest walka ligowa. W tej walce wybieramy jednego z trzech podanych graczy. możemy zmierzyć się raz. Potem musimy odczekać kilka minut na odnowienie adrenaliny. Tak samo jest z pojedynkami tylko że możemy się zmierzyć kilka razy. Czwartym typem jest walka drużynowa. Żeby brać w niej udział trzeba być członkiem drużyny. W tej walce walczysz wraz z członkami z twojej drużyny którzy biorą udział w walce walczysz przeciwko innej drużynie. Za tą walkę otrzymujecie honor dla swojej drużyny. Ostatni typ to walki do misji specjalnych. W tych walkach mierzysz się z postaciami wymyślonych przez twórców. Żeby rozpocząć takie misje musisz zdobyć zdjęcie do konkretnej misji. Za te walki otrzymujemy monety i dużo doświadczenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Moją ostatnią ulubioną rzeczą jest drużyna. Drużynę możemy stworzyć lub do jakiejś dołączyć. Gdy tworzymy własną drużynę musimy zapłacić za jej stworzenie. gdy ją stworzymy musimy ją rozwijać i zrobić jej logo. Oczywiście wszystko to kosztuje monety. Możemy dać naszej drużynie wymagania aby dołączali do niej bohaterzy np. o konkretnym poziomie. Możemy również wyzywać inne drużyny aby stanęły z naszą drużyną do walki. Jednak gdy dołączamy do jakiejś drużyny musimy mię odpowiednie wymagania tej drużyny.

To na tyle ode mnie. mam nadzieję że moja recenzja wam się spodobała. Również mam nadzieję że niektórzy po przeczytaniu mojej recenzji dołączyli do gry Hero Zero. Oczywiście ja oceniam grę bardzo dobrze. Dzięki jeszcze raz za przeczytanie. Życzę wam dobrego dnia lub nocy.
Oto moja recenzja gry Hero Zero 0.0 0
0 0
Art napisany przez Mów mi Grzegorz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Karty w Clash Royale - Bats

Poradnik TheMaślak
3

Roblox Roblox #3 - Jak zdobyć DARMOWE ROBUXY? (BANANKI)

Video matix550
4

Fortnite Fortnite - Recenzja (Ratowanie Świata oraz Battle Royale)

Recenzja Piotrek222
5

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord