Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 1256 0
17.07.2017

Recenzja gry free to play

Hero Zero - gra przeglądarkowa free to play. W grze tworzymy swojego wymarzonego bohatera, którym będziemy rozwiązywać min. questy w grze czy atakować innych bohaterów. Możemy kupować ubrania, obuwie czy gadżety. Zawsze w świecie gry są dostępne trzy misje ( trzy drogi wyboru ):
jedna z nich każe nam odczekać ok. 15-20 min czasu za więcej xp ( zwykle dostajemy 1500-2000 xp )
druga pozwala nam walczyć z bossem ok. 3-5 min czasu musimy odczekać za to dostajemy mniej xpa ( zwykle 400-700 )
trzecia daje nam możliwość odczekania ok. 10-13 min czasu za średnią ilość xpa ( zwykle 500 -1000 xp ) oraz item min. ubranie czy gadżet.
Ja proponuje pierwszy przykład. Często wychodzę z domu na krótki czas ok. 20 min. Jak wracam od razu mam dużą ilość xpa do mojego levelu, co można powiedzieć, jeżeli nie macie zbyt dużo czasu to jest dobra opcja.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na początku gry po stworzeniu swojej postaci mamy trzy różne misje, ścieżki :
-jedne misje dają dużo xp, ale wymagają dużo czasu oczekiwania np. 1500 xp za 15 min
-drugie misje dają nam mało xp, ale oczekujemy mniej czasu + musimy mieć silnego bohatera, aby dał sobie rade. Na moim poziomie wygląda to inaczej dostaje za misje 1000 xp za 4 min czasu tylko muszę pokonać przeciwnika na poziomie trudnym.
- trzecie misje zajmują średnio czasu i średnie xp ( czasami jakiś item wyjątkowy ) np. 10 min 800 xp. Ja polecam misje z większym odstępem czasowym przede wszystkim dla osób, które często muszą wychodzić z domu na 15 min. Wielką zaletą jest to, że ma około 5 trybów rozgrywki : pojedynki, treningi, kryjówka, zadania nadzwyczajne czy gildia. W pojedynkach możemy się zmierzyć z osobami na głównej liście ( na której jest losowych 10 przeciwników na wyrównanym poziomie ) lub sami możemy wybrać przeciwnika z rankingu. Za pojedynki zwykle otrzymujemy punkty honoru, zaś czasami zdarza się, że dostaniemy jakiś item. Treningi pomagają nam ulepszyć bohatera. Trening trwa zwykle 5 min. , a za powtórzenia trzeba płacić. Za trzy treningi danej umiejętności jesteśmy w niej lepsi ( dostajemy punkty ). Ja jak grałem to prawie wogóle nie używałem treningów, więc jeżeli ktoś nie chce tracić czasu to może je pominąć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kryjówka w grze pomaga nam przede wszystkim z pieniędzmi. Kryjówka dostarcza nam sporą sumę pieniędzy jeżeli będziemy ulepszać pokój główny. Są tam dwa ważne surowce ( klej oraz kamienie ). Możemy również napadać na inne kryjówki zdobywając supermedale. Zadania nadzwyczajne to są małe historyjki fabularne. Możemy się pobawić w detektywa bohatera. I ostatnie drużyny. Możemy walczyć z kompanami przeciwko przeciwnikom. Oczywiście są też rankingi za którejś tam miejsce dostajemy nagrody. Jak na grę przeglądarkę to gra jest wyśmienita wszystko co wymieniłem jest oczywiście zaletą tej gry. Kiedy grałem to strasznie zaniedbywałem kryjówkę czy treningi. Przyjemnie mi się walczyło u boku moich kolegów przeciwko innym osobom. Ta gra ma wiele opcji, zalet i oczywiście graczy. Co ileś tam poziomów są nowe mapy, a od 60 lvla możemy mieć swojego pupila. Co kilka tygodni są aktualizacje, więc ludzie dbają o tą grę. Wade ma taką, że ubrania są beznadziejne w wyglądzie, ale to graczom zwykle nie przeszkadza. Dla mnie gra w skali od 0 do 10 zasłużyła na 9 ( trochę brakowało jej do 10 ) .
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Saga1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

CSGO Prime (B2P) Poradnik Counter Strike Global Offensive

Poradnik ENZO_GAEMING123
3

Minecraft W świecie Minecrafta

Tutorial Fire cookiex
4

Conqueror's Blade- gra w czasach średniowiecza

Recenzja Antonios007
5

League of Legends Poradnik junglera/ zaawansowany jungling

Poradnik pk_14
6

Trove Gra Trove - recenzja

Recenzja aligdansk
7

World of Warships World of Warships - Po prostu statki

Recenzja Niegrzeczny
8

Paladins Paladins - czyli jak zacząć?

Tutorial Gremlininio
9

Najlepsze gry typu - skoki narciarskie.

Recenzja Kubsoon243
10

5 najlepszych gier RPG do których warto wrócić

Recenzja Tybero
Chat