Jak to działa
Przejdź do gry Howrse
Howrse
5.0 1 1229 0
11.07.2017

Jak zacząć grę jako młody trener?

Każdy z młodych gamer'ów chociaż raz chciał spróbować swoich sił w grach sieciowych takich jak np. Howrse stworzoną przez producentów Owilent oraz Ubisoft. Jest to jedyna z typowo symulacyjnych gier polegających na opiece nad końmi i w której pomimo solowej rozgrywki mamy szansę integrowania się z innymi graczami z całej Polski i nie tylko.Kiedy w końcu zabierzemy się za spóbowanie, zarejestrujemy i rozpoczniemy zagłębiać się w ten niezwykły świat koni,pegazów, jednorożców i kucyków zastanawiamy się "Okej, skończyłem/am tutorial ale chcę być najlepszym jeźdźcem, więc co teraz?" A więc już wam mówię...

1) Nie przesadzajmy z kupowaniem "kuponów", nie będą nam zbytnio potrzebne na początku rozgrywki. Jedynie można zakupić dzięki nim specjalne przedmioty pomocne po dłuższym czasie zabawy w wirtualnym świecie jeździectwa.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
2) Na samym początku polecam codzienne wchodzenie na swoje konto. Dostajecie wtedy tam ok. 200 czy 100 Equus (waluta gry) oraz 2 punkty dorastania (są ważne na samym początku rozgrywki). Pierwsze dwa konie dostają kamienie nieśmiertelności więc nie ma się co bać o ich żywotność.

3) Naszych podopiecznych najlepiej od razu po obudzeniu pomęczyć treningiem,a dopiero później oporządzić je. Pomimo niskiego spadku energii po nakarmieniu i opiece koń otrzyma ponad 20% energii dzięki czemu następnego dnia nie będziemy musieli walczyć ze zdrowiem naszego podopiecznego.

4) Konie które zakończą trening oraz zostaną oporządzone najlepiej położyć spać. Jeśli nasz zawodnik ma powyżej 30% energii (uznaliśmy,że nie chcemy go tak skatować więc wytrenowaliśmy go w jednej dziedzinie i ogarnęliśmy to również można zabrać pupila na krótką przejażdżkę tak by energia nie spadła mu poniżej 20% ( jeśli to się stanie następnego dnia wirtualne zwierzę nie będzie wypoczęte).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5) Jeśli pokryjemy klacz to nie przestawajmy w treningach do 8 m-c. (potem i tak są zablokowane). I tak z każdym kolejnym zwierzęciem. W takim postępowaniu nasze stworzonka będą zdrowe, silne i będą na bardzo dobrym poziomie w umiejętnościach.

UWAGA!
Tylko dwa pierwsze konie otrzymują kamień filozoficzny (nieśmiertelności) dzięki czemu nie musimy obawiać się,że zginą, jednak kolejne już go nie mają (chyba,że im damy) więc nie powinno się ich katować na maxa,ponieważ możemy mieć małą niespodziankę w postaci zawiadomienia nas o śmierci konia!

Trzeba jednak pamiętać,że każda rasa jest inna przez co w danej w jednej dziedzinie może być słabsza,a w drugiej lepsza. Jeśli chodzi o zawody najlepiej by koń miał między 90%-100% energii dzięki czemu ma większą szansę zająć wyższe miejsce i dzięki czemu dla nas wyższe wynagrodzenie. :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Pathy

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Big Bait Big Bait, czyli najnudniejsza gra świata

Recenzja Osa1020
2

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
3

CSGO Prime (B2P) Mało znane graffiti na Overpass? - Ciekawostki CS:GO [1#]

Poradnik JestemKacper
4

MovieStarPlanet MSP Nwm COŚ FAJNEGO ROBIĘ NA MSP

Recenzja Im Na Yeon
5

CSGO Prime (B2P) HellRaisers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Transformice Jak rozpocząć grę w Transformice?

Tutorial yeonrie
7

Harvest Land (Android) Harvest Land - opis pierwszego wrażenia z gry

Recenzja Chemiczek
8

Dying Light - recenzja

Recenzja BLAZEJ1
9

Jak szybko zdobyć poziom na Steam?

Poradnik JestemKacper
10

League of Legends Sylas - poradnik do gry League of Legends

Poradnik motina1548
Chat