Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 316 0
07.11.2017

Evelynn po reworku!!

Witam
Przed reworkiem Evelynn nie była jakoś często grana i jak to niektórzy mawiają, nie była w mecie. Pomimo niewidzialności i dużego potencjału gankowania miała słaby clear stąd niechęć graczy do tej postaci. Po reworku nagle Evelynn odżyła, dlatego dla kogoś kto lubi grać zabójcami w dżungli ta postać w jego rękach będzie naprawdę mocna! Pomimo braku niewidzialności przed 6 poziomem doświadczenia robi presję, dzięki swojemu charmowi z w. Jeśli szukalibyście kogoś kto nią dobrze gra polecam stream Jankosa, który dość często ją wyciąga przez co można się wiele od niego nauczyć. Po 6 poziomie doświadczenia robimy się niewidzialny i otrzymujemy dość fajnego ulta przez co robimy naprawdę dużą presję, która jest ważna w niskich dywizjach. Grunt to nauczyć się czyścić las co dla początkującego gracza, który mało biega championem w trakcie clearu dżungli może być trochę trudne.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeśli chodzi o build to tak jak w przypadku każdego zabójcy w lesie polecam czerwony smite, który pozwala zabijać 1vs1 co jest bardzo przydatne . Buty możemy złożyć mobilitki aby więcej gankować, ewentualnie gdy przeciwnicy są full ad warto pomyśleć nad ninja tabi. Hextech protobelt poza swoimi statystykami daję nam możliwość niedużego skoku, który przydaję się w trakcie ucieczki lub ataku. Liandry torment jest dobre gdy przeciwnicy składają odporność na magię. Lich bane jest przedmiotem dość dobrym gdy potrzebujemy zwiększyć nasze obrażenia. Zhonya z kolei przydaję się na full ad teamy, ponieważ daję nam pancerz. Co do void staffa to warto pomyśleć gdy nie chcemy składać liandry torment, ponieważ daję nam przebicie. Wracając do butów i przebicia można pomyśleć nad sorcerkami chodź nie jest to przedmiot tak potrzebny jak lich bane lub hextech.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Granie Evelynn powinno polegać na częstym gankowaniu w early game coś jak lee sin. Gdy chcemy zgankować rzucamy "w" w przeciwnika po czym powoli się zbliżamy i musimy poczekać aż to serduszko nad nim się naładuję. Gdy już będzie gotowe to rzucamy jakąś umiejętność lub autoatakujemy aby aktywować charm. Dalej trafiamy "q" i wciskamy je cały czas. Następnie możemy rzucić "e" oraz warto autoatakować, szczególnie gdy mamy red buffa. Mając czerwony smite warto go zaraz po charmie użyć aby zwiększyć swoje obrażenia. Gdy mamy 6 poziom doświadczenia gankowanie jest o wiele łatwiejsze, ponieważ mamy niewidzialność. Jej superumiejętność zadaję obrażenia i cofa nas do tyłu. Warto tego używać gdy przeciwnik ma mało życia pod wieżą, ponieważ możemy go dobić po czym się cofnąć do poprzedniego, bezpiecznego miejsca.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
4

CSGO (B2P) CS:GO - Recenzja popularnej strzelanki

Recenzja mat2mar
5

CSGO (B2P) Counter Strike GO - Aktualizacja

Recenzja wegorz08
6

Lineage II Jak grać by wbić szybko wysoki poziom

Tutorial PatryZiza
7

Paladins Ciekawa gra która ciągle się rozwija

Recenzja Mrkefirek
8

Star Stable Jak zakupić Star Ridera przez telefon?

Tutorial LoveBanankiPL
9

CSGO (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
10

Karty w Clash Royale - Royal Giant

Poradnik TheMaślak
Discord