Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 383 0
31.01.2018

Fleet Footwork - junglerzy.

Zmiany run przyniosły duże możliwości w League of Legends. Wraz z upływem czasu pojawia się coraz więcej pomysłów na wykorzystane ich pełnego potencjału. Jednym z nich jest Fleet Footwork, który ku zaskoczeniu większości graczy, zaczyna być coraz bardziej wybieraną runą do dżungli. Od kilku sezonów dominowała meta, w której brało się prędkość ataku niezależnie od predyspozycji naszej postaci. Po zmiane run duża część dżunglerów straciła na szybkości czyszczenia dżungli co spowodowało niższym poziomem i opóźnionymi gankami. Runa Fleet Footwork doskonale sprawdza się w dżungli jak i na gankach, gdzie dodatkowa prędkość ruchu jest bezcenna. Co sprawia, że runa ta jest tak silna? Jak powinniśmy dopasować resztę run? Jakie korzyści i wady posiada ta runa? Zapraszam do zapoznania się z treścią artykułu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Fleet Footwork - kluczowa runa, zapewnia nam dodatkową mobilność oraz sustain w dżungli.
Triumph - zapewnia nam dodatkowe złoto oraz leczenie po udziale w zabójstwie. Jest to bardzo przydatna runa, która nieraz uratuje nam życie.
Legend: Alacrity - runa, która zwiększa szybkość naszych ataków z każdym udziałem w zabójstwie. Pozwala na szybsze czyszczenie dżungli oraz współgra z umiejętnościami niektórych junglerów. Przykładem jest tutaj Sejuani, która może o wiele szybciej nabić swoją pasywę. Zastępstwem za tą runę może być Legend: Tenacity, która powinna być wybierana, gdy przeciwna drużyna posiada wiele umiejętności kontroli tłumu.
Ostatnia runa to oczywiście Coup de Grace, która jest najlepszą (zazwyczaj) opcją z trzech możliwych do wyboru run tego rzędu.
Druga ścieżka run zależy od naszych preferencji, ale jako, że naszą rolę jest szybkie przemieszczanie się po całej mapie w celu osiągnięcia korzyści takich jak zabicie przeciwnika, zdobycie wieży lub smoka/barona, runy takie jak Relentless Hunter oraz Zombie Ward. Pierwsza z nich zapewnia dodatkową prędkość ruchu poza walką, druga natomiast dodatkową wizję, które zdecydowanie przyda się nam jako dżunglerowi.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Według statystyk, popularność tej runy na Sejuani wynosi 9.8%, natomiast win ratio jest odrobinę wyższe niż 50%. Jest to zaskakujący duży współczynnik jeżeli chodzi o runę, która domyślnie przeznaczona miała być na strzelców.
Fleet Footwork jest coraz częściej wybieraną runą na postacie, które potrzebują użycia dużej ilości podstawowych ataków oraz mobilności na ganku. Są nimi:
- Sejuani
- Nunu
- Kha Zix
- Graves
- Jax
Zaznaczam, że jest to tylko jedna z możliwych kombinacji, która dosyć dobrze sprawdza się w obecnej mecie. Przedstawione wady i zalety mają jedynie zmusić gracza do analizy meczu i podjęcia właściwej decyzji co do wyboru run, które mogą znacznie wpłynąć na wynik meczu. Warto wziąć pod uwagę fakt, że Riot Games często ma skłonność do zmiany przedmiotów/run, które są wykorzystywane niezgodnie z ich zamiarem. Przykładem jest tutaj Reliktowa Tarcza, która utrzymała się na strzelcach przez niecałe 2-3 tygodnie.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Xevtio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
4

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
5

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
10

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
Discord