Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 316 0
31.01.2018

Fleet Footwork - junglerzy.

Zmiany run przyniosły duże możliwości w League of Legends. Wraz z upływem czasu pojawia się coraz więcej pomysłów na wykorzystane ich pełnego potencjału. Jednym z nich jest Fleet Footwork, który ku zaskoczeniu większości graczy, zaczyna być coraz bardziej wybieraną runą do dżungli. Od kilku sezonów dominowała meta, w której brało się prędkość ataku niezależnie od predyspozycji naszej postaci. Po zmiane run duża część dżunglerów straciła na szybkości czyszczenia dżungli co spowodowało niższym poziomem i opóźnionymi gankami. Runa Fleet Footwork doskonale sprawdza się w dżungli jak i na gankach, gdzie dodatkowa prędkość ruchu jest bezcenna. Co sprawia, że runa ta jest tak silna? Jak powinniśmy dopasować resztę run? Jakie korzyści i wady posiada ta runa? Zapraszam do zapoznania się z treścią artykułu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Fleet Footwork - kluczowa runa, zapewnia nam dodatkową mobilność oraz sustain w dżungli.
Triumph - zapewnia nam dodatkowe złoto oraz leczenie po udziale w zabójstwie. Jest to bardzo przydatna runa, która nieraz uratuje nam życie.
Legend: Alacrity - runa, która zwiększa szybkość naszych ataków z każdym udziałem w zabójstwie. Pozwala na szybsze czyszczenie dżungli oraz współgra z umiejętnościami niektórych junglerów. Przykładem jest tutaj Sejuani, która może o wiele szybciej nabić swoją pasywę. Zastępstwem za tą runę może być Legend: Tenacity, która powinna być wybierana, gdy przeciwna drużyna posiada wiele umiejętności kontroli tłumu.
Ostatnia runa to oczywiście Coup de Grace, która jest najlepszą (zazwyczaj) opcją z trzech możliwych do wyboru run tego rzędu.
Druga ścieżka run zależy od naszych preferencji, ale jako, że naszą rolę jest szybkie przemieszczanie się po całej mapie w celu osiągnięcia korzyści takich jak zabicie przeciwnika, zdobycie wieży lub smoka/barona, runy takie jak Relentless Hunter oraz Zombie Ward. Pierwsza z nich zapewnia dodatkową prędkość ruchu poza walką, druga natomiast dodatkową wizję, które zdecydowanie przyda się nam jako dżunglerowi.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Według statystyk, popularność tej runy na Sejuani wynosi 9.8%, natomiast win ratio jest odrobinę wyższe niż 50%. Jest to zaskakujący duży współczynnik jeżeli chodzi o runę, która domyślnie przeznaczona miała być na strzelców.
Fleet Footwork jest coraz częściej wybieraną runą na postacie, które potrzebują użycia dużej ilości podstawowych ataków oraz mobilności na ganku. Są nimi:
- Sejuani
- Nunu
- Kha Zix
- Graves
- Jax
Zaznaczam, że jest to tylko jedna z możliwych kombinacji, która dosyć dobrze sprawdza się w obecnej mecie. Przedstawione wady i zalety mają jedynie zmusić gracza do analizy meczu i podjęcia właściwej decyzji co do wyboru run, które mogą znacznie wpłynąć na wynik meczu. Warto wziąć pod uwagę fakt, że Riot Games często ma skłonność do zmiany przedmiotów/run, które są wykorzystywane niezgodnie z ich zamiarem. Przykładem jest tutaj Reliktowa Tarcza, która utrzymała się na strzelcach przez niecałe 2-3 tygodnie.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Xevtio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
2

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
3

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
4

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
5

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
6

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
7

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
8

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
9

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
10

My Sunny Resort Zaprojektuj swój własny kurort!

Recenzja Dressykamila1
Discord