Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1583 0
23.08.2017

Jax byle do late game!

Witam
Szukasz solo topera lub junglera, który w late game potrafi robić 2vs1? Jax jest wręcz stworzony do takich wymian! Jax najlepiej sprawuję się na topie, ponieważ może sobie farmić natomiast na jungli musi gankować i zazwyczaj jest mniej tych minionów w jungli niż na topie. Jest to postać skalująca się oznacza to, że nie powinniśmy nastawiać się na krótką grę tylko na długą aby kupić odpowiednie przedmioty i gdy tylko dotrwamy do late game siejemy spustoszenie. Jest to ryzykowny pick w solokolejce szczególnie gdy przeciwnicy mają silne championy, które są silne w early game np. lee sin. Bywa tak, że gry kończą się w 20 minucie przez co nie zdążymy się wyfarmić i niestety gra zazwyczaj kończy się porażką. W jungli Jax nie sprawuję się najgorzej bo ma ten stun z e ale i tak lepiej skalować się na topie niż w jungli.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jaxa na topie składamy zależnie od tego na kogo gramy jak i niektóre przedmioty, które Jax musi posiadać. Buty składamy tylko i wyłącznie tabi ninja lub mercury zależnie od tego czy przeciwnik zadaję obrażenia fizyczne lub magiczne. Trinity Force jest niezbędnym przedmiotem dla Jaxa, ponieważ daję mu przeżywalność jak i ogromne obrażenia, dlatego powinno się go składać zawsze niezależnie od sytuacji. Dalej można złożyć coś na przeżywalność. Omen jest dobry na postacie zadające obrażenia fizyczne, które polegają na krytach. Spirit visage składamy na postacie zadające obrażenia magiczne. Hydrę tą na tankowość można złożyć nie jest to jakiś niezbędny przedmiot, ale jeśli brakuję nam obrażeń a do tego chcemy trochę zdrowia jest jak najbardziej w porządku. Sterak można złożyć aby mieć trochę obrażeń i przeżywalności choć i ten przedmiot nie jest jakiś niezbędny dla Jaxa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra Jaxem w early game powinna być ostrożna i przede wszystkim należy unikać wymian, ponieważ Jax odpala się po paru przedmiotach i po 6 lvlu dostaję powerspike. Warto mieć żółty trinket aby móc doskakiwać do warda z q coś podobnego do q lee sina. Kombo można użyć w+q aby wzmocnić nasz skok z q i zadać obrażenia. Kolejne to e+q to kombo jest spoko, ale przeciwnik ma czas aby uciec bądź też sflashować dlatego trzeba się zastanowić nad użyciem go gdy jesteśmy gankowani bo może to zdradzić naszego junglera, który chcę nas gankować. Nasze ulti daję odporność na magię i pancerz oraz wzmocniony co 3 atak podstawowy. Przydatne w trakcie długich wymian, które Jax uwielbia, ponieważ w late game zabiją praktycznie wszystko. Jeśli nafedujemy i przegramy mocno early game będzie ciężko nam wrócić do gry także postać ta nie jest dla początkujących graczy.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bleach Online Bleach Online, czyli kolejny klon

Recenzja Osa1020
2

Shakes & Fidget Shakes & Fidget - Gra, która podbija świat?

Recenzja kulkowski
3

League of Legends League of Legends strategie gry na różnych liniach w trybie 5v5

Poradnik Sieczken
4

Roblox Recenzja na temat znanej chyba gry- Roblox.

Recenzja Tafika
5

Overwatch - D.Va czyli z czym to sie je [WERSJA PS4]

Poradnik Szogunio
6

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - najnowsze aktualizacje (wrzesień - grudzień 2021)

Recenzja Sylwiszel
7

Disney Magic Kingdoms - kilka słów wstępu

Poradnik Persefonaa
8

Stadia gry

Recenzja TurboBagiety
9

Cuphead - Gra wzorowana na kreskówkach?

Recenzja TurboBagiety
10

Margonem Powrót do dzieciństwa

Recenzja JendraPC
Chat