Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1477 0
08.07.2017

Lee sin król jungli!

Witam
Znudzili ci się łatwi junglerzy i szukasz czegoś wymagającego pod względem nie tylko taktycznym ale też i mechanicznym? Lee będzie w sam raz dla ciebie! Jest to postać bardzo wymagająca i z pewnością osoby, które nie potrafią szybko wciskać klawiszy będą miały trudny orzech do zgryzienia. Lee sin to postać, która ma jedne z najlepszych ganków i dość dobry clear. Niestety wiele osób przegrywa nim gry, ponieważ gubi się w późniejszej fazie gry i nie wie co ma robić. Wbrew pozorom nie powinno się go po kupieniu lecieć od razu na rankedy bo na prawdę łatwo zepsuć grę przez co wymaga kilkunastu gier normalnych aby nauczyć się rzucać dobrze q i używać r. Co ważne warto nauczyć się szybko rzucać warda po czym w do niego i r aby wykopać target, który trzeba zabić dlatego polecam practise tool.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na lee sinie najważniejszy item pod jungle jest zielony. Nie chodzi o wizje a rzecz jasna wardy do których możemy użyć w aby uciec czy to podejść do targetu i wywalić combo w oraz r. Buty najlepszą opcją są tabi lub mercury zależy rzecz jasna od tego co jest w enemy teamie czy więcej postaci zadających obrażenia ad czy ap. Hexdrinker sytuacyjnie gdy w enemy teamie są postacie ap zadające dość duże obrażenia magiczne. Czarny tasak pod hp i ad jest jak najbardziej ok tym bardziej, że przebija armor. Dalej nie ma co w sumie kombinować lecimy full tanka. Może być omen jeśli w enemy jest strzelec skupiający się na krytach. Niektórzy składają czerwoną hydrę. W sumie to nie jest takie głupie bo mając tiamant mamy szybszy clear w jungli ale nie jest to jakiś item na lee sinie typu must have bo i bez tego jest dobry clear.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Nie odpalaj rankeda póki nie przećwiczysz lee sina bo nie jest to łatwa postać. Jest pełno kombosów jakie można nim wykonać. Możemy gankować trafiając q potem się przyciągnąć a gdy widzimy, że coś idzie nie po naszemu w locie szybko możemy użyć w do warda lub sojusznika. Zazwyczaj trafiamy q slow z e potem w i autoataki. Gdy mamy 6 level i naszego ulta gankowanie jest łatwiejsze gdy przeciwnik nie ma flasha używając w do warda następnie wykopując z r przeciwnika do naszego sojusznika jest to prawie pewny kill. Lee ma to do siebie, że jest agresywnym junglerem dzięki czemu gdy już poczujemy się na nim pewnie możemy wejść do przeciwnego leśnika i go zabić po czym uciec chodź trzeba mieć na uwadze ostrożność i patrzeć na mapę. Fajne kombo jest użycie r po czym q , ponieważ po kopnięciu cel leci więc łatwiej jest trafić w niego q niż bez chodź tu trzeba uważać aby nie pomóc przeciwnikowi.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

strona scrap.tf

Recenzja TheMaślak
2

Transformice Jak szybciej wbić level w Transformice?

Poradnik yeonrie
3

TikTok - Android TiKToK - o co z tym chodzi?

Poradnik p0c0c1
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet, czyli gra dzieciństwa.

Recenzja kaylaa
5

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
6

Roblox Top 3 gry z Robloxa w które musisz zagrać

Recenzja Bernik
7

Dragon Age II - największy crap uniwersum?

Recenzja toya_xd
8

Gry z serii "STAR WARS"

Recenzja marcin072
9

CSGO Prime (B2P) Ninjas in Pyjamas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
Chat