Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 965 0
08.07.2017

Lee sin król jungli!

Witam
Znudzili ci się łatwi junglerzy i szukasz czegoś wymagającego pod względem nie tylko taktycznym ale też i mechanicznym? Lee będzie w sam raz dla ciebie! Jest to postać bardzo wymagająca i z pewnością osoby, które nie potrafią szybko wciskać klawiszy będą miały trudny orzech do zgryzienia. Lee sin to postać, która ma jedne z najlepszych ganków i dość dobry clear. Niestety wiele osób przegrywa nim gry, ponieważ gubi się w późniejszej fazie gry i nie wie co ma robić. Wbrew pozorom nie powinno się go po kupieniu lecieć od razu na rankedy bo na prawdę łatwo zepsuć grę przez co wymaga kilkunastu gier normalnych aby nauczyć się rzucać dobrze q i używać r. Co ważne warto nauczyć się szybko rzucać warda po czym w do niego i r aby wykopać target, który trzeba zabić dlatego polecam practise tool.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na lee sinie najważniejszy item pod jungle jest zielony. Nie chodzi o wizje a rzecz jasna wardy do których możemy użyć w aby uciec czy to podejść do targetu i wywalić combo w oraz r. Buty najlepszą opcją są tabi lub mercury zależy rzecz jasna od tego co jest w enemy teamie czy więcej postaci zadających obrażenia ad czy ap. Hexdrinker sytuacyjnie gdy w enemy teamie są postacie ap zadające dość duże obrażenia magiczne. Czarny tasak pod hp i ad jest jak najbardziej ok tym bardziej, że przebija armor. Dalej nie ma co w sumie kombinować lecimy full tanka. Może być omen jeśli w enemy jest strzelec skupiający się na krytach. Niektórzy składają czerwoną hydrę. W sumie to nie jest takie głupie bo mając tiamant mamy szybszy clear w jungli ale nie jest to jakiś item na lee sinie typu must have bo i bez tego jest dobry clear.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Nie odpalaj rankeda póki nie przećwiczysz lee sina bo nie jest to łatwa postać. Jest pełno kombosów jakie można nim wykonać. Możemy gankować trafiając q potem się przyciągnąć a gdy widzimy, że coś idzie nie po naszemu w locie szybko możemy użyć w do warda lub sojusznika. Zazwyczaj trafiamy q slow z e potem w i autoataki. Gdy mamy 6 level i naszego ulta gankowanie jest łatwiejsze gdy przeciwnik nie ma flasha używając w do warda następnie wykopując z r przeciwnika do naszego sojusznika jest to prawie pewny kill. Lee ma to do siebie, że jest agresywnym junglerem dzięki czemu gdy już poczujemy się na nim pewnie możemy wejść do przeciwnego leśnika i go zabić po czym uciec chodź trzeba mieć na uwadze ostrożność i patrzeć na mapę. Fajne kombo jest użycie r po czym q , ponieważ po kopnięciu cel leci więc łatwiej jest trafić w niego q niż bez chodź tu trzeba uważać aby nie pomóc przeciwnikowi.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

League of Legends Miss Fortune build do lola.

Poradnik Porarzo
3

Minecraft Minecraft-Ciekawostki o nametagach!

Poradnik MatioNex
4

League of Legends Caitlyn - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
5

Osu! - Porady dla początkujących.

Poradnik bartey
6

Minecraft pingwin pack

Recenzja Banankowiec2453
7

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
8

10 najlepszych twórców gier według... twórców gier!

Poradnik aligdansk
9

Team Fortress 2 Skaut - taktyki, porady oraz technika gry

Poradnik krolox
10

Enemy Front - Gra o powstaniu warszawskim z dużym, niestety dość zmarnowanym potencjałem

Recenzja Wiktor0204
Chat