Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 2572 0
29.03.2018

Ogólne porady co do grania na pozycji ADC

Witam i od razu mówię, że to nie jest poradnik dla graczy, którzy mainują adc a bardziej dla tych wszystkich yasuo, którzy mają 0/20/0 gdy dostaną autofilla na dolną linię. A więc zaczynam!
1. Nie pisz na czacie niczego, oprócz ss, propozycji dotyczących ważnych decyzji np. pójdźmy zabić smoka lub danie porad swojemu supportowi. Można sobie pozwolić na jakieś gl&hf, ale dłuższe konwersacje tylko przeszkadzają w graniu. Trochę ważniejsze dla strzelca jest to dla tego, że jeśli pokłóci się ze swoim supportem to istnieje duża szansa, że ten się obrazi i nie będzie ci już pomagał.
2. Zagraj sobie czasem na supporcie, pomoże ci to zrozumieć swojego sługę i dzięki temu (prawdopodobnie) będziesz grał lepiej.
3. Zawsze bądź jak najdalej od przeciwników, mimo że jesteś strzelcem inni bohaterowie mogą mieć dłuższy zasięg na swoich umiejętnościach, lub nawet autoatakach.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
4. Mimo, że to ty jesteś tym, który na własnych barkach zaniesie swoją drużynę do zwycięstwa, nadal musisz stawiać wardy i pingować ss'y. Serio, proszę przyczyń się do zwycięstwa i rób takie małe ,,dobre uczynki'' dla swojej drużyny.
5. Jeśli masz jakieś przewroty, skoki czy uniki w arsenale swoich umiejętności, to używaj ich tylko wtedy, kiedy musisz:
a) Uniknąć spella
b) Uciekać
c) Gonić
Używanie umiejętności tego typu bez potrzeby sprawia, że przez kilka sekund najbardziej narażony na atak typ postaci(czyli strzelec) zostaje bez swojego jedynego asa w rękawie, który ma go wyciągnąć z wszystkich kłopotów.
6.NIE UFAJ NIKOMU... ...A dokładniej swojemu supportowi. Niby jego egzystencja opiera się na tym, by ci służyć, lecz nie każdy wie w jaki sposób służyć tak, by być użytecznym. Jak poznać, który umie, a który nie umie ci dobrze służyć? Nooo... NIE DA SIĘ po prostu nie wierz nigdy w swoich sojuszników, bo będziesz często umierał. Po prostu myśl, że jesteś na linii sam i nikt ci nie pomorze( bo raczej nikt ci nie pomoże).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
7. Patrz na minimapę! Wiem, że to trudne ale staraj się na nią zerkać co najmniej raz na trzy zabite miniony!
Pomoże ci to przeżyć ataki junglerów i innych przeciwników, których nie powinno być na twojej linii.
8. Zdaj sobie sprawę z umiejętności twoich i przeciwników oraz pomyśl: Co z tego? Jeśli w przeciwnej drużynie jest blitzcrank to siedź za minionami, jeśli tristana to nie siedź koło minionów itp. Nigdy nie graj bez mózgu.
9. Ćwicz różne mechaniki przed meczem na trybie treningowym jak kaitowanie czy dobijanie minionów na 1 levelu. To zdecydowanie pomaga w grze.
10. Jeśli naprawdę jesteś typowym yasuo, który nie ma pojęcia o adc to graj mniej skomplikowanym postaciami, takimi jak sivir czy caitlyn oraz korzystaj ze stron pokazujących ci dobre buildy.

A więc mam nadzieję, że moje pierwsze wypociny się spodobały! Do zobaczenia w następnym artykule!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez supciosubjeckt

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Jak pozyskać unikalny tatuaż UFO w GTA V Online

Poradnik Har3w3q
2

Bleach Online Bleach - solucja zadań w serwisie

Tutorial latwamigotka
3

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
4

CSGO Prime (B2P) Pewny zarobek w CS:GO.

Poradnik lynnSSky
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Złomiarza

Poradnik Porarzo
6

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Recenzja

Recenzja J.ulka
7

Vikings: War of Clans Vikings : War of Clans to czyste arcydzieło !

Recenzja Osa1020
8

Terraria - Eye of Cthulhu

Poradnik TheMaślak
9

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
10

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 3 Rakietowe skoki - Podstawa

Poradnik PowrWolf
Chat