Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 1197 0
02.04.2018

Poradnik do Talona - Cienia Ostrza

Talon to pochodzący z Noxusu samotnik, cichy zabójca. I oto poradnik do tej postaci.
Umiejętności:
Pasywnie: Umiejętności Talona nakładają się do 3 stacków, jeśli cel ma nałożone trzy stacki to następny autoatack przeciwko tej jednostce detonuje je wywołując krwawienie.
Q: Talon dźga nożem wybrany cel.Jeśli cel jest w zasięgu broni białej to Talon zadaje obrażenia krytyczne, jeśli nie to Talon doskakuje do celu. Nakłada jeden ładunek pasywu.
W: Talon rzuca ostrzami przed siebie, które po czasie wracają. Powracające ostrza zadają większe obrażenia oraz slowują przeciwnika. Może nałożyć dwa stacki pasywy poprzez trafienie przez lot i powrót.
E: Talon może skakać przez ściany, każda ściana ma osobny cooldown.
R: Talon rzuca ostrzami wokół siebie i staje się niewidzialny. Użycie umiejętności przerywa niewidzialność i ostrza wracają zadając obrażenia. Wyjście z niewidzialności poprzez autoatak albo użycie Q automatycznie kieruje ostrza w stronę tej jednostki.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na dobry początek

Talon jest głównie midlanerem, assasinem z dużą mobilnością.
Ciekawostka: Talon ma najwyższy wspólczynnik pierwszej krwi w całej grze.
Bardzo silny w early, średniawy w late. Posiada on głównie obrażenia fizyczne, dlatego budujemy go pod AD, a dokładniej pod Destrukcję.
Głównym drzewkiem powinna być Dominacja. najczęściej wybieraną runą kluczową jest Elektryzacja, w większości przypadków w drzewku głównym są te same runy(czasami zamiast Electrocute wybierany jest Predator). Kwestią sporną są runy w drzewku pobocznym. Tutaj wiele zależy od upodobań i stylu gry, ja jednak zostanę przy tych runach jak na screenshocie. Czary przywoływacza to typowo Błysk i Podpalenie, choć grałem też z Duchem i bardzo przyjemnie wychodzą roamy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jak grać?
Gra na linii:
Skupiamy się na szybkim zdobyciu drugiego poziomu, dzięki któremu jesteśmy w stanie zdobyć Pierwszą Krew. Pierwszą umiejętnością jaką bierzemy jest W, ponieważ daje nam to możliwość obijania przeciwnika. Drugie bierzemy Q. W tym momencie powinniśmy użyć W i jeżeli trafi ono dwa razy(nałoży dwa ładunki pasywu) to lecimy do przeciwnika z Q. Po takiej akcji zazwyczaj wróg traci znaczną część zdrowia lub życie. Maxujemy W>Q>E. Od szóstego poziomu doświadczenia powinniśmy(jeśli się tylko da) roamować(zazwyczaj na bota). Nasza prędkość poruszania się po mapie jest duża, ponieważ posiadamy E. Umiejętne wykorzystanie tej umiejętności pozwala na szybkie wejście w przeciwników na bocie bez zauważenia przez wardy.
Co budować?
Typowym buildem dla Talona jest:
Mroczne Ostrze Draktharru > Buty mobilności > Widmowe Ostrze Youmuu > Czarny Tasak > Anioł Stróż > Sytuacyjny item(zazwyczaj Pozdrowienie Lorda Dominika)
Midgame i lategame:
Staramy się polować na strzelca z drużyny przeciwnej, jesteśmy w stanie zabić go na dobre combo.
Zazwyczaj w walkach drużynowych zabijamy ADC i próbujemy uciekać, jednak zazwyczaj kończy się to śmiercią. Talon jest słaby na postacie z dużą ilością punktów zdrowia i łatwo go powstrzymać bo nafeedowaniu poprzez budowę dużej ilości pancerza.

Dzięki za przeczytanie artykułu, trzymajcie się i powodzenia na Field of Justice!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Adolfol

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

BlockStarPlanet Moje światy w BlockStarPlanet!

Video MilenkusBanankus
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Ukryte obiekty w grach.

Recenzja Kubsoon243
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
8

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
9

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
10

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
Chat