Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1638 0
09.04.2018

Szybko o League of Legends

League of Legends jest to gra typu moba. Wyróżniamy na niej trzy mapy: Summoner's rift (klasyczna rozgrywka 5 vs 5), Twisted Treeline (3 vs 3) oraz Howling Abyss (Jest to mapa na tryb ARAM czyli wszyscy losowo gra 5 vs 5). W grze wyróżniamy 6 klas (Zabójca, Wojownik, Strzelec, Mag, Obrońca oraz Wsparcie). Do wyboru jest 140 postaci i cały czas wprowadzane są nowe. Odbywają się również odświeżenia starych postaci (rework). League of Legends to gra zespołowa więc nie możesz zapomnieć , że nie grasz sam. Dobra komunikacja w drużynie to podstawa dlatego riot games (studio które stworzyło grę) wprowadziło możliwość komunikacji głosowej w założonej wspólnej poczekalni. Warto zapraszać znajomych do wspólnego grania ,aby urozmaicić rozgrywkę możecie wybrać odpowiednie pozycje w celu kooperacji.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kiedy stworzysz swojego przywoływacza (konto) polecam przejść samouczek ,a potem trening bojowy wprowadzi on ciebie do rozgrywki. Z początku będziesz mógł rozegrać tylko gry przeciwko bot'om (komputerom). Nie przejmuj się od poziomu 5 odblokujesz rozgrywki PVP (gracze przeciwko graczom). Teraz szybko pomogę ci zrozumieć rozmieszczenie pozycji na mapie klasycznej 5 vs 5. Mapa podzielona jest na cztery części. Dzieli ją rzeka oraz jedna z alej (w tym przypadku jest to mid). Mid jest to inaczej Midlane co oznacza aleję środkową. Na mapie jest też Botlane ( Bot) jest to dolna aleja , Toplane (Top) jest to przeciwieństwo Bot'a więc nazywa się górną aleją oraz Dżungla (Jg) skrót pochodzi od angielskiego słowa jungle. W dżungli znajdują się obozy z różnymi wspomagaczami dla bohaterów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Teraz pomogę ci wybrać linię na ,którą będziesz mógł się udać. Zrobię to charakteryzując ci każdą z nich. Zacznę od bot'a grają tam najczęściej dwie osoby wsparcie i strzelec. Wsparcie mogą zastąpić niektórzy obrońcy lub wojownicy. Strzelec może również zostać zastąpiony ,ale zazwyczaj się tak nie dzieje. Mid jest to aleja na której grasz samotnie pomocą jednak może być twoja drużna. Grają na niej wszystkie pozycje nawet wsparcie lecz jednak nie jest to zawsze dobry wybór. najczęściej spotkasz tam zabójców lub magów. Na topie również gramy samotnie ,ale na niskich poziomach spotkasz się z dwoma graczami. Zapewne zapytasz się "dlaczego?". Wyjaśnię ci to później. Pomocą znowu może być drużna. Gramy tam podobnie jak na midzie prawie wszystkimi pozycjami wyjątkiem może być wsparcie no i niektórzy strzelcy. Została nam do opisania dżungla. Jest to pozycja bardzo ważna w drużynie ,ale żeby na niej zagrać potrzebny jest ci jeden z czarów przywoływacza (porażenie) powoduje on natychmiastowe obrażenia przeciwko jednemu stworowi i umożliwia zakup przedmiotów specjalnych dla tej pozycji niezbędne są one by bez większych przeszkód robić obozy i awansować. Czar ten jest dostępny od 9 poziomu przywoływacza. Na dżungli gramy wojownikami , obrońcami oraz zabójcami. W grze są również runy ,ale nie napisze o nich w tym artykule. Gdy już wybrałeś linie nie zapomnij poinformować drużyny o tym na jaką chcesz iść linie pisząc nazwę jednej z nich na chat'cie w czasie wyboru bohaterów. Nie denerwuj się gdy z początku twoja drużyna nie będzie tak postępować ,ale z czasem gdy zdobędziesz większy poziom gracze będą tak robić. Życzę ci miłej rozgrywki i osiągania jak najwyższego miejsca w rankingu gdy zdobędziesz 30 poziom. Powodzenia :D
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Gegorzpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

Jak zostać milionerem w Farming Simulator

Poradnik MatiSzelka007
3

Wolni farmerzy Farmerskie życie wolne od zmartwień

Recenzja szeremere
4

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
5

Realm of the Mad God - Priest

Poradnik Fragorski
6

Roblox Mięśnie w Roblox!!??

Poradnik ketty
7

Papa's Pizzeria To Go!-Stary klasyk

Recenzja KochamMaliny
8

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [1#] - Mirage

Poradnik JestemKacper
9

Jak zdobyć 800 robux za darmo

Poradnik PanPillager
10

Zula Oto 5 porad, które pomogą Ci osiągnąć sukces w grze Zula:

Poradnik Adix74
Chat