Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 59 866 0
10.05.2021

Veigar - uniwersalny build

Veigar jest magiem posiadającym możliwość nieskończonego zbierania dodatkowych obrażeń magicznych. Głównie widuje się jego na midzie, ale z powodzeniem można również grać nim na dolnej alejce, czy wsparciu. Zacznijmy od umiejętności pasywnej, która zapewnia nam możliwość zdobycia nieograniczonej ilości dodatkowych obrażeń magicznych. Dodatkowe obrażenie magiczne uzyskujemy dzięki braniu udziału w zabójstwach przeciwników, dobijaniu stworów przy użyciu umiejętności Q oraz za trafianie przeciwników umiejętnościami. Umiejętność Q powoduje wystrzelenie pocisku, który zadaje obrażenia magiczne maksymalnie dwóm jednostką oraz zapewnia dodatkowe obrażenia magiczne jeżeli za jego pomocą zabijemy stwora. Kolejna umiejętność W powoduje przywołanie pocisku, który zadaje obrażenia na określonym obszarze. Dodatkowo czas odnowienia się tej umiejętności jest o 10% mniejszy za każde 50 punktów dodatkowej mocy zaklęć z umiejętność pasywnej. Ostatnia umiejętność E powoduje rozstawienie klatki, która ogłusza przeciwników chcących przez nią przejść. Na samym końcu została jeszcze superumiejętność R, którą celujemy w konkretnego bohatera i zadajemy obrażenia tym większe im mniej zdrowia pozostało przeciwnikowi.

Na koniec zaprezentuję kolejność w jakiej rozwijamy umiejętności: Q,E,W,Q,Q,R,Q,Q,E,E,R,E,E,W,W,R,W,W

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Zestaw run, który najlepiej sprawdza się na Veigarze w obecnie w grze to czerwone drzewko dominacji z runą kluczową "Elektryzacja". W pierwszej linii wybieramy "cios poniżej pasa" lub "smak krwi". Następnie w drugiej linii zależnie od tego czy gramy samemu, czy ze znajomymi, z którymi mamy lepszą komunikację możemy wybrać każdą runę. Z kolei trzecia linia to wybór między "krwiożerczym łowcą", "bezwzględnym łowcą" oraz "superłowcą". Więcej grywalnych wyborów jest przy drugim drzewku. Tutaj możemy zagrać żółtą precyzję z "ostatecznym ciosem" oraz "rozwojem myśli". Inną opcją jest fioletowe czarnoksięstwo z "opaską przepływu many", "transcendencją" lub "nadchodzącą burzą". Ostatnim sensownym wyborem jest niebieska inspiracja z runami takimi jak "magiczne obuwie", "idealne wyczucie czasu", "rynkiem przyszłości", "dostawą ciastek", "kosmiczną przenikliwością" lub "zaginającym czas tonikiem". Warto również wspomnieć o dodatkowych statystykach. W pierwszej linii najlepiej wybrać dodatkowe przyśpieszenie umiejętności. W drugiej linii dodatkową siłę adaptacyjną, a w trzeciej linii wybieramy zależnie od naszych preferencji i przeciwników na linii.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Ostatnią kwestią jest wybór przedmiotów. Zacznijmy od butów, wśród których najlepszymi wyborami będą Obuwie Maga oraz Ioniańskie Buty Jasności Umysłu. Następnie wybieramy przedmiot mityczny i tutaj zdecydowanie najlepiej spisze się Wieczna Zmarzlina. Innymi przedmiotami, które należy rozważyć to: Wykradacz Dusz Mejai (jeżeli nie giniemy często, aby nie utracić jej naładowania), Klepsydra Zhonyi, Całun Banshee, Zabójczy Kapelusz Rabadona, Kostur Pustki, Kosmiczny Impuls. Ewentualnie jest też opcja zakupienia Morellonomicon czy Skupienia Horyzontalnego, ale nie sprawdzają się ona tak dobrze jak wcześniej wymienione przedmioty. To już wszystko co należy wiedzieć na początku przygody z magiem, którym jest Veigar. Jak zawsze zachęcam do gry i testowaniu postaci oraz do zostawienia oceny i komentarza pod artykułem oraz odwiedzenia mojego kanału YT dostępnego pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCqcKybTDEUHZSljIlEbimeQ

Do zobaczenia w grze lub na streamie :)

5.0 (głosów: 59)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Przydatne bindy w CS:GO

Poradnik wzarek
2

World of Warships World of Warships, czyli porządna strzelanka na morzu.

Recenzja DanhonyV09
3

don't starve jak przeżyć do zimy

Tutorial Porarzo
4

CSGO Prime (B2P) Skiny, które w Chinach wyglądają nieco inaczej!

Poradnik JestemKacper
5

Warframe Czy Warframe jest stworzone dla Ciebie?

Recenzja DanhonyV09
6

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
7

Magoia - Zostań przywódcą plemienia! - recenzja gry.

Recenzja Povered
8

Lineage II Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

Recenzja Caterine
9

CSGO Prime (B2P) CS:GO - Cóż to za gra? Ile ta gra kosztuje? Na jakiej platformie jest dostępna?

Recenzja ArilsO
10

Clash Royale dobre decki na areny i grandy.

Poradnik HXGames
Chat