Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 349 0
11.02.2018

Zaczynam grać supportem- co wybrać?

Jeśli zaczynasz grać na supporcie musisz wiedzieć, że ta rola również jest bardzo ważna. Musisz wspierać swojego ADC zawsze i wszędzie, jesteś jego pomocną dłonią i oczami na mapie. Przedstawię Ci trzy łatwe postacie do nauczenia się tej roli. Łatwe, ale użyteczne, pamiętaj!

Pierwsza z nich będzie oczywiście Soraka. Nie jest grana na wyższym poziomie, ale osoby z niższego poziomu powinni ją docenić! A oto powody dlaczego, a mianowicie jej umiejętności:

Pasywka: Soraka zyskuje 70% premii do prędkości ruchu, gdy porusza się w stronę rannego sojuszniczego bohatera posiadającego mniej niż 40% maksymalnego zdrowia.

Q Soraki: Soraka sprowadza z nieba gwiazdę w miejsce docelowe, która zadaje obrażenia magiczne wszystkim wrogom w obszarze i spowalnia ich o 30% na 2 sekundy. Prędkość spadania gwiazdy jest zależna od przebytego dystansu.

W Soraki: Soraka błogosławi wybranego sojuszniczego bohatera, czym przywraca mu część zdrowia kosztem swojego.

E Soraki: Soraka tworzy strefę, zadaje obrażenia magiczne i ucisza wrogich bohaterów znajdujących się w niej.

R Soraki: Soraka przywołuje boską moc, która przywraca natychmiast zdrowie wszystkim sojuszniczym bohaterom i sobie. Życzenie działa również na niewrażliwe cele. Umiejętność ta działa na całej mapie, więc obserwuj poziom zdrowia sojuszników.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Postać numer dwa na mojej liście to Morgana :) Ma wszystko co potrzebne, stun, obrażenia, tarcza. Przydatna, świetnie sprawdza się w walkach drużynowych, a jej umiejętności mimo wszystko nie są trudne to trafienia. Wystarczy trochę poćwiczyć.

Pasywka Morgany: Morgana leczy się za wartość magicznych obrażeń zadawanych bohaterom, dużym stworom i dużym potworom.

Q Morgany: Morgana wyrzuca kulę mroku. Po trafieniu kula zadaje magiczne obrażenia i unieruchamia wroga.

W Morgany: Infekuje obszar splugawioną glebą, sprawiając, że znajdujące się tam jednostki otrzymywać będą obrażenia.

E Morgany: Umieszcza wokół sojusznika ochronną barierę, która pochłania obrażenia magiczne do chwili przebicia lub gdy tarcza zniknie.

R Morgany: Pęta wrogich bohaterów w okolicy łańcuchami energii, zadając postaciom obrażenia i zmniejszając ich prędkość ruchu o 20%, a po kilku sekundach ponawiając obrażenia i ogłuszając przeciwników, jeśli wciąż znajdują się w pobliżu Morgany.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ostatnia na mojej liście jest Janna. Tutaj trzeba co prawda trochę wyczucia jeśli chodzi o tornada i tarcze, ale przede wszystkim trzeba wiedzieć kiedy użyć swojej R. Janną trzeba dobrze pozycjonować się na linii i w walkach drużynowych.

Pasywka Janny:
Sojuszniczy bohaterowie w pobliżu Janny zyskują 8% premii do prędkości ruchu, gdy poruszają się w jej stronę. Ten efekt nie jest aktywny gdy Janna nie żyje.

Q Janny: Janna przyzywa potężne tornado w miejscu docelowym. Na ponowną aktywację lub po 3 sekundach tornado przemieszcza się w linii prostej, zadając obrażenia magiczne i podrzucając wszystkie wrogie jednostki napotkane na drodze.

W Janny: Janna przyzywa żywiołaka powietrza, który zwiększa jej prędkość ruchu i umożliwia jej przechodzenie przez jednostki.

E Janny: Janna tworzy obronny wicher na wybranym sojuszniczym bohaterze lub wieży, który absorbuje obrażenia i zwiększa obrażenia ataku przez następne 5 sekund.

R Janny: Janna rozpętuje potężną wichurę odrzucającą okolicznych wrogów, która leczy sojuszników wiatrami co 0.5 sekundy przez łącznie 3 sekundy. Janna może anulować umiejętność w dowolnym momencie.

To by było na tyle! Moje propozycje dla was, a jakie są wasze? Pozdrawiam! :)
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez ExeNati

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Materiały Eksploatacyjne

Poradnik Bax04
2

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
5

CSGO Prime (B2P) 4 Mapy do grania w 2+ osób

Poradnik Kowalski03
6

World of Tanks Gra o czołgach czy coś więcej ?

Recenzja Kapcio
7

Rail Nation - imperium kolejowe

Recenzja Sarkaa
8

SAO's Legend Recenzja gry SAO's Legend

Recenzja Damix_1
9

Rust (B2P) Pierwszy dzień - Jak przeżyć

Recenzja wegorz08
10

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
Discord