Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
5.0 1 45945 0
12.12.2017

Metin2 Ekspowiska na dany LVL

Cześć wszystkim czytającym, chciałbym w poniższym poradniku przedstawić najlepsze miejsca do zdobywania doświadczenia (expa) w grze Metin2 na konkretnych poziomach. Sam wbiłem 94 poziom, więc myślę, że mogę pomóc początkującym graczom. Zanim zacznę wymieniać i opisywać kolejne miejsca, chciałbym zaznaczyć, iż nie każdy może być w stanie trzymać się podanego przeze mnie schematu ekspowisk, gdyż wszystko zależy od umiejętności gracza, klasy postaci oraz ekwipunku, są to jednak najbardziej zalecane ekspowiska na dany level.

1-4 level – dzikie psy, głodne zabłąkane psy, głodne wilki, wilki, ewentualnie głodne dziki, dziki.

5-9 level – elit. niebieskie wilki, niebieskie wilki, głodne niebieskie wilki, szare wilki, głodne szare wilki. (Lepiej jeszcze unikać grupek szarych wilków z niedźwiedziami).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
10-18 – z wybranymi umiejętnościami oraz rozdanymi punktami statusu na tych poziomach możemy spokojnie wybrać się na zaprzys. żołnierzy oraz zaprzys. łuczników w pierwszej wiosce lub drugiej.

19-28 – z coraz większą ilością obrony oraz punktów życia i ewentualną pierwszą umiejętnością rozwiniętą do poziomu M1 zdecydowania należy wybrać się do drugiej wioski i zacząć expić na tzw. dzikusach. Na początku powinniśmy skupiać się na grupach złożonych z maniak czarn. burzy oraz żołnierz czarn. burzy. Osiągając coraz większe poziomy można zacząć expić również na dzikich sługach oraz dzikich generałach.

29-36 – w tym przedziale leveli można nadal pozostać w drugiej wiosce i expić na dzikusach. Jednak jesli mamy już odpowiedni ekwipunek dużo lepszym rozwiązaniem będzie Pustynia Yongbi. Należy skupiać się tam na potworach takich jak młody pająk, król skorpion, pustynne latające oko, trujący pająk oraz czerwony trujący pająk.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
37-55 - na tych poziomach z ewentualnym koniem bojowym (można również bez) oraz buffem należy udać się na czarne orki (tzw. BO) w Dolinie Seungryong. Można expić tam w pojedynkę, jednak wymaga to dosyć dobrego ekwipunku, dlatego nie staje nic na przeszkodzie aby expić w grupach, jednocześnie poznając nowych ludzi.

56-68 – po osiągnięciu 55 poziomu należy zabrać się za ulepszanie ekwipunku, umiejętności oraz zrobienie konia militarnego. Następnie udajemy się do Lochu Pająków V1, gdzie można zarobić dużo yang oraz zdobyć dużo fajnych przedmiotów z potworów.

69-78 – po osiągnięciu 68 poziomu należy ulepszyć swój ekwipunek i udać się do Lochu Pająków V2, gdzie drop przedmiotów oraz yang jest dużo lepszy niż w Lochu Pająków V1.

Po wbiciu 78 poziomu, pozostaje expienie w Czerwonym Lesie oraz Grocie Wygnańców.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez DomiCz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Doggi-Game - Jak zarobić $dgl?

Poradnik yeonrie
2

Star Stable Star strable - ogólne informacje

Tutorial Golden1772
3

Roblox Co to jest gra Roblox? Informacje, ciekawostki oraz wiele innych :)

Recenzja Kapitan c
4

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
5

League of Legends Zyra - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
6

Team Fortress 2 TF2 to gra L2P Valve'a

Recenzja _SkyLone
7

Retro Sektor V. Recenzja Mafia

Recenzja Tybero
8

Titan Quest Anninversary Edition

Recenzja Gremlininio
9

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
10

Metin2 Największy zżeracz czasu

Recenzja Tybero
Chat