Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
5.0 1 1034 0
09.05.2020

Metin2 - Gra do 30lvl włącznie.

Witajcie. Dziś opisze wam gre MMO RPG pod nazwą Metin2 jest to gierka z wyjątkowo realistyczną grafiką z motywem Dalekiego Wschodu, świat jest otwarty a czas rozgrywki rzeczywisty. W grze dostępne mamy 5 rodzajów klas

-Wojownik

-Szaman

-Ninja

-Likan

Po wybraniu klasy wybieramy z pośród 3 królestw

-Jinno (niebieskie)

-Chunjo (żółte)

-Shino (czerwone)

i wchodzimy do gry.

Wykonujemy kilka początkowych zadań w pierwszej wiosce królestwa pomagając jej mieszkańcom. Misje początkowe zwykle polegają na zbiciu kilku dzikich psów, wilków czy dzików lub pomocy mieszkańcom w ich sprawach. Za misje dostajemy doświadczenie, przedmioty i miksturki oraz Yang ( podstawową walute gry). Każdorazowo po osiągnięciu 25% doświadczenia na danym lvl mamy możliwość podniesienia swoich statystyk

-zdrowie

-sila

-intelekt

-obrona

Wbijamy lvl piąty.

Grając w tę grę możesz zdobyć 980 Graj

Mamy teraz możliwość wyboru z pośród dwóch dróg umiejętności naszego bohatera.

Z każdym kolejnym lvlem dostajemy jeden punkt do rozdania.

Gramy teraz spokojnie do lvl 25 tzn. expimy, robimy zadania, niszczymy metiny oraz zdobywamy cenne przedmioty którymi możemy handlować z innymi graczami (poprzez tradycyjny handel z konkretnym graczemu lub Tobol dzieki któremu otwieramy swój własny sklep). Ulepszamy nasz ekwipunek u NPC Kowala od wartości +0 do +9 potrzeba do tego wiele szcześcia oraz tak zwanych ulepszaczy które zdoywamy walcząc z potworami. Jeśli dobrze rozplanujemy dodawanie umiejętności i mamy odrobine szczęścia może nam jedna z nich wskoczyć na wyższy poziom. Wyróżniamy 4 pozomy umiejętności po kolei jest to

-poziom zwykły

-poziom podstawowy mistrz (m)

-poziom wielki mistrz (g)

- poziom prosfesjonalny mistrz (p)

Jeśli uda nam sie wbić poziom podstawowego mistrza nastepny poziom wbijemy za pomocą ksiąg umiejętności zdobytych z metinów lub kupionych od innych graczy. Natomiast poziom Profesjonalny mistrz osiągniemy przy pomocy kamieni duchowych.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1180 Graj

Na lvl 25 mamy możliwość zdobyć własnego konia. Uprawnienia daje nam NPC Stajenny po wykonaniu nadanej przez niego misji. Potrzebujemy do tego medal konny (zdobywamy go w lochu małp). Misja na zwykłego konia polega na pokonaniu 30 dzikich łuczników w 30minut. Czekamy 1 dzień na "zdjęcie konia" którego używamy do przywołania naszego rumaka :) płacimy za to Stajennemu 100 000 Yang.

Gramy spokojnie dalej.

Level 30 daje nam kolejne możliwości.

Łowienie ryb- Kupujemy sobie wędkę i przynęty od Rybaka który znajduje sie w pierwszej wiosce i idziemy nad wodę. Aktualnie łapanie ryb jest dość trudne lecz opłacalne z wody możemy dostać cenne przedmioty oraz rybki które miedzy innymi możemy upiec nad ogniskiem (Rybak sprzedaje drewno na ognisko ). Upieczony rybki dodaja nam bonusy do doświadczenia, szybkości ataku, szybkość poruszania sie itp.

Górnictwo- Kupujemy kilof w drugiej wiosce i szukamy złóż wartościowych minerałów rozsianych po całym świecie Metina2 każde 100 ród danego minerału możemy przetopić na wartościowe kryształy przy pomocy pieców gildijnych. Potrzebne do tego jest szczęście, Yang oraz kamień duszy o wartości od +0 do +2 zdobyty z metinów od poziomu 25 w górę. Przetopione minerały używamy do polepszenia bonusów biżuterii.

Gra z każdym lvl staje się coraz ciekawsza i daje nam nowe możliwości. Ten kto jeszcze nie grał musi koniecznie zagrać a kto grał kiedyś niech sprawdzi co się zmieniło licze że bedzie mile zaskoczony.


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Sferus

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Star Stable Jak zakupić Star Ridera przez telefon?

Tutorial LoveBanankiPL
2

Jak zostać milionerem w Farming Simulator

Poradnik MatiSzelka007
3

Wolni farmerzy Farmerskie życie wolne od zmartwień

Recenzja szeremere
4

Gra mojego dzieciństwa GOTHIC

Recenzja marcin072
5

Margonem Jak zarabiać w grze Margonem?

Poradnik Kajsuwej
6

Goodgame Empire Naprawdę dobra gra przeglądarkowa ;)

Recenzja Ravvis123
7

Star Stable star stble- gra o koniach

Recenzja chasinka<3
8

Margonem Jak zabezpieczyć konto w Margonem.

Poradnik Piotrek13299
9

Forge of Empires FoE to generalnie dobra gierka

Recenzja Bannabanana
10

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - czy warto zagrać?

Recenzja Papajka2137
Chat