Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 2538 0
29.06.2017

Minecraft - poradnik

Witam. W tym poradniku opowiem wam troszkę o pierwszych krokach w grze Minecraft. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem tej gry, polecam przeczytać recenzje tej produkcji, którą napisałem już dla Bananopedii. W tym przypadku omawiana bedzie gra na trybie przetrwania (survivalu) oraz trybie trudności normalnym. Gra na poziomie trudności pokojowym, różni się tym, że nie musimy obawiać się żadnych mobów, będącym w stanie zagrozić naszej postaci a także poziom na paseku najedzenia nie będzie spadał z upływem czasu, więc nie musimy także troszczyć się o regularne dostawy pożywienia dla naszego bohatera. Jeśli boisz się, że nie dasz sobie rady, możesz zawsze zacząć swoją pierwszą grę na poziomie trudności pokojowym. Z tym poradnikiem powinieneś bez żadnych problemów poradzić sobie z każdym wyzwanien. Zapraszam do czytania oraz życzę miłej lektury.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Krok pierwszy - Generowanie naszego świata :

Po uruchomieniu gry Minectaft ukaże nam się menu główne gry. Wybieramy tryb jednosobowy a następnie opcję stwórz nowy świat. W uruchomionym okienku ustawiamy tryb gry na przeyrwanie, zezwalaj na kody wyłączone oraz włączamy skrzynię bonusową. Ustawiamy nazwę świata oraz klikamy utwórz.

Krok drugi - pierwsze kroki w grze :

Po wygenerowaniu naszego świata, rozejrzyjmy się wokoło. Powinniśmy znaleźć skrzynkę z losowymi przedmiotami, które pomogą nam w grze. Otwórzmy ją i weźmy wszystkie przedmioty następnie polecam zniszczyć także skrzynkę oraz otaczające ją pochodnie. Zbierzmy je, gdyż nic nie może się zmarnować. Teraz jestesmy gotowi na zbudowanie naszego pierwszego domu, ale najpierw

Krok trzeci - łóżko :

Ważną rzeczą na poziomach trudności innych niż pokojowy jest łóżko. Pomoże nam ono przetrwać pierwszą noc. Aby je zrobić potrzebujemy trzech desek oraz trzech bloków wełny. Aby je zrobić wystarczy zabić kilka owiec, ktore powinny przechadzać się po okolicy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Budowa łóżka nie jest obowiązkowa, ale pomoze nam przetrwać pierwszą noc. Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie go zrobić (Na przykład nie widzisz owiec), postaraj się zebrać drewno na opał, wykonaj stół rzemieślniczy a następnie kilof, zdobądź trochę kamienia i zrób piecyk. Następnie zdobądź trochę mięsa z jakiegokolwiek zwierzęcia.

Krok czwarty - pierwszy dom :

Twój pierwszy domek wcale nie musi być piękny. Polecam wykopać po prostu norę w ziemi, postawić w niej łóżko, skrzynkę, piecyk oraz stół rzemieślniczy. Nastepnie poczekaj do nadejścia nocy a gdy to nastąpi, załataj ziemią drzwi norki, i prześpij się do rana. Jeżeli nie masz łóżka przeczekaj noc jedząc upieczone mięso, gdy spadnie twój poziom najedzenia. Następne dni polecam poświęcić na zbieranie jedzenia i surowców do budowy lepszego domku w przyszłości. Jako iż Minecraft jest ograniczany tylko twoją wyobraźnią, skończę poradnik w tym miejscu, pozwalając abyś to ty dokładnie decydował co chcesz robić. Zuwix
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Zuwix

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Władca Smoków Recenzja gry Władca Smoków - Wady i zalety.

Recenzja Diamentowicz
2

CSGO Prime (B2P) Czy w dzisiejszych czasach warto grać w CSGO?

Recenzja koczanHDHQPL
3

Dragon Age II - największy crap uniwersum?

Recenzja toya_xd
4

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
5

Shakes & Fidget Jak grać w sf (bez grzybków)

Tutorial VIP lulkin
6

Transformice Transformice, czyli walka o zdobycie sera

Recenzja alexia2224
7

War Thunder War Thunder - Doskonała symulacja wojny

Recenzja szymonxdlol123
8

CSGO Prime (B2P) Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Poradnik JestemKacper
9

Honkai Impact recenzja gry Honkai Impact 3rd

Recenzja antylopagnu
10

Conflict of Nations - opis gry

Recenzja Bart1607
Chat