Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 3264 0
21.03.2018

Przewodnik po Kresie.

Witam. W tym poradniku trochę opowiem oraz dam trochę tipów odnośnie wymiaru Kresu w Minecraft. Pragnę zaznaczyć, że NIE będę opisywał pobocznych wysp Endu( Kresu ), tylko główną wyspę. Zacznijmy od rzeczy podstawowej - czym jest właściwie ten wymiar? Otóż jest to wymiar na dla ekspertów, którzy pragną doświadczyć nowych przygód w zupełnie innym świecie. Ekwipunek, który polecam na walkę z bossem : diamentowy hełm, zbroja, spodnie, buty oraz miecz, żelazny kilof, łuk i dużo strzał, łuk i ogrom strzał oraz bardzo dużo jedzenia. Dobrze, ale jak tam się dostać? Niestety droga do tego jest długa i nie tak prosta jak było to w przypadku stworzenia portalu do Netheru. Aby znaleźć portal do Kresu trzeba pozabijać kilkanaście Endermanów i zrobienie z wydropioncyh pereł min. 12 oczu Kresu, które następnie rzuć na otwartej przestrzeni, a one zaprowadzą cię do fortecy, w której będziesz musiał odnaleźć portal i go aktywować. UWAGA : do aktywacji portalu potrzebne jest 12 oczu Kresu! Nie możesz mieć mniej! Aby wkroczyć do Endu powkładaj oczy do specjalnych bloków( są na obrazie poniżej ) i wskocz do portalu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Okej, jesteś już w Kresie, to bardzo uważaj na Endermanów, od których tam się roi. Gdy wkraczasz pierwszy raz, to powinieneś po chwili zobaczyć na górze ekranu jakiś pasek. Czym on jest? Jest to wskaźnik życia Bossa, zwanego Smokiem Kresu. Uważaj na niego! Ma on parę ataków :
- Szarża - wlatuje w ciebie zadając ci obrażenia,
- Strzelanie kulą - wystrzeliwuje w twoją stronę kulę, która po rozbiciu wytwarza płaskie koło cząsteczek, które cię ranią,
- Zianie - na chwile unosi się w jednym miejscu i zieje cząsteczkami, które oczywiście ranią cię.
Są to potężne ataki, które zadają masę dmg, a więc próbuj ich jak najbardziej unikać! Teraz jak go pokonać. Widzisz obsydianowe słupy, jeżeli nie, to może jesteś bardzo nisko na wyspie, w takim przypadku po prostu wyjdź na górę. Na nich położone są bloki, które leczą smoka, także próbowanie go pokonać bez wcześniejszego zniszczenia ich, może skończyć się marnie. Aby je rozbić, spróbuj wejść na górę takiego słupa( to nie będzie łatwe, ponieważ smok cały czas będzie cię atakował! ), następnie rozbij kraty i odsuń się. Teraz uderz, bądź strzel w blok jeżeli jesteś daleko. Udało ci się go rozbić, jeżeli tak, to naprawdę fajnie! Tylko, że... musisz zrobić to jeszcze parę razy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Rozbiłeś już wszystkie kryształy? Jak masz pewność, że tak, to atakuj teraz smoka. Strzelaj, atakuj z miecz gdy będzie leciał w twoim kierunku, rób cokolwiek by zadać mu dmg, Załóżmy, że go pokonałeś. Masz teraz możliwość teleportowania się do dwóch miejsc - normalnego świata za pomocą portalu pod miejscem zabicia smoka oraz do wysp Kresu. Jest to masa wysp, na których możesz spotkać miast Endu, w których łup jest dobry!

Podsumowując, wymiar Endu jest dla graczy z bardzo dużym doświadczeniem, którzy chcą na chwilę oderwać się od zwykłego świata i trochę poeksplorować inne tereny. Wiedz jeszcze, że jeżeli zdecydujesz się na walkę ze smokiem, to nie masz odwrotu. Musisz go pokonać, aby wrócić do normalnego świata ze swoim ekwipunkiem, ponieważ dopiero po jego śmierci tworzy się portal do normalnego świata.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Firecon

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Quinn – League of Legends

Poradnik Eclia
2

Jeden strzał, jeden trup. Sniper: Ghost Warrior 2

Recenzja Tybero
3

League of Legends Fiddlesticks - poradnik do postaci!

Poradnik MATFOO
4

League of Legends CZY WARTO GRAĆ W League of Legends?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
5

Minecraft Minecraft- czy warto kupić?

Recenzja mateusz3007
6

Grepolis Grepolis - POCZUJ SIĘ JAK W STAROŻYTNEJ GRECJI. Szybka Recenzja

Recenzja Mheetu
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [5#] - Cobblestone

Poradnik JestemKacper
8

Star Stable Recenzja gry Star Stable

Recenzja WiktoriaBananek!
9

League of Legends Draven - Jeden z najlepszych ADC w grze .

Recenzja LuuQyx
10

World of Warships Celowanie i strzelanie

Poradnik Eton
Chat