Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
4.0 2 298 52
13.10.2018

Rezencja gry-MovieStarPlanet

Siemaneczko! :D W tym artykule chciałabym przedstawić Wam moje przeżycia oraz opinię na temat gry pt. ,,MovieStarPlanet''. Może zacznijmy od moich osiągnięć: gram w MovieStarPlanet już od ponad roku, miałam tam płatnego star vip'a na 3 miesiące, osiągnęłam tam 20 level, oraz 119 tysięcy StarCoins! Wspomnijmy może o tym gdzie możemy zagrać w MovieStarPlanet : Może być to telefon z systemem Android i systemem iOS, możemy też grać w MovieStarPlanet na komputerze/laptopie ze wcześniej wspomnianymi systemami. Ja osobiście preferuję grę na komputerze lub laptopie, dlaczego? a dlatego , że: mamy tam więcej możliwości! (tzn: nie ma tam różnych specjalnych zadań, które są na różne okazje typu: Święta Bożego Narodzenia, Halloween, Wielkanoc.) Chyba przyszedł czas na porady i fakty dotyczące MSP. Zapraszam :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
1.Graj systematycznie! Codziennie pojawiają się nowe malutkie prezenty w których ukryte są StarCoins (waluta w grze) oraz punkty Fame (składają się one do lvl'a) z tego co pamiętam są tam 2 prezenciki (w 1 jest 200 punktów Fame oraz 50 StarCoins.
2. Miej wielu przyjaciół w grze! Możesz poprosić o jakieś prezenty albo autograf (gdy dostajesz autograf dostajesz dużo punktów Fame.)
3. Kup vip'a! (wstawię cennik w miejscu na plik.) niektóre są tańsze a inne droższe. Ale im droższe tym więcej jest w nich StarCoins, Diamonds i różnych dodatków. Ja jak już wspominałam miałam pakiet star VIP na 3 miesiące. Kupując VIP masz również dostęp do różnych ekskluzywnych rzeczy w grze.
4. Wchodź do pokoi innych MovieStar z ,,topki''. Głaszcz tam zwierzaczki za taki 1 pokój dostaniesz 50 StarCoins.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Niestety artykuł powoli dobiega końca :( A więc podsumowując : Warto grać systematycznie, kupić VIP'A, oraz poświecenia czasu. Ja uwielbiam tą grę oraz polecam ją każdemu, większym i mniejszym :D Ja zaczęłam w nią grać jak miałam 7 lat. Czasami podkradałam laptopa mojego taty i wtedy grałam :') Miałam wtedy tak dużo kont, bo nigdy nie umiałam się zalogować haha :) Teraz pewnie jest na nich bardzo dużo unikatów (tzn. rzeczy, których już nie można dostać, bo zostały wycofane i tylko kilka osób je ma.) Pamiętam te dni jak dziś, choć minęło tyle lat... Na zakończenie podam kilka ciekawostek :) 1. W roku 2010 założono 1-wszy serwer -Duński 2. Grę stworzył Duński projektant Claus Jensen. 3. Gra jest przeznaczona dla osób od 8 do 15 roku życia, ale gra w nią dużo starszych osób. I tak zakończyliśmy ten artykuł :)

Dziękuję wszystkim za przeczytanie artykułu ♥
Pozdrawiam,Agata :)
4.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Aseczka

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP DARMOWY VIP? TAK!!!!!!

Video Qukiseq
2

Jak napisać artykuł na Bananapedii?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Overwatch - Po Lekkim Doświadczeniu

Video DEADSHUTFIRE
4

Fortnite Jak poprawić swoją celność

Poradnik ziom510xxx
5

Hero Zero Ironiczna podróż do marzeń - recenzja Hero Zero.

Recenzja AbbadoN.
6

World of Tanks World Of Tanks- Ocena gracza po 40.000 bitwach.

Recenzja CallMeGamer
7

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
8

DOTA 2 1. Jak grać? #Weaver

Poradnik DomaC
9

CSGO (B2P) Jak nagrać fragmovie na słabszym komputerze?

Poradnik wzarek
10

Travian Zawalcz o tytuł najlepszego stratega

Recenzja Lollfa
Discord