Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
4.0 2 889 56
13.10.2018

Rezencja gry-MovieStarPlanet

Siemaneczko! :D W tym artykule chciałabym przedstawić Wam moje przeżycia oraz opinię na temat gry pt. ,,MovieStarPlanet''. Może zacznijmy od moich osiągnięć: gram w MovieStarPlanet już od ponad roku, miałam tam płatnego star vip'a na 3 miesiące, osiągnęłam tam 20 level, oraz 119 tysięcy StarCoins! Wspomnijmy może o tym gdzie możemy zagrać w MovieStarPlanet : Może być to telefon z systemem Android i systemem iOS, możemy też grać w MovieStarPlanet na komputerze/laptopie ze wcześniej wspomnianymi systemami. Ja osobiście preferuję grę na komputerze lub laptopie, dlaczego? a dlatego , że: mamy tam więcej możliwości! (tzn: nie ma tam różnych specjalnych zadań, które są na różne okazje typu: Święta Bożego Narodzenia, Halloween, Wielkanoc.) Chyba przyszedł czas na porady i fakty dotyczące MSP. Zapraszam :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
1.Graj systematycznie! Codziennie pojawiają się nowe malutkie prezenty w których ukryte są StarCoins (waluta w grze) oraz punkty Fame (składają się one do lvl'a) z tego co pamiętam są tam 2 prezenciki (w 1 jest 200 punktów Fame oraz 50 StarCoins.
2. Miej wielu przyjaciół w grze! Możesz poprosić o jakieś prezenty albo autograf (gdy dostajesz autograf dostajesz dużo punktów Fame.)
3. Kup vip'a! (wstawię cennik w miejscu na plik.) niektóre są tańsze a inne droższe. Ale im droższe tym więcej jest w nich StarCoins, Diamonds i różnych dodatków. Ja jak już wspominałam miałam pakiet star VIP na 3 miesiące. Kupując VIP masz również dostęp do różnych ekskluzywnych rzeczy w grze.
4. Wchodź do pokoi innych MovieStar z ,,topki''. Głaszcz tam zwierzaczki za taki 1 pokój dostaniesz 50 StarCoins.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Niestety artykuł powoli dobiega końca :( A więc podsumowując : Warto grać systematycznie, kupić VIP'A, oraz poświecenia czasu. Ja uwielbiam tą grę oraz polecam ją każdemu, większym i mniejszym :D Ja zaczęłam w nią grać jak miałam 7 lat. Czasami podkradałam laptopa mojego taty i wtedy grałam :') Miałam wtedy tak dużo kont, bo nigdy nie umiałam się zalogować haha :) Teraz pewnie jest na nich bardzo dużo unikatów (tzn. rzeczy, których już nie można dostać, bo zostały wycofane i tylko kilka osób je ma.) Pamiętam te dni jak dziś, choć minęło tyle lat... Na zakończenie podam kilka ciekawostek :) 1. W roku 2010 założono 1-wszy serwer -Duński 2. Grę stworzył Duński projektant Claus Jensen. 3. Gra jest przeznaczona dla osób od 8 do 15 roku życia, ale gra w nią dużo starszych osób. I tak zakończyliśmy ten artykuł :)

Dziękuję wszystkim za przeczytanie artykułu ♥
Pozdrawiam,Agata :)
4.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Aseczka

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Brawl Stars - przedstawienie postaci

Tutorial WiktoriaBananek!
2

CSGO Prime (B2P) Moje zdanie na temat gry.

Recenzja Oskarowski
3

CSGO Prime (B2P) Copenhagen Wolves - historia drużyny

Recenzja wzarek
4

League of Angels Leauge of Angels, najgorsza gra tego typu

Recenzja Osa1020
5

Gra mojego dzieciństwa GOTHIC

Recenzja marcin072
6

Bleach Online Bleach Online, czyli kolejny klon

Recenzja Osa1020
7

CSGO Prime (B2P) Strzelecka ofensywa w moim zdaniu

Recenzja Jerzy Urban
8

Star Stable Baba z wozu, koniom lżej

Recenzja Nyktofilia
9

SAO's Legend SAO's Legend szczera opinia

Recenzja Qitria
10

War Thunder Szwedzkie czołgi zmierzają w kierunku War Thunder

Poradnik Gasior15
Chat