Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 1 1622 0
17.08.2017

Jak zniszczyć tarczę Fernando?

Siemka! Już na początku chciałbym powiedzieć, że artykuł ten jest wskazówką głównie dla początkujących graczy, lecz może i Ci bardziej doświadczeni znajdą tu coś dla siebie. Czas poświęcę tutaj na to jak można zniszczyć najpotężniejszą tarczę w grze. Posiada ona, aż 8000 HP i może być użyta ponownie co 8 sekund. Jest to fenomenalny wynik i gracze już na początku swojej przygody sobie z nią nie radzą, lecz spokojnie! Jest mnóstwo sposobów na zniszczenie jej. Oto kilka z nich:

Nie mogło tu oczywiście zabraknąć kupna Niszczyciela. Jest to obowiązkowy przedmiot jeżeli w przeciwnej drużynie występuje ten niezwykle denerwujący Hiszpan! Dla początkujących graczy już wyjaśniam. Kupno tego przedmiotu powoduje, że zadajemy tarczom 75%/150%/225% więcej obrażeń. Przykładowo: Grając Sha Linem zadamy tarczy 1000 obrażeń, a z kupnem niszczyciela 1750. Widać jak wielka jest różnica?
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przejdźmy teraz do konkretnych postaci i ich umiejętności dzięki, którym tarcza Hiszpana nie sprawi nam żadnego kłopotu. Dołączę również krótki komentarz do każdej zdolności.

DROGOZ:
-> Podstawowy atak -> 900 obrażeń na strzał robi swoje. Jeżeli skupimy się głównie na Fernando to jego tarcza nie sprawi już więcej kłopotów.
-> Salwa -> Wystrzeliwujemy serię pocisków, gdzie każdy pocisk zadaje 200% więcej obrażeń właśnie tarczom. Ta umiejętność chyba specjalnie została dodana, aby Fernando nie mógł używać swojej tarczy. ;)
-> Ultimate -> Jeżeli wlecimy ultem w Fernando, to nawet tarcza mu nie pomoże. Wszystko zostanie zniszczone.

SHA LIN:
-> Podstawowy atak -> 1000 obrażeń to fenomenalny wynik. Tarcza rycerza jest ogromna, łatwo ją trafić.
-> Zapieranie -> Według moich obliczeń umiejętność ta zadaje 4800 obrażeń, co zdecydowanie powinno mocno uszkodzić jego tarczę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
TORVALD:
-> Doładowanie -> Mało kto to wie, lecz Torvald potrafi wysysać przeciwnikom tarcze i to, aż 2000 na jedną sekundę!

BOMBOWY KRÓL:
-> Podstawowy atak -> Działa to identycznie jak w przypadku Drogoza, 900 obrażeń na strzał.

-> Legendarna karta Demolka -> Dzięki niej zrzędliwa bomba wybuchając niszczy wszystkie tarcze. Fernando nie będzie miał jakikolwiek szans przeciwko nam!

-> Ultimate -> Jeżeli rzucimy się w Fernando automatycznie niszczymy mu tarczę

WILLO:
-> Legendarna karta Spalona Ziemia -> Martwa strefa uszkadza tarcze obrażeniami wynoszącymi 50% ich maks. Hp co 1s. Mało kto zna tę kartę, a jest naprawdę godna uwagi.

INARA:
-> Ultiamte -> Rzut włócznią powoduje, że tarcza Fernando zostaje rozbita, a sam on jest ogłuszony na 2 sekundy.

Jak widać znalazło się dość sporo rozwiązań na zniszczenie tarczy irytującego Hiszpana. Należy jednak pamiętać, że nawet bez niej jest on bardzo wytrzymały i nadal niesamowicie groźny.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Quaresma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Chat