Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 1 1013 0
29.03.2018

Walka i obrona, czyli Paladins

Paladins, czyli jedna z gier wieloosobowych, gdzie możemy wcielić się w wybraną postać. Jej producentem jest Hi-Rez Studios. Cała akcja dzieje się oczywiście w świecie fantastycznym z dużym wątkiem magii. Do wyboru jest około 35 bohaterów, a każdy z nich ma różne moce i umiejętności (wiadomo, że większość postaci trzeba odblokować). Wszyscy dzielą się na cztery standardowe grupy, czyli: front line, damage, support oraz flank. Podczas rozgrywek jest możliwe zdobywanie kart i stroju danego bohatera. Każdy z bohaterów ma inną talie kart, którą oczywiście możemy układać i dopasowywać sami. Przed każdym meczem jest kilka sekund, aby wybrać swoją postać oraz jej strój. Paladins swój debiut miało 15 września 2016 roku, więc gra jest jeszcze bardzo młoda. Twórcy musieli spotkać się z pewnym oburzeniem graczy, którzy porównali grę do Overwatcha. Na oskarżenia odpowiedział szef Hi-Res Studios, który stwierdził, że jego największą inspiracją była gra Team Fortress 2, wydana przez Valve Corporation.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Mamy kilka trybów gry, jak na przykład Oblężenie polegające na przejęciu głównego punktu na mapie wraz z wózkiem wypełnionym materiałami wybuchowymi. Dostępny jest również Ładunek, gdzie drużyny są podzielone na obrońców oraz atakujących. Drużyna atakująca musi dopchać wózek z ładunkiem do punktu, który znajduje się przy bazie przeciwników, a obrońcy muszą za wszelką cenę tego nie dopuścić. Runda kończy się po wypełnieniu celu lub po upłynięciu określonego czasu. Po jednej rundzie drużyny zamieniają się stronami.
Do rozgrywek mamy dostępne, aż dziesięć map, jak na przykład: Frog Isle, Ice Mines (dla Oblężenia) lub Outpost (Dla ładunku). Po każdym meczu jest pokazana najlepsza akcja jednego z graczy oraz najlepszy bohater w danej kategorii.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra polega na pracy zespołowej, więc samotne wdawanie się w walkę jest po prostu nieodpowiednie. Nie wystarczy zabić przeciwników, bo najważniejsze jest zbieranie punktów lub transportowanie ładunku do wyznaczanego celu. Należy pamiętać, że pomoc swoim towarzyszom jest również ważna i zazwyczaj od tego jest właśnie support, który może dać na przykład tarczę lub uzdrowić inne osoby. Ważną rzeczą jest uważanie na końce mapy, gdyż można z nich spaść i po prostu zginąć, a brak zawodnika przez jakiś czas nie pomoże drużynie.
Mecze w Paladins na pierwszy rzut oka mogą być takie same, a co za tym idzie- nudne. Jednak w każdej rozgrywce mamy innych bohaterów oraz różny poziom doświadczenia graczy. Za każdym razem możemy uczyć się grać nowymi postaciami, aż w końcu znajdziemy najlepszego bohatera dla nas. Gra jest dobrą zabawą oraz miłym spędzeniem czasu, zwłaszcza z przyjaznymi graczami w teamie.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Julcia1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Perfect World International PWI - czyli najlepsza darmowa gra MMORPG!

Recenzja toya_xd
4

CSGO Prime (B2P) Jak stworzyć plik autoexec

Poradnik TeaToxiC
5

League of Angels Heaven's Fury Prosty i przyjemny sposób na dużo bananków czyli League of Angels Heaven’s Fury

Recenzja KaErEle
6

RETRO: Castlevania: The Adventure/Belmont's Revenge

Recenzja LiquidSnake
7

CSGO Prime (B2P) JAK STAWAĆ SIĘ LEPSZYM W CS:GO?

Poradnik Mesashii
8

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

War Thunder Recenzja gry War Thunder - czy warto w to grać?

Recenzja Janusz1234567890
10

Smite Chińska bogini Nu Wa mid lane.

Poradnik CuteJuuzou
Chat