Jak to działa
3.7 9 2237 0
30.08.2019

Pou - mój najlepszy przyjaciel, czyli recenzja gry!

Podejrzewam, że znakomita większość osób w moim wieku grała kiedyś w Pou. Ja grałam i bardzo miło wspominam. No dobra..em..nie za bardzo wiem jaką dać kategorię ^^'. Bez przedłużania...od razu kiedy otwieramy świeżo zainstalowaną grę, pojawia się okienko z informacją

''Witamy Pou! ^_^

Pou jest Twoim pupilem, który uwielbia jeść i grać [..]". Dodałabym że uwielbia też spać ;). Zwierzakowi (nie wiem czy można go tak nazwać ;)) trzeba dać jeść, a więc przechodzimy do kuchni. Pomieszczenia przełączamy strzałkami znajdującymi się nad Pou. W lodówce, znajdującej się lewym dolnym rogu mamy jedzenie, które należy uzupełniać kiedy się skończy klikając"+", który przekierowuje nas do sklepu z jedzeniem) wybieramy w lodówce jedzenie którym chcemy nakarmić naszego zwierzaka. Czynność sprawi jednocześnie, że wyjdziemy z lodówki jakkolwiek to brzmi. następnie przeciągamy jedzenie w kierunku naszego pupila aż kwadracik wskazujący poziom jedzenia zapełni się kolorem zielonym.

Po jedzeniu Pou może być brudny. Trzeba go umyć. W tym celu przechodzimy strzałkami do łazienki. Bierzemy mydło i przeciągamy je na naszego pupila i myjemy go. Następnie spłukujemy z niego mydło za pomocą prysznica. Kiedy nasz zwierzak jej najedzony, wyspany i czysty. Możemy się z nim pobawić piłką, pograć w mini gry lub poeksperymentować z miksturami w laboratorium. Można też sprawić by Pou powtarzał co powiemy lub wyjść na podwórko. Mini gier jest dosyć sporo więc opisze je dokładniej w oddzielnym artykule. Z miksturami postępujemy tak samo jak z jedzeniem. W studio znajduje się mikrofon, oraz wyjście na podwórko. Mamy tam garaż, a w nim samochód oraz deskorolkę, które przekierują nas do mini gier z nimi związanych. Plac zabaw, a w nim bramkę dzięki której możemy pograć z pupilem w piłkę oraz basen, dzięki któremu również można sprawić radość naszemu zwierzakowi, rzucając mu tam materac. Ogród, w którym Pou hoduje swoje kwiatki, które należy podlewać za pomocą chmury. Na podwórku znajduje się również zwierzę(tak, nasz pupil Pou również ma swojego pupila) które możemy wyprowadzić na spacer. Kliknięcie tej opcji przeniesie nas do mini gry.

Ciekawą opcją jest także telefon, którego ikonka pojawia się po wyjściu na podwórko. Jeśli mieliśmy wcześniej konto warto się na nie zalogować aby odzyskać "starą" grę. Bardzo łatwo również odzyskuje się hasło, a właściwie wystarczy po w pisaniu adresu email kliknąć opcję "wyślij mi nowe hasło", a mail z nowym hasłem zostanie wysłany ;). Za pomocą telefonu możemy również odwiedzać inne Pou i zdobywać przyjaciół. Nie chcemy przecież aby nasz zwierzak był samotny.


Zapomniałam wcześniej wspomnieć o szafie!

Znajduje się ona w sypialni i możemy dzięki niej ubrać naszego zwierzaka jak tylko dusza zapragnie. W szafie przechowujemy ubrania zakupione dla naszego pupila. Tak jak wszystkie lub prawie wszystkie kategorie w sklepie, ubrania również zawierają takie które odblokują się dopiero po osiągnięciu danego poziomu. Pieniądze zdobywamy grając w mini gry lub kupując za pieniądze prawdziwe :/. Kilka monet można także zdobyć głaskając pupila. Jest to jednak opcja dla bardzo cierpliwych graczy. Dwa lata temu odkryłam nowy sposób jak zdobyć DUŻO monet szybko. Znaczy...na początku może potrwać to kilka minut, ale za drugim i kolejnym razem trwa to jedynie kilka sekund i możemy dodać monety w każdej chwili. LUCKY PATCHER, chodź na wielu grach patch nie działa na Pou akurat tak :D. Więcej opisze w innym artykule ponieważ m.in. muszę sprawdzić czy taka opcja jeszcze działa.

3.7 (głosów: 9)
Art napisany przez Wiki2018nr2

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends G2 Esports Eurpejska potęga

Poradnik margoni12
2

Grand Theft Auto V (B2P) Ciekawostki o grze Grand Theft Auto V [4#]

Poradnik JestemKacper
3

#2 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
4

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
5

SAO's Legend SAO's Legend szczera opinia

Recenzja Qitria
6

Ragnarok Online Jak ugryźć Ragnarok'a - build na samowystarczalnego Crusadera

Poradnik FearIsNear
7

World of Warships Eventy w Listopadzie

Poradnik Feresh
8

Bezpieczne korzystnie z sieci - jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Poradnik Antymed
9

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
10

Roblox Czy warto grać w roblox ?

Recenzja rzygi
Chat