Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 628 0
02.04.2022

Dlaczego warto zagrać w Robloxa?

Cześć! Powiem wam dlaczego warto zagrać w Robloxa i może nawet ci co nie lubili Robloxa po moim zdaniu także zmienią zdanie :D. A więc co to jest w ogóle Roblox? Roblox to gra edukacyjna dla dzieci i nie tylko można było w tej grze ubierać swoją postać lecz niektóre te "ładniejsze" rzeczy są za Robuxy które są za prawdziwe pieniądze.Roblox był znany z robienia gier tak jak: parkoury,minigierki, lub obby każdy się cieszył z tej gry i grało w nią po kilka tysięcy nawet milionów osób owszem teraz to się w ogóle nie zmieniło. Przejdźmy do tego dlaczego warto zagrać w tą gre? Roblox jest dużą grą ponieważ dużo osób tworzy swoje gierki np takie jak "Adopt Me!" "Madcity" teraz przedstawię wam co te dwie gry sobą reprezentują :D

 • Adopt Me! - Została ona stworzona przez DreamCraft Pierwotnie gra była grą fabularną, w której gracze udawali, że są rodzicami adoptującymi dziecko lub są adoptowani, ale w miarę rozwoju gry przesunęła się w kierunku adopcji i wspierania różnych wirtualnych zwierząt domowych , którymi można handlować z innymi gracze. Adoptuj mnie! zagrano 20 miliardów razy w Marzec 2021 . W grze uczestniczyło średnio 500 000 jednoczesnych graczy w styczeniu 2021, co czyni ją jedną z najpopularniejszych gier Roblox.
 • Madcity-Mad city to gra na Robloxie w której wcielamy się w role albo policjanta, albo złodzieja, albo superbohatera. Gra ta ostatnio podbiło Robloxa i moim zdaniem dobrze, że tak się stało bo po pierwsze Jailbreak który do tej pory był na pierwszym miejscu w rankingu teraz to, że spadło na drugie miejsce zmotywuje twórce Jailbreaka, asimo3089 aby ulepszać Jailbreaka a drugi powód dlaczego moim zdaniem dobrze, że Mad city jest pierwsze to to, że Roblox potrzebował takiej dobrej gry bo ludziom już się pewnie nudziło, bo ciągle 1 jest ten Jailbreak, nikt go nie przegania.
 • A więc to były te 2 randomowe gierki z Robloxa! :D jest wiele innych fajnych bardzo gierek lecz myślę że tyle wystarczy.Mam nadzieję że ci co nie zbyt przepadali za Robloxem zmienią zdanie :D. POZDRAWIAM!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Hah taki żarcik to nie koniec! :D chce wam jeszcze bardziej pokazać gierki z Robloxa bo 2 to zdecydowanie za mało :D

A więc kolejne gierki to :

-Tower of Hell

-Welcome to Bloxburg

 • Tower of Hell -nazywany inaczej "Wieża Piekła". Ta gra została stworzona przez YX Ceptional Studios. Pierie, tak jakby obby do przejścia. Są kolory łatwe, średnie, trudne. Jeśli przejdzie się całą wieżę, docieramy na samą górę. Na górze jest biały portal, który trzeba dotknąć, aby wygrać. Po dotknięciu portalu, czas przyśpiesza się razy 2. Dzięki temu nie musimy czekać długo (bo czas leci szybciej), a inni gracze mają mniej czasu na przejście. Jeżeli więcej osób dojdzie do samej góry, czas przyśpiesza się razy 4, x8, x16, x32,x 64, i tak dalej.
 • W nim jest więcej kolorów do przejścia, ale za to więcej czasu i większa waluta. Liczba kolorów nie jest zbytnio ustalona. Czasami jest 10 kolorów, a czasami nawet ponad 20. Czas wynosi 10 minut (ale autor czasami zmienia na 12 minut), a waluta jest warta 300. Reszta jest rzeczy tak samo jak w normalnym Tower of Hell. Można wejść jeszcze do trzeciej części gry, czyli do THE Tower of Hell. Jest tam 150 kolorów i nie ma spawn pointów. Ale to może kiedyś opiszę w kolejnym artykule. Cały czas są tworzone nowe, łatwe lub trudne obby, do dalszego ciągu gry.

 • Trzy uwagi! W Tower of Hell łatwo jest się zdenerwować! Gra pochłania bardzo dużo czasu, więc jeśli będziecie w to grać to przygotujcie sobie bardzo dużo czasu! Gdy kilka razy przejdziesz obby, zdobywa się kolejny level!Polecam bardzo z całego mojego serca!To już jest koniec mojego artykułu, mam nadzieje, że Wam się spodobał i dobrze się czytało.

  wszy raz, kiedy Tower of Hell zostało stworzone i wrzucone na stronę robloxa to Czerwiec 2018 rok. Gra jest dostępna na telefony, komputery, tablety, laptopy i tak dalej. Już tłumacze o co chodzi w tej grze. O tuż, najpierw spinamy się po trochę długich schodach, ale mamy możliwość pójścia na drabinkę (została dodana w kwietniu 2020roku), która może skrucić nam drogę. Gracze mają 8 minut na przejście 5 kolorów. Każdy kolor to inne, krótk
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj


 • Welcome to Bloxburg - Bloxburg jest to gra na robloxie. Nasz awatar ma swoje potrzeby, które musimy uzupełniać by czuł się dobrze. Ogromna ilość czynności, które możemy wykonywać w owej grze sprawia, że można grać w nią godzinami i wciąż mieć wiele do roboty! Wiele różnych karier, w których to my sterujemy naszą postacią, wiele atrakcji w niewielkim miasteczku oraz multiplayer i możliwość grania z innymi są świetnie i dają bardzo duże pole do popisu.
 • Budowanie - co i jak?Jedną z ciekawszych rzeczy jest również budowanie na którym się dzisiaj skupie! Na początek dam wam kilka podstawowych porad na temat samego trybu budowania. Po pierwsze - aby poruszać kamerą wystarczy używać WSAD aby przesuwać się w przód, tył i boki oraz Q i E aby kręcić w prawo i lewo. Jeśli kolorujemy np. ściany warto wiedzieć, że gdy przytrzymamy CTRL i klikniemy na drugą ścianę pokoloruje się ona na taki sam kolor co poprzednia!
 • Murder mystery 2 -to jedna z popularniejszych gier dostępna w Robloxie. W skrócie polega na tym, że 1 gracz zostaje mordercą, a reszta nie może dać się zabić. Mordercę za zadanie ma zabić szeryf, który dostaje pistolet. Ze względu na grywalność jest to jedna z lepszych gier. Ciekawie można spędzić wolny czas. Nie pewno przy takiej grze nie można się nudzić. Jedynie co może trochę zniechęcić i denerwować to czas pomiędzy rundami. Jeśli zginiemy szybko, musimy długo czekać patrząc jak inni gracze grają. Ciekawie może zachowywać się tutaj system losowania. Można zostać mordercą przy 2%, a przy 30% nie (ale to wszystko losowość, a nie jakaś konkretna reguła). Dokładne zasady i cała mechanika gry jest omówiona poniżej. Mam szczerą nadzieję, że będzie się fajnie czytało, i że zachęcę was do zagrania w grę jaką jest Murder Mystery 2. Na początku znajdujemy się na spawnie. Gdy gra trwa musimy poczekać aż się skończy. Możemy także użyć opcji SPECMIE, aby patrzeć na rozgrywkę innych graczy. Gdy aktualnie trwająca gra się skończy, wszyscy gracze zostaną przeniesieni na spawna. Możemy zagłosować na następną mapę w środku budynku, do którego da się wejść. Mapa z największą ilością głosów wygrywa, a w przypadku, gdy 2 lub 3 mapy mają równą ilość głosów, to mapa jest wybierana losowo. Gdy po chwili przeniesie nas na mapę rozpoczyna się losowanie jednego mordercy, jednego szeryfa i niewinnych. Największa szansa jest na to, że zostaniemy tymi trzecimi. Mała szansa jest na to, że zostaniemy szeryfem, a procentowy wskaźnik pod początkowym okienkiem wybierania, pokazuje nam szansę na zostanie mordercą.
 • PODZIAŁ ZADAŃ:INNOCENT (niewinny) - nie ma żadnego uzbrojenia, musi schować się przed mordercą i przetrwać 180 sekund, aby wygrać rundęSHERIFF (szeryf) - ma za zadanie odnaleźć i zabić mordercę pistoletem, który posiada w ciągu 180 sekund (musi być pewny, że strzela w mordercę, bo inaczej zginie)MURDER (morderca) - ma za zadanie zabić wszystkich graczy w ciągu 180 sekund za pomocą noża, którym można zabijać z bliska lub rzucać za pomocą przycisku E i nie dać zabić się szeryfowiHERO (bohater) - jest to niewinny gracz, który przejmie pistolet leżący obok zabitego szeryfa: w takiej sytuacji przejmuje rolę szeryfa
 • Piggy-edna z najpopularniejszych gier na Roblox,zyskała bardzo dużą popularność od jej stworzenia.W grze chodzi o to że na początku gry gracze wybierają mapę na której chcą grać,a potem zaczyna się losowanie "świnki".


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez O1Unicorn1O

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
2

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
3

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
4

Duke Nukem Forever - co poszło nie tak?

Recenzja BLAZEJ1
5

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
6

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
7

Overwatch - recenzja

Recenzja Porarzo
8

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Poradnik JestemKacper
10

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
Chat