Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
4.2 5 309 0
25.09.2018

Jak najłatwiej zdobyć robuxy

Robuxy to wirtualna waluta w popularnej na cały świat grze Roblox. Umożliwia ona wiele nowych rzeczy, do których nie mamy dostępu wcześniej. Umożliwia posiadanie jedynego w swoim rodzaju, unikalnego stylu, zakup dodatkowych przedmiotów w grach oraz statutów VIP. Istnieje tylko jeden problem, który nie daje spokoju wielu graczom, a mianowicie: Jak dostać robuxy za darmo? Istnieje wiele poradników, które wmawiają, że wystarczy wejść na jakąś stronę, ściągnąć aplikacje i ma się już nieograniczoną liczbę robuxów. Jedni wierzą w te sztuczki, inni nie. Więc gdzie leży prawda? Zacznijmy więc od popularnych sposobów występujących w internecie. Wiele osób na wielu stronach umieszcza filmy o darmowym sposobie na robuxy. Oto kilka popularnych sposobów darmowego pozyskiwania robuxów:
Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj
  • strony internetowe
- wiele osób w poszukiwaniu darmowej waluty Robloxa trafiają na różne strony internetowe. Na pierwszy rzut oka ten sposób wydaje się godny zaufania. W wielu stronach pojawiają się oceny rzekomych użytkowników, zachwyconych sposobem. W rzeczywistości są to jednak komentarze napisane przez twórców strony. Zachwyceni użytkownicy chętnie wpisują swoje dane i zniecierpliwieni czekają na upragnione robuxy. Po pewnym czasie przekonują się jednak, że to wszystko było tylko jednym wielkim kłamstwem. Ale co poradzić? Nasze dane są już w sieci i nigdy nie wiadomo, jak zostaną wykorzystane.
  • pobieranie aplikacji i wypełnianie ankiet
- tak jak w przypadku poprzednim, na stronach zawierający taki sposób również znajdują się fałszywe opinie. Tutaj jednak zamiast podawania danych, pobieramy aplikacje albo wypełniamy w internecie ankiety. Strona przekonuje nas, by pobrać aplikacje, albo wypełnić ankietę i przekonują, że to całkiem bezpieczne. Tak naprawdę wraz z aplikacją pobieramy często wirusa, a po wypełnieniu ankiety otrzymujemy niekończące się telefony od różnych firm.
  • SMS-y
- tu sprawa jest prosta: wysyłamy niby darmowe SMS-y na jaki numer z nadzieją na darmowe robuxy, a potem co miesiąc płacimy pewną sumę pieniędzy
Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj
Pomimo wielu niby darmowych sposobów na pozyskanie robuxów, często okazuje się, że tańsze byłoby kupienie ich normalnym sposobem. Wiele osób na licznych portalach społecznościowych przekonuje, że testowali ten sposób i że jest on całkowicie bezpieczny. Jak jednak wiele osób wie, są to wyłącznie kłamstwa, mające na celu wyłudzenie od nas pieniędzy i informacji o nas.
Mimo wielu ostrzeżeń i faktów, wiele ludzi wciąż nabiera się na sztuczki różnych stron internetowych. Wielu ludzi poszukuje darmowego sposobu na zdobycie robuxów, pomimo że są stosunkowo tanie. Jednak słowo "tanie" budzi w wielu osobach chęć posiadania tej rzeczy.
Takie artykuły jak ten powinien dotrzeć do jak największej liczby osób, by nie nabierały się na podobne rzeczy.

Podsumowując, zdobyć robuxy najłatwiej i zarazem najbezpieczniej jest przez kupienie ich na zaufanych stronach, np na bananki.pl, a najlepiej na stronie Robloxa.
4.2 (głosów: 5)
Art napisany przez OnlyMyPerson

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
4

CSGO (B2P) Jak zrobić aby mieć 60 fps na słabym komputerze?

Poradnik Haxownik123
5

Persona 4 - Zwyczajne życie licealisty... Pomijając walkę z potworami.

Recenzja Macnut
6

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
7

Shakes & Fidget Jak zacząć grę i być dobrym

Poradnik BoBeS
8

Dlaczego Life Is Strange jest lepsze od The Walking Dead?

Recenzja PoProstuFreo
9

Fortnite Budowanie, Dojeżdżanie, High Ground

Poradnik ziom510xxx
10

Imperia Online Imperia Online - MMO w czasie rzeczywistym

Recenzja Cesere
Discord