Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 448 0
24.05.2019

Top 3 gry z Robloxa w które musisz zagrać

Witam bardzo serdecznie z tej strony Bernik, a dzisiaj chcę wam przedstawić 3 gry z Robloxa w które musicie zagrać. (kolejność nie ma znaczenia)1. Blood & Iron - Lubicie gry o tematyce czasów Napoleońskich i chcielibyście postrzelać z muszkietu lub powalczyć z szabli? Jeśli tak to ta gra jest w sam raz dla was! Do wyboru mamy w grze takie państwa jak Księstwo Warszawskie, Cesarstwo Francuskie, Królestwo Brytanii, Cesarstwo Rosyjskie, Cesarstwo Austrii itp. . Będziecie mogli jeździć na koniach, strzelać z armat i muszkietów, walczyć na szable, miecze i topory. Będziemy mogli się wcielić w oficera, żołnierza, kawalerzystę, budowniczego, muzyka, i pare innych klas. Na serwerach cały czas ktoś gra więc nie musicie się martwić że nikogo nie będzie do grania. Jako ciekawostkę dodam że Blood & Iron był wzorowany na modyfikacji do gry Mount & blades warband o tej samej nazwie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj


2. Galaxy/Galaxy Arcade - Kosmiczne bitwy, rozbudowa bazy i zbieranie surowców, jeśli lubicie te rzeczy to ta gra jest w sam raz dla was. Galaxy/Galaxy Arcade polega na tym że musicie założyć własną frakcje lub dołączyć do istniejącej i wspólnymi siłami zawładnąć galaktyką, czy to w kompletnie niszczycielski sposób czy to w mniej niszczycielski ale bardziej pokojowy sposób.

Ale czym się różni Galaxy od Galaxy Arcade? W Arcade nie musimy zbierać surowców żeby zbudować statek oraz można zrobić max 5 frakcji i jest mniej slotów, czyli w skrócie szybsza rozgrywka, a samo Galaxy to już zbieranie surowców na całego i można tam zrobić o wiele więcej frakcji oraz może tam grać o wiele więcej graczy. No ale jak zawładnąć galaktyką? Musicie zajmować puste bazy w kosmosie, planety, oraz jak wam się uda odpowiednio zaatakować wroga tak żeby przejąć jego bazę a nie zniszczyć. Oprócz walki z graczami, będziemy walczyć z kosmitami. W obu wersjach jako lider możemy zarządzać polityką np. założyć sojusz, wypowiedzieć wojnę innej frakcji lub zakończyć wojnę.Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

3. Star Wars: Space Battle - Lubcie Star wars i chcielibyście wziąć udział w kosmicznej bitwie Republika Galaktyczna vs Konfederacja Systemów Niezależnych (w skrócie Separatyści)? W grze wybieramy jedną z dwóch wyżej wymienionych stron konfliktu, a potem pojawiamy się na statku wybranej strony i mamy do wyboru 3 rodzaje statków które znamy z filmów, gier i komiksów o star wars. Naszym celem jest zniszczyć statki wroga oraz wszystkie wieżyczki, osłony i silniki głównego statku wroga. Ale to nie jest tak że możemy się tylko poruszać statkiem kosmicznym, możemy chodzić na pieszo i strzelać z broni i jak nam się uda dostać na statek wroga (bo jest taka możliwość po zniszczeniu osłon) to możemy wyjść ze statku i walczyć pieszo. Ciekawym rozwiązaniem po stronie Republiki jest to że na myśliwcu ARC-170 może zasiadać pilot sterując statkiem i strzelający głównym działkami oraz z tyłu pomocnik która ma do dyspozycji jedno działko i który ma za zadnie ochraniać tyły statku.
Mam nadzieję że pomogłem wam znaleźć jakieś ciekawe gry do Robloxa.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bernik

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
4

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
5

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
6

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
7

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
8

Minecraft Dlaczego jesteśmy tak uzależnieni od różnych trybów gry?

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
9

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

Realm of the Mad God - Archer

Poradnik Fragorski
Chat