Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 2293 0
24.05.2019

Top 3 gry z Robloxa w które musisz zagrać

Witam bardzo serdecznie z tej strony Bernik, a dzisiaj chcę wam przedstawić 3 gry z Robloxa w które musicie zagrać. (kolejność nie ma znaczenia)1. Blood & Iron - Lubicie gry o tematyce czasów Napoleońskich i chcielibyście postrzelać z muszkietu lub powalczyć z szabli? Jeśli tak to ta gra jest w sam raz dla was! Do wyboru mamy w grze takie państwa jak Księstwo Warszawskie, Cesarstwo Francuskie, Królestwo Brytanii, Cesarstwo Rosyjskie, Cesarstwo Austrii itp. . Będziecie mogli jeździć na koniach, strzelać z armat i muszkietów, walczyć na szable, miecze i topory. Będziemy mogli się wcielić w oficera, żołnierza, kawalerzystę, budowniczego, muzyka, i pare innych klas. Na serwerach cały czas ktoś gra więc nie musicie się martwić że nikogo nie będzie do grania. Jako ciekawostkę dodam że Blood & Iron był wzorowany na modyfikacji do gry Mount & blades warband o tej samej nazwie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj


2. Galaxy/Galaxy Arcade - Kosmiczne bitwy, rozbudowa bazy i zbieranie surowców, jeśli lubicie te rzeczy to ta gra jest w sam raz dla was. Galaxy/Galaxy Arcade polega na tym że musicie założyć własną frakcje lub dołączyć do istniejącej i wspólnymi siłami zawładnąć galaktyką, czy to w kompletnie niszczycielski sposób czy to w mniej niszczycielski ale bardziej pokojowy sposób.

Ale czym się różni Galaxy od Galaxy Arcade? W Arcade nie musimy zbierać surowców żeby zbudować statek oraz można zrobić max 5 frakcji i jest mniej slotów, czyli w skrócie szybsza rozgrywka, a samo Galaxy to już zbieranie surowców na całego i można tam zrobić o wiele więcej frakcji oraz może tam grać o wiele więcej graczy. No ale jak zawładnąć galaktyką? Musicie zajmować puste bazy w kosmosie, planety, oraz jak wam się uda odpowiednio zaatakować wroga tak żeby przejąć jego bazę a nie zniszczyć. Oprócz walki z graczami, będziemy walczyć z kosmitami. W obu wersjach jako lider możemy zarządzać polityką np. założyć sojusz, wypowiedzieć wojnę innej frakcji lub zakończyć wojnę.Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

3. Star Wars: Space Battle - Lubcie Star wars i chcielibyście wziąć udział w kosmicznej bitwie Republika Galaktyczna vs Konfederacja Systemów Niezależnych (w skrócie Separatyści)? W grze wybieramy jedną z dwóch wyżej wymienionych stron konfliktu, a potem pojawiamy się na statku wybranej strony i mamy do wyboru 3 rodzaje statków które znamy z filmów, gier i komiksów o star wars. Naszym celem jest zniszczyć statki wroga oraz wszystkie wieżyczki, osłony i silniki głównego statku wroga. Ale to nie jest tak że możemy się tylko poruszać statkiem kosmicznym, możemy chodzić na pieszo i strzelać z broni i jak nam się uda dostać na statek wroga (bo jest taka możliwość po zniszczeniu osłon) to możemy wyjść ze statku i walczyć pieszo. Ciekawym rozwiązaniem po stronie Republiki jest to że na myśliwcu ARC-170 może zasiadać pilot sterując statkiem i strzelający głównym działkami oraz z tyłu pomocnik która ma do dyspozycji jedno działko i który ma za zadnie ochraniać tyły statku.
Mam nadzieję że pomogłem wam znaleźć jakieś ciekawe gry do Robloxa.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bernik

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Warships Ciekawe bitwy morskie

Recenzja Janux
2

League of Legends Corki - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
4

Control - Recenzja Gry

Recenzja Kacper12361838
5

DOTA 2 1. Jak grać? #Weaver

Poradnik DomaC
6

Minecraft Najlepsze polskie serwery survival? [ MINECRAFT ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
7

League of Legends Jak działa Aatrox czyli przedstawienie postaci

Tutorial Alimak
8

Euro Truck Simulator 2 - Najlepsze mody z Warsztatu Steama (ETS2)

Poradnik Cyberadam
9

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
10

Roblox Kwadratowe Attack On Titan

Poradnik Fragorski
Chat