Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 42 0
24.05.2019

Top 3 gry z Robloxa w które musisz zagrać

Witam bardzo serdecznie z tej strony Bernik, a dzisiaj chcę wam przedstawić 3 gry z Robloxa w które musicie zagrać. (kolejność nie ma znaczenia)1. Blood & Iron - Lubicie gry o tematyce czasów Napoleońskich i chcielibyście postrzelać z muszkietu lub powalczyć z szabli? Jeśli tak to ta gra jest w sam raz dla was! Do wyboru mamy w grze takie państwa jak Księstwo Warszawskie, Cesarstwo Francuskie, Królestwo Brytanii, Cesarstwo Rosyjskie, Cesarstwo Austrii itp. . Będziecie mogli jeździć na koniach, strzelać z armat i muszkietów, walczyć na szable, miecze i topory. Będziemy mogli się wcielić w oficera, żołnierza, kawalerzystę, budowniczego, muzyka, i pare innych klas. Na serwerach cały czas ktoś gra więc nie musicie się martwić że nikogo nie będzie do grania. Jako ciekawostkę dodam że Blood & Iron był wzorowany na modyfikacji do gry Mount & blades warband o tej samej nazwie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj


2. Galaxy/Galaxy Arcade - Kosmiczne bitwy, rozbudowa bazy i zbieranie surowców, jeśli lubicie te rzeczy to ta gra jest w sam raz dla was. Galaxy/Galaxy Arcade polega na tym że musicie założyć własną frakcje lub dołączyć do istniejącej i wspólnymi siłami zawładnąć galaktyką, czy to w kompletnie niszczycielski sposób czy to w mniej niszczycielski ale bardziej pokojowy sposób.

Ale czym się różni Galaxy od Galaxy Arcade? W Arcade nie musimy zbierać surowców żeby zbudować statek oraz można zrobić max 5 frakcji i jest mniej slotów, czyli w skrócie szybsza rozgrywka, a samo Galaxy to już zbieranie surowców na całego i można tam zrobić o wiele więcej frakcji oraz może tam grać o wiele więcej graczy. No ale jak zawładnąć galaktyką? Musicie zajmować puste bazy w kosmosie, planety, oraz jak wam się uda odpowiednio zaatakować wroga tak żeby przejąć jego bazę a nie zniszczyć. Oprócz walki z graczami, będziemy walczyć z kosmitami. W obu wersjach jako lider możemy zarządzać polityką np. założyć sojusz, wypowiedzieć wojnę innej frakcji lub zakończyć wojnę.Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj

3. Star Wars: Space Battle - Lubcie Star wars i chcielibyście wziąć udział w kosmicznej bitwie Republika Galaktyczna vs Konfederacja Systemów Niezależnych (w skrócie Separatyści)? W grze wybieramy jedną z dwóch wyżej wymienionych stron konfliktu, a potem pojawiamy się na statku wybranej strony i mamy do wyboru 3 rodzaje statków które znamy z filmów, gier i komiksów o star wars. Naszym celem jest zniszczyć statki wroga oraz wszystkie wieżyczki, osłony i silniki głównego statku wroga. Ale to nie jest tak że możemy się tylko poruszać statkiem kosmicznym, możemy chodzić na pieszo i strzelać z broni i jak nam się uda dostać na statek wroga (bo jest taka możliwość po zniszczeniu osłon) to możemy wyjść ze statku i walczyć pieszo. Ciekawym rozwiązaniem po stronie Republiki jest to że na myśliwcu ARC-170 może zasiadać pilot sterując statkiem i strzelający głównym działkami oraz z tyłu pomocnik która ma do dyspozycji jedno działko i który ma za zadnie ochraniać tyły statku.
Mam nadzieję że pomogłem wam znaleźć jakieś ciekawe gry do Robloxa.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bernik

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
5

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
6

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
7

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
8

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
9

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
10

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
Discord