Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
5.0 1 2450 0
19.06.2017

Wojownik

Witam, ten poradnik jest poświęcony postaciom z gry ,,shakes of fidget ''. Jest to gra przeglądarkową oraz niema ograniczenia wiekowego.
Ten poradnik ma na celu pomóc nowy graczom przy wyborze postaci. Postaram się przedstawić etapy gry jedną z 3 klas a mianowicie opiszę rozgrywkę Wojownikiem.Jest Gra jest bardzo rozwinięta oraz każda z postaci jest na swój sposób lepsza od innej.Na przykład zwiadowcy dominują znacznie w lochach , magowie natomiast mogą zadać niebywale wielki cios a wojownicy są jedyną klasą która przy dobrej rozgrywce ma największą liczbę zdrowia.Wszystkie te postacie oparte są jednak na tym samym celu rozwijaniu własnej klasy.Ale ten poradnik będzie głownie przedstawiał gre wojownikiem. Opiszę w nim które cechy oraz przedmioty są dla niego wskazane oraz jak najlepiej dobrać postać do danej klasy. Jest to jednak w miarę prosta gra i niewymaga zbyt wiele czasu na jej poznanie.Moim zdaniem klasa wojownika jest jedną z najlepszych klas jeżeli chodzi o początkujących graczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Zacznijmy od okna wstępnego przy wyborze postaci.Mamy zamiar grać wojownikiem.jeżeli ktoś ma problem przy wybraniu nicku w grze czyli nazwy własnej postaci którą będziemy grać może lecz nie musi wybrać na przykład postać wojownika z danego filmu.bajki czy nawet kreskówki.Po prawej stronie są pokazane twarze każdej z rasy. W grze występują rasy takie jak: Człowiek,Elf,Krasnolud,Gnom,Ork,Mroczny Elf,Goblin,Demon. Jeżeli najedziemy kursorem myszy wyświetlą nam się statystyki każdej z ras które będą przypisywane do postaci i zaczną wzrasta co nowy poziom doświadczenia.My mamy na celu wybrać rasę do wojownika. Najlepszą i najczęstszą opcją jest Demon. Rasa ta dodaje nam +3 punkty do siły, oraz +1 punkt wytrzymałości. Jednak rasa ta odejmuje nam -1 punkt do zręczności co nie jest duża stratą przy graniu profesją wojownika.Ewentualnie można wybrać rasę Orka lecz ona jest o wiele słabsza niż Demon. Lecz jeżeli nie przywiązujesz zbyt wielkiej uwagi na dłuższą rozgrywkę masz prawo wybrać jaką kolwiek z podanych powyżej ras.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dobrze teraz pozwolę sobie przejść do rozgrywki.Na początek przedmioty przy zakupie wyposażenia dla wojownika zwracamy uwagę na pancerz punkty siły szczęścia oraz wytrzymałości . Są to 3 podstawowe cechy które musimy rozwijać przy danej klasie.Pancerz odpowiada za szansę nie otrzymania obrażeń przez przeciwnika w lochach. Wytrzymałość to punkty zdrowia którą nasza klasa posiada, siła natomiast to przelicznik zadawanych przez nasz obrażeń,a szczęście jest to dany procent szans na zadanie ciosu krytycznego. Reszta statystyk jest mało potrzeba naszej klasie.Jeżeli chodzi o mikstury także staramy się wyposażyć w mikstury z cechami wzmacniającymi siłę, wytrzymałość oraz szczęście. Przy takim prowadzeniu postaci macie szansę stać się jednymi z najlepszych graczy na danym serwerze. Dziękuje za cierpliwość mam nadzieję że pomogłem wam w małym stopniu w wyborze postaci oraz że przedstawiłem postać w 100%. Życzę miłej gry oraz jak największych sukcesów. Pozdrawiam!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez KrisQu

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zdobyć 800 robux za darmo

Poradnik PanPillager
2

Margonem Jak szybko wbijać level?

Poradnik mufe
3

Minecraft Minecraft - Recenzja!

Recenzja Skowyrka
4

Najlepsze gry o batmanie.

Poradnik Typowypolak nr 1
5

CSGO Prime (B2P) Mapa, która poprawi twoją celność w CS:GO

Poradnik MarekV13
6

World of Warships Recenzja Fuso czyli pancernika japońskiego poziomu VI

Recenzja Seweryn_16
7

Diablo III (B2P) Diablo III (B2P) Gra godna podziwu!

Recenzja Cesere
8

Star Stable Recenzja Star Stable

Recenzja Florciaa
9

Shakes & Fidget Od wielu lat na topie, czyli krótko o Shakes & Fidget

Poradnik BIBIEM
10

zielone imperium najlepsze questy

Recenzja Duman1222
Chat