Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
0.0 0 393 0
15.08.2017

Heavy - Wszystko o klasie.

Heavy to bardzo dobra klasa w grze ( jedna z najlepszych ), dlatego trzeba ją omówić przede wszystkim dla początkujących graczy.

1. Postać - Heavy to bardzo popularna postać w TF2. Jest jedną z trzech jednostek defensywną. Bardzo dużo ludzi nią gra ze względu na większą ilość życia 300 hp od innych klas oraz minigunem. Klasa ta jest łatwa do opanowania pod względem celności bo co nam może z bliska zrobić sniper, skaut czy szpieg skoro potrafimy go pokonać w niecałe 15 sekund cały czas strzelając w niego. Niestety wiele graczy myli się myśląc pod tym względem i ponosi konsekwencje.

2. Rozrywka - Heavy nie jest łatwą klasą na jaką się wydaje. Na takich trybach jak min. ładunki klasa ta odgrywa bardzo dużą role. Przez to, że ma 300 hp to ona zawsze osłania inne klasy przed wrogiem i nastawia karku. No i właśnie niektóre osoby zwykle początkujący zamiast pomagać w tym trybie towarzyszą i pchać pociąg to co robią - chodzą sobie po mapie i szukają przeciwników.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Otóż niemożna tak robić. Każdy gracz wybiera sobie postać, a przede wszystkim patrzy jakie są w grze ( przynajmniej osoby średnio i wyżej zaawansowane ) i jak widzi dwóch czy trzech grubych to bierze inną klasę, która jest raz lub ,której niema. Dlatego ważne jest to kto tymi postaciami gra, bo w takie tryby ważna jest dobry zespół z klas i na przykład jeżeli jest dwóch Heavych w drużynie, którzy nic nie robią, a raczej lecą po kile to ich nie powinno być. Heavy to jednostka defensywna. Drugą rzeczą, a raczej piętą achilesa jest tył. Otóż klasa ta jest bardzo niebezpieczna krótki i średni dystans, lecz kiedy otwiera ogień zwraca na siebie dużą uwagę, nie może uciekać, bo jest zbyt wolny, dlatego atakuje i z takiej okazji korzystają szpiedzy podczas wymiany ognia atakują go i tym samym go zabijają i kiedy nas zabije kilka razy to dużo graczy uważa pilnuje tyłów czy nasi przyjaciele nie chcą nam wbijać noży w plecy. Otóż są dwa sposoby:
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Pierwszy - zaufanie. Możemy zaufać naszym sojusznikom min. medykowi, który zwykle pomaga nam w walce i kiedy chce się zakrasć jakiś szpieg to go wykryje medyk i go zdejmie zanim on nas lub kiedy straci kostium po zabójstwie.
Drugą metodą bardziej skuteczną i rzadką jest wyposażenie się w broń ( Weście smoka ). Kiedy otwieramy ogień naokoło nas są płomienie. Oczywiście nie robią nam krzywdy tylko nas osłaniają z tyłu i kiedy taki szpieg będzie miał na nas ochotę to śmierć jest nieunikniona ( sam tak miałem ), ale potem spy dostaje niespodziankę wybuchową, cały się pali, a po kilku sekundach ginie ( chyba, że znajdzie apteczkę ).

3.Ekwipunek - U grubego ekwipunek jest mało skomplikowany, wchodzi minigun, strzelba lub jedzenie oraz broń do walki wręcz. Ta broń o , której mówiłem powyżej da się zdobyć min. na polu bitwy. Zawiera 200 amunicji, z czego jedno kliknięcie marnuje
4 naboje, więc z amunicją trzeba uważać. Drugi przedmiot to kto jak kto woli, jedzenie daje bonus min. hp, ale broń dodatkową amunicje co u Heavy' ego jest bardzo ważne oraz bron do walki wręcz ( polecam rękawice bokserskie ).
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Sawson

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
2

Gry jeja recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
3

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
4

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz 2

Video DEADSHUTFIRE
5

Family Farm - porady dla nowych graczy

Poradnik KIAM
6

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
7

Overwatch-Sen zimowy

Video DEADSHUTFIRE
8

SAO's Legend Śmiertelna Rozgrywka

Recenzja szeremere
9

Super Mario World - ciekawostki

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
10

Hero Zero Od zera do bohatera!

Poradnik OlaGrzeluś
Discord