Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
0 0 127 0
21.08.2017

Jak grać skautem w Team Fortress 2?

Nie wiesz jaką postacią grać w TF'ie ? Dzisiaj przedstawię Ci skauta, najszybszą postać w grze.. Zapraszam do czytania!

Skaut, jest jedną z najszybszych postaci w grze.. Jego podwójny skok może wykorzystać do różnych akcji.. Może uniknąć wybuch rakiety, może podskoczyć nad przeciwnikiem jak i wskoczyć na jakąś rzecz, które inne postacie nie mogłyby.. Niestety jak każda postać skaut ma swoje wady.. Z pewnością grając skautem odczujecie to, że jest bardzo łatwy do zabicia, ponieważ posiada tylko 125 punktów życia.. Grając skautem powinniśmy uważać na wrogie działka, ponieważ zabierają one bardzo dużo HP.. Ale nie tylko działka są zabójczą rzeczą dla tej postaci.. Z pewnością też Gruby jest dużym zagrożeniem dla Skauta.. Skaut mało życia, Gruby ponad 300.. Ogromną przewagę ma Gruby, ponieważ ma broń maszynową oraz dużo więcej życia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Wyposażenie Skauta:
Broń podstawowa czyli dubeltówka. Strzelba ta posiada 2 naboje, które na bliską odległość mogą być zabójcze dla przeciwnika. Jeśli jednak mamy plus tej broni to także musi być minus.. Jaki? Dubeltówka bardzo wolno się przeładowuje przez co nie zawsze mamy stu procentową szansę zabić wroga, dlatego w takiej sytuacji wyciągamy pistolet i może uda nam się wyeliminować wroga..

Jego bronią pomocniczą jest pistolet..
Pojemność magazynka mieści 12 kul. Broń jest bardzo celna oraz zabiera dużo życia przeciwnikowi. Z daleka jest bezużyteczna jednak z bliska potrafi być zabójcza.

Bronią do walki wręcz jest kij bejsbolowy. Kij bejsbolowy jest tak samo zabójczy jak i pistolet skauta. Zazwyczaj skaut potrzebuje do zabicia wroga 2 hity z takiego kija. Pamiętaj, że Skaut ma bardzo mało życia ;)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Jak grać skautem?

Skaut zazwyczaj wykorzystywany jest na samym początku rozpoczęcia mapy.. Czemu? Z tego co już wiemy, Skaut jest o wiele szybszy niż reszta postaci.. Wykorzystywany jest do szybkiego docierania do punktów kontrolnych i ich przejmowania. Jeśli zdecydujemy się na grę skautem to powinniśmy poćwiczyć trochę granie tą postacią, ponieważ do tej postaci nie należy za bardzo zabijanie wrogów.. W większości map jest wykorzystywana właśnie do przejmowania punktów kontrolnych czy też przejmowania walizek.. Grając skautem uważaj na działka strażnicze wrogich inżynierów.. Pamiętaj o tym, żeby być w ciągłym ruchu, stojąc jesteś bardzo łatwym celem dla przeciwnika.. Wykorzystuj swoją super moc czyli podwójny skok do różnych, ciekawych akcji.. Staraj się zachodzić wrogów od pleców, oraz staraj się podejść jak najbliżej się da w celu zadania większej ilości obrażeń!
Jak grać skautem w Team Fortress 2? 0.0 0
0 0
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki flirt - recenzja polecam?

Recenzja Domino7784
4

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
5

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper