Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
1.0 1 1633 0
20.08.2017

Pyro - Wszystko o klasie.

Pyro jest jedną z najlepszych i łatwych klas w grze. Jest trochę podobny do
heavy' iego min. w uzbrojeniu, ale różni się od niego przede wszystkim w rozgrywce.

1. Postać - Pyro to jedna z najlepszych klas w TF2. Ta klasa jest używana przez wielu graczy. Jego poziom zdrowia jest wyjątkowo niski ( 175 hp ), ale za to ma bardzo dobrą broń główną ( miotacz ognia ), który potrafi wyrządzić wiele krzywdy przeciwnikowi. Jest jedną z trzech postaci ofensywnych.

2. Rozgrywka - Pyros jest bardzo łatwą klasą do opanowania. Ta klasa jest niezła w zabijaniu przeciwników z zaskoczenia jak i przeprowadzenia szybkiego ataku na wrogów. W takich trybach jak min. flagi, Pyro odgrywa dużą rolę. Pyrosi są bardzo mocni w ataku, jak zaatakują we trójkę bazę przeciwników z flagą, a raczej jak tam wejdą to już nikt ich nie zatrzyma ( chyba, że będzie dwóch żołnierzy lub kilka działek inżynierów to wtedy są szanse, a tak to są żadne, dlatego trzeba pamiętać, że ich zatrzymają żołnierze, albo działa inżynierów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ogólnie ta postać jak już podpali przeciwnika i zada mu na początku trochę obrażeń to nie ma szans na przeżycie ( chyba, że się napotka medyka lub zje się ciastko ). Pyro nie nadaje się na stałego obrońce, jedynie co może robić to odpychać przeciwników np. w trybie ładunek, kiedy towar jest blisko bazy, Pyros może pomóc w obronie odpychając agresorów od ładunku, trzymając ich na dystans. W niektórych broniach nie ma powietrza odpychającego min. w Flogistynator, za to jest szarża, dzięki, której Pyro ma wielką przewagę nad przeciwnikami przede wszystkim w ofensywie. Nikt mu nic nie może zrobić, dopóki nie skończy mu się czas tarczy. Tę postać można łatwo pokonać. Niski poziom zdrowia czyni klasę łatwym celem dla min. sniperów, żołnierzy oraz grubych. Ta klasa bardzo się wysuwa na przód, lata za wrogami, żeby ich ubić czy atakuje bazę i bierze teczkę. Też w trudnych sytuacjach potrafi się spisać na obronie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
3. Ekwipunek - Ta postać ma mocny ekwipunek. Najważniejszą rzeczą w nim jest broń główna czyli miotacz ognia. Ta broń czyni z Pyrosa bardzo groźną postać przede wszystkim dla wrogów z niskim hp. Są dwa rodzaje miotaczy ognia. Jeden z nich zawiera ogień oraz tlen, a drugi typ zawiera fale ogniowe, które zamieniają martwego przeciwnika w popiół oraz szarże, dzięki, której jest bardziej wymaganym przeciwnikiem. Miotacz zawiera 200 amunicji. Drugim przedmiotem w jego uzbrojeniu jest druga broń. Pyro może mieć normalną strzelbę jak i pistolet na strzały ogniowe czy flary. Taki pistolet zawiera około 10 amunicji. Potrafi bardzo pomóc w trudnych sytuacjach np. jak nam zabraknie amunicji w miotaczu płomieni to zawsze możemy postrzelać pistoletem. Trzecią rzeczą w ekwipunku jest broń ręczna. Akurat do Pyrosa bardzo pasuje młot oraz siekiera strażaka. Oczywiście też nie mogło zabraknąć jego okularów. Gogle tej postaci potrafią pokazać świat, jaki widzi nasza klasa. Kiedy założymy je możemy zobaczyć świat przewrócony do góry nogami np zamiast ogniowych strzał są wodne strzały, nie ma apteczek, ale są za to ciastka, po prostu widzimy świat z umiarkowaną przemocą.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Saga1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends League of Legends Olaf Top - Krótki Poradnik BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
2

Minecraft Minecraft SkyWars Vertez pl #3

Video mitrefo pro banan :D
3

Minecraft Recenzja Gry: Minecraft

Recenzja GreenChica67
4

Manhunt, czyli esencja gier Rockstar Games

Recenzja LiquidSnake
5

Unturned Czy warto grać w Unturned?

Recenzja BLURI_17
6

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
7

Blade and Soul Blade & Soul - pierwsze wrażenia

Recenzja toya_xd
8

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
9

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec? cz2

Poradnik Seb0L03
10

SWAT 4 - warto jeszcze w to grać?

Recenzja wzarek
Chat