Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
0 0 249 0
14.09.2017

Najlepsza survivalowa gra o zombie!

Marzyliście kiedyś o tym jak by to było znaleźć się w świecie zniszczonym przez apokalipsę zombie, gdzie ulice roją się od gnijących stworów a opuszczone domostwa oferują "niczyje" fanty? Jeśli tak to Unturned jest odpowiednią grą dla Was! Gra oferuje nie kończące się godziny rozgrywki i walki przeciwko hordom zombie. Na początku nasz bohater jest całkiem nagi, nieumiejętny i bezbronny jednak w miarę znajdywania nowych rzecz jesteśmy w stanie przeżyć dłużej, zabić więcej zombie, otrzymać za to punkty doświadczenia i ulepszyć bohatera a co za tym idzie sprawić że stanie się silniejszy. W grze napotkamy wiele przedmiotów pojawiających się w odpowiednich lokacjach np. zwykłe, cywilne ubrania czy mundury policyjne a nawet umundurowanie wojskowe! Oczywiście to samo tyczy się broni, od broni białej (noże, patelnie, kije baseballowe) do świetnych karabinów szturmowych i snajperskich. Do wyboru mamy kilka map: PEI (Prince Edward's Island), Washington, Yukon (śnieżna część Kanady), Niemcy, Rosję, Hawaje.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra jest młoda bo wydana w 2014 jednak twórca gry, Nelson Sexton nie ustaje w dodawaniu nowości takich jak nowe bronie, pojazdy, samoloty i ubrania a także mapy stworzone przez społeczność! A propos społeczności, gra dostępna jest na platformie Steam i ma dostęp do warsztatu co oznacza że w grze pojawiają się rzeczy zaprojektowane przez graczy takiej jak skiny do postaci czy broni a poza tym dostępne są mody, które także z łatwością można zainstalować. Pomówmy jeszcze trochę o świecie gry, w którym możemy np. budować własne domy czy skręcać samochody a nawet helikoptery! Domy możemy budować z drewna, cegieł czy nawet metalu a każdy następny materiał jest mocniejszy od poprzedniego (co przydaje się szczególnie w trybie multiplayer).
Pomówmy teraz chwilkę o personalizacji postaci, mianowicie możemy ustawić kolor skóry, włosów, fryzurę, mimikę czy ubrać postać w przedmioty które otrzymujemy w miarę grania. Darmowa wersja gry nie oferuje zbyt wielu możliwości personalizacji postaci, jednak za 5 euro możemy dokupić rozszerzenie Unturned Gold i otrzymać dostęp do obszernego panelu kreacji bohatera (oraz złotych skinów!)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jak już wyżej wspomniałem gra oferuje również tryb multiplayer, który oferuje nam podstawowe dwa tryby rozgrywki czyli zwykły survival i arenę, gdzie gracze rywalizują ze sobą tak długo aż zostanie tylko jeden a poza tym cała masa innych serwerów oferujących inną rozgrywkę. Dobrze przemyślanym punktem są grupy, dzięki którym możemy widzieć współczłonków na mapie, przynależność do grupy wyłącza również "friendly fire" i pozwala edytować budowle postawione przez graczy z grupy. Warto też wspomnieć że nie tak dawno do gry zostały wprowadzone NPC z tak zwanej "Koalicji", ugrupowania, które zrzesza ludzi, którzy przetrwali apokalipsę. NPC dają nam ciekawe misje i urozmaicają rozgrywkę. W końcu nasz bohater nie jest sam na tym skrawku ziemi!
Podsumowując, polecam Unturned każdemu kto pragnie świetnej gry survivalowej, zaciętej rywalizacji o życie w trybie multiplayer a przede wszystkim uwielbia zielone stwory, które zwykło się nazywać zombie.
Najlepsza survivalowa gra o zombie! 0.0 0
0 0
Art napisany przez UnturnedGold

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

MovieStarPlanet Jak szybko wbić level na msp?

Poradnik Aseczka
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
5

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
6

The Binding of Isaac jako propozycja czegoś innego.

Recenzja evengace
7

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
8

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
Discord