Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
3.0 4 1433 0
12.08.2017

Unturned czy to minecraft ?

Przegrałem trochę czasu w Unturned.. Jedni twierdzą, że gra to połączenie minecrafta i... dayZ ? Skąd ludzie biorą takie pomysły.. DayZ to tylko zombie, które także są w unturned.. Czyli możemy wziąć także pod uwagę inne gry? Dying Light też wzięło pomysł z DayZ? Przesada..
Tym krótkim wstępem chciałbym Wam ludzie powiedzieć, że Unturned a minecraft i dayz to całkiem inne gry.. Nie porównujcie ją do minecrafta bo w minecrafcie inaczej zdobywamy przedmioty, inaczej budujemy nasze schronienia.. Czy w minecrafcie ludzie chodzicie po domkach i szukacie przedmiotów, broni? NIE. Więc wytłumaczcie mi tu gdzie Wy tu macie połączenie? Jednym takim połączeniem może być grafika, która i tak nie jest aż tak podobna.. Dlatego denerwuje mnie to jak ludzie piszący, że unturned to 100% kopia minecrafta i dayz.. Przestańcie bo racji nie macie :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po tym krótkim wstępie zapraszam do czytania recenzji:
Unturned.. Survival.. Do przetrwania potrzebujemy wody oraz jedzenia.
Po pierwszym uruchomieniu gry wyświetla nam sie samouczek, który pokrótce pokaże nam całą grę, kucanie, chodzenie, strzelanie itp.
Jak już samouczek przejdziemy dostaniemy pierwsze nasze osiągnięcie na steam :)
I zwrócę się tutaj też do ludzi którzy uważają, że Unturned to kopia minecrafta. W unturned budujemy ściany, szafki, podłogi, okna itp.
Nie robimy tego klocek po klocku tylko ściana to ściana i co tu dużo mówić..
Do tego w Unturned możemy sobie zasuwać samochodem, do którego musimy na bieżąco wlewać paliwo.. Gdy nasz samochód się niszczy to możemy go naprawić, ale do tego potrzebujemy spawarki. Jeśli auto nam się przewróci do góry nogami to posiadamy z tego co pamiętam "car jacka".
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Żeby zdobyć paliwo musimy dostać się na stacje benzynową ale też musimy posiadać karnister. Napełniamy go i paliwo wlewamy do samochodu :)
W grze możemy rozbudowywać nasze umiejętności.. Umiejętności te nabywamy poprzez zabijanie zombiaków.. Każda umiejętność różni się od pozostałych. Na początku polecam ulepszać: "mniejsze spadanie głodu oraz wody", oraz tracenie mniej energii podczas sprintu.. To jest najbardziej opłacalne. Resztę umiejętności robimy jak chcemy :)
Jeśli zbierzemy już całe wyposażenie to zombiaki będą dla nas pestką.. Jeśli mamy broń (najlepiej jakaś snajperka z dobrym celownikiem), ubranie maskujące (typu zielony kolor), noktowizor to możemy czaić się.. nie na zombiaki ale na innych ludzi.. Strzał w głowę ze snajperki zabija na raz także łatwy cel.. Pamiętajmy także, że jak nie mamy ekwipunku to starajmy się nie być łatwym celem dla ludzi czyli nie włączajmy latarki na samym środku drogi, w mieście się skradajmy albo pełzajmy..
3.0 (głosów: 4)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
4

NosTale Nostale - Jak grać magiem?

Poradnik Ara
5

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
6

World of Tanks Absolutny gigant w swojej klasie.

Recenzja AngryPanda
7

Roblox Superhero Tycoon - gra dla fanów superbohaterów

Recenzja Gerluk
8

8 najgorszych i najgłupszych modów go Gothica

Recenzja Tybero
9

League of Legends Sona - Wirtuozka Strun

Poradnik Alisiowa
10

Paragon - opis gry i recenzja

Recenzja Juzefaaaaaa
Chat