Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
5.0 1 1716 0
19.01.2018

Gra lepsza od CS GO !

Warface jest to gra typu FPS , w którą możemy grać całkowicie za darmo.
Głównym celem gry jest zdobywanie coraz to wyższej rangi, których jest obecnie ok. 70 więc aby dojść na sam szczyt musimy w nią dość sporo pograć. Operuje ona co ciekawe przemyślanym systemem poczekalni w którym to możemy strzelać na strzelnicy jak i ćwiczyć poruszanie się na specjalnej hali. Z owej poczekalni możemy korzystać nie tylko podczas czekania na grę a także jeśli chcemy przetestować np. broń.
Jest to naprawdę mocno rozbudowana gra, dzieląca się na dwa rodzaje:
* PVE czyli gra przeciwko ''botom''.
Dzieli się na KOOPERACJĘ gdzie wykonujemy misje polegające na dojściu do celu eliminując wrogów oraz na OPERACJE SPECJALNE które w odróżnieniu od zwykłych misji są dłuższe i bardziej urozmaicone a co za tym idzie są zazwyczaj trudniejsze.
* PVP czyli grę pośród tylko i wyłącznie realnych graczy dzielącą się na MECZE RANKINGOWE odbywające się co jakiś określony czas oraz VERSUS który z kolei dzieli się na STANDARD w którym możemy grać dowolny tryb na dowolnej mapie oraz SZYBKĄ GRĘ, która znów dzieli się na 10 innych trybów takich jak przechwytywanie, podkładanie bomby, battle royale, blitz, szturm, polowanie, każdy na każdego, deathmatch drużynowy, demolka i dominacja.
W owych trybach za pierwszą wygraną otrzymujemy premię która dodaje nam więcej pieniędzy, doświadczenia i punktów PZ.
W grze mamy możliwość dodania znajomych do swojej listy oraz utworzenie lub dołączenie do Klanu w którym wbijamy pkt. klanowe co daje nam wyższe miejsce w rankingu oraz możliwość umówienia się z drużyną na np. wspólną grę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Do wyboru mamy 4 klasy specjalizujące się czym innym :

* STRZELEC - posiada dodatkowe paczki z amunicją, którą możemy używać my jak i nasi kompani, jeśli oczywiście im damy :) Jego bronie zazwyczaj mają sporą penetracje i są automatyczne.

* MEDYK - ma on możliwość odnawianie pkt. życia sobie jak i kolegom z drużyny oraz możliwość ożywienia ich za pomocą defibrylatora a jego bronie mają słaby zasięg lecz bardzo dużą penetracje gdyż obsługuje on głównie strzelby (shotguny). nie może on używać min przeciw piechotnych tak jak i strzelec pozostałe klasy mogą.

* INŻYNIER - ta klasa z kolei potrafi znacznie szybciej od innych rozbrajać bomby czy też podkładać ładunki w swoim podręcznym ekwipunku podsiada pancerz działający jak apteczka u medyka leczy deje on jak sama nazwa wskazuje pkt. pancerza oraz posiada miny kierunkowe a jego bronie charakteryzują się szybkostrzelnością.

* SNIPER - jak sama nazwa mówi posiada on jako bronie tzw. Snipereki bronie o dużej penetracji potrafiące strzelać na duże odległości oraz ma możliwość używania min przeciwpiechotnych.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Waluta jaka jest używana w grze to dolary, które pozyskujemy za wykonywanie misji dzięki nim możemy kupować bronie, pancerze i losowe skrzynki do postaci w sklepie.
Druga waluta to korony które otrzymujemy ze skrzynek za codzienne logowanie oraz za misje PVE, dzięki nim możemy kupywac unukalne bronie oraz pancerze.
Ostatnią walutą są natomiast kredyty, możemy je pozyskać niestety za realne pieniądze, lecz dzięki nim możemy nabyć wiele unikalnych rzeczy jak skrzynki z broniami, vip, doładowania do PZ, PD oraz wspomnianych poprzednio dolarów, unikalne granaty dymne, skórki do postaci oraz unikalne emblematy.

***
Czym są owe emblematy ?

Otóż mamy do dyspozycji swój sztandar, który składa się z wyróżnień, odznaczeń i belek każdy z elementów pozyskujemy za wykonywanie achievemtów i służą one głównie do dekoracji naszego nicku podczas ładowania gry i wyświetlają się również naszemu przeciwnikowi po zabiciu go przez nas.
Myślę że gra przypadnie do gustu wielu fanom strzelanek ja osobiście bardzo ją polecam i zachęcam do pobrania w szczególności że jest ona dostępna na steam jak i stronie Bananki.pl .
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez CortezBAnAN

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Jak zostać SUPERbohaterem?

Recenzja sliweczkaxdd
2

League of Legends Garen - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

League of Legends CZY WARTO GRAĆ W League of Legends?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
4

Minecraft Minecraft- czy warto kupić?

Recenzja mateusz3007
5

Grepolis Grepolis - POCZUJ SIĘ JAK W STAROŻYTNEJ GRECJI. Szybka Recenzja

Recenzja Mheetu
6

CSGO Prime (B2P) Kilka porad jak stać się lepszym w CSGO

Poradnik Advance
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [5#] - Cobblestone

Poradnik JestemKacper
8

Star Stable Recenzja gry Star Stable

Recenzja WiktoriaBananek!
9

League of Legends Draven - Jeden z najlepszych ADC w grze .

Recenzja LuuQyx
10

World of Warships Celowanie i strzelanie

Poradnik Eton
Chat