Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 705 0
20.08.2017

Churchill III - Przyjemy Rusek premium

Churchill III jest radzieckim czołgiem premium piątego poziomu. Sklasyfikowany został jako czołg ciężki. Na obecną chwilę kosztuje 1500 sztuk złota. Jednak są na niego obniżki nawet o 50%. Jest to brytyjski pojazd wysłany do Związku Radzieckiego w ramach Lend-Lease’u. Moim zdaniem jest ciekawym i przyjemnym pojazdem, który dzięki temu, że jest czołgiem premium ma większe zarobki o 50%. Piąte tiery to według, niektórych jedne z najlepszych czołgów do zarabiania kredytów. Zatem Churchill III powinien sprostać naszym wymogom. Jest to typowy szybko strzelec, który zadaje dosyć niskie obrażenia z dużą częstotliwością. Jest podobny do linii brytyjskich czołgów ciężkich. Jeżeli więc lubicie tamte pojazdy ten jest jak najbardziej stworzony dla Was. Churchill III zapewnia nam prędkość maksymalną na poziomie 28 km/h. Zatem nie jest zbyt szybki. Jest wolniejszy od KV-1.
Grając w tę grę możesz zdobyć 860 Graj
Churchill III ma spory zapas punktów wytrzymałości wynoszący 700 HP. Wyposażony został w działo QF 6-pdr Mk. V, które pozwala na obrażenia 75 / 75 DMG i penetrację 110 / 180 mm. Penetracja nie jest zła. Niektóre pojazdy premium piątego tieru mają znacznie gorszą. Na złotych pociskach współczynnik jest bardzo duży. Jednak jeżeli ktoś planuje zarabiać na tym pojeździe odradzam ich stosowanie. Jest wstanie zadać 1 968 DMG na minutę. Czas przeładowania wynosi 2,29 sekundy. Przejdę teraz z kolei do pancerza. Pancerz kadłuba jest naprawdę godny 176 / 76 / 50 mm. Gorzej prezentuje się wieża. Jeżeli ktoś nie wie, że to jest słaby punkt tego pojazdu i strzela w kadłub to przebieg walki powinien być na naszą korzyść. Sytuacja się zmienia kiedy przeciwnik wie, że wieża nie jest pod żadnym kątem i ma tylko 88 / 88 / 76 mm pancerza.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1030 Graj
Churchill III maksymalnie może zostać wyrzucony na szósty poziom przez system losujący. Ze względu na swoją niewielką prędkość i dosyć dużą powierzchnię staje się często celem artylerii. Grając w bitwach losowych musimy wykorzystywać naszą szybkostrzelność. Idealnie nadaje się do łapania przeciwników na tak zwaną gąskę. Dzięki temu sposobowi możemy szybko wyeliminować wrogi pojazd. Jego naturalnym oponentem na piątym poziomie jest nie kto inny jak KV-1. Pluton składający się z tych pojazdów jest ciekawym zjawiskiem. Możemy bowiem niczym trzej rewolwerowcy eliminować po kolei wrogie jednostki. Czołg posiadam od dawna i mogę powiedzieć, że jestem z niego zadowolony. Jest swego rodzaju alternatywą dla osób, które nie posiadają zbyt dużej ilości złota, a chcą mieć czołg premium i przy tym zarobić trochę kredytów.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

Let's Fish Let's Fish czyli gra dla każdego.

Recenzja MichK
4

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
5

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
6

League of Angels 3 Szybka, sprawna, niezawodna gra!

Recenzja SecondDeltaclav
7

F1 2019 - Recenzja - Informacje

Recenzja Golcuniuniu
8

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
9

Warface ogólny poradnik dla początkujących

Poradnik SzymeqX
10

Aion Aion - opis, wady i zalety klas (cz 1)

Tutorial Pr-
Chat