Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1912 0
26.08.2017

Conqueror - brytyjski zdobywca

Conqueror jest brytyjskim pojazdem dziewiątego poziomu. Sklasyfikowany został jako czołg ciężki. Pojazd ten jest bardzo charakterystyczny. Jest jednym z przyjemniejszych pojazdów dziewiątego poziomu jakimi zdarzało mi się grać. Droga do niego w zależności od upodobań graczy jest różna. Jedni twierdzą, że tymi pojazdami gra się świetnie, inni twierdzą, że są męczarnią i dopiero pod koniec dostajemy coś porządnego. Moim zdaniem wszystkie z nich są świetnymi pojazdami. Ich głównym atutem jest szybkostrzelność i celność dział. W przypadku Conqueror'a też się nie zawiedziemy na tych parametrach. Conqueror prowadzi do bardzo podobnego do siebie pojazdu FV215b, który może być usunięty z drzewka brytyjskiego i zastąpiony innym pojazdem. Ale o tym rzekomym wydarzeniu wypowiem się na sam koniec tego tematu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Conqueror wyposażony jest w świetne działo 120 mm Gun L1A1. O penetracji 259 / 326 / 120 mm i obrażeniach na poziomie 400 / 400 / 515 punktów uszkodzeń. W ciągu jednej minuty może zadać 2 285 obrażeń. Średni czas przeładowania jednego pocisku to 10,50 sekundy. Można go bardzo skrócić dosyłaczem, czy wentylacją. Dodatkowy materiał eksploatacyjny też poprawi czas przeładownia. Czas celowania wynosi tylko 1,90 s. A celność na 100m jest na poziomie 0,33 m. Jak wypominałem we wstępnie działo jest cudowne. Silnik ma 950 koni mechanicznych co daje w ogólnym rozrachunku 14,57 koni mechanicznych na tonę. Prędkość maksymalna wynosi 34,30 km/h. Nie jest to jednak wolny pojazd. Bardzo często oscyluje blisko prędkości maksymalnej. Jedną z jego największych wad jest niestety pancerz kadłuba, który jest bardzo miękki.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Pancerz kadłuba wynosi 130 / 50 / 38 mm, a wieży 254 / 88 / 69 mm. Gdyby nie słaby pancerz kadłuba i duży słaby punkt na czubku wieży (właz dowódcy) pojazd byłby rewelacyjny. Oczywiście możemy stosować na nim technikę side scrap i co nieco odbić. Ale głownie polecam grać na wieżę, kryjąc pancerz kadłuba za przeróżnymi osłonami. Aby uchronić słaby punkt, możemy podnosić działo do góry starając się nim zasłonić ten punkt. Podobną technikę stosuje osobiście w czołgu T34. W Conqueror'rze możemy spotkać się z problemem stale uszkadzającego się magazynu amunicyjnego. To też możemy naprawić stosując odpowiedni moduły dodatkowe. Przy tak dużej szybkostrzelności, granie w plutonie jest przyjemnie. Na początku wspomniałem o tym, że jego następca może zostać zmieniony. Może się tak stać, a na jego miejsce ma pojawić się wzmocniona wersja Conqueror'a. Polecam wybrać tą linię jeżeli chcecie mocnych wrażeń.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Tc ghost recon future soldier. Czy warto zagrać?

Recenzja BLAZEJ1
2

League of Legends Kayn - Żniwiarz Cienia

Poradnik LeeCoper
3

The Witchwood - Omówienie nowego dodatku do Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
4

League of Angels 2 Leauge of Angels 2, kontynuator porażek, czy lekarstwo na część pierwszą ?

Recenzja Osa1020
5

Zoo 2 - Animal Park RECENZJA GRY ZOO 2 - ANIMAL PARK

Recenzja GOLD123
6

War Thunder Jak grac w War Thunder

Poradnik alanobanano
7

Brawl Stars Moja opinia o grze brawl stars

Recenzja BIBIEM
8

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
9

Team Fortress 2 Team Fortress 2 (gra dzieciństwa wielu osób)

Recenzja Antonios007
10

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet-Recenzja

Recenzja Rareska
Chat