Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 243 0
22.08.2017

Object 704 - Zwany UFO

Object 704 jest dziewiątym poziomem radzieckiego niszczyciela czołgów. Kiedyś kończył linię niszczycieli właśnie na tym poziomie. Dopiero później został wprowadzony Object 268. Object 704 był kiedyś znacznie bardziej poważanym pojazdem niż ma to miejsce obecnie. Gracze ochrzcili go mianem UFO. Ze względu na swój wygląd. Chodzi tu o liczne kąty pancerza. Wyposażony jest w to samo działo, które posiada ISU-152. Mowa tu o 152 mm BL-10. Jego parametry są bardzo dobre. 152 mm BL-10 ma obrażenia na poziomie 750 / 750 / 950 punktów uszkodzeń i penetrację 286 / 329 / 90 mm. Jest to naprawę świetne i solidne radzieckie działo. Standardowo celność nie jest zbyt dobra. A pocisk przy większej odległości potrafi magicznie uderzyć w ziemię. Celność na odległość 100m wynosi 0,39 m. Średnio potrafi zadać 2 631 uszkodzeń w ciągu minuty.
Grając w tę grę możesz zdobyć 760 Graj
Średni przeładowanie trwa 17.10 sekundy. Oczywiście można zejść poniżej tej wartości. Posiada spory zapas punktów wytrzymałości na poziomie 1600 HP. Pochyły pancerz sprawia, że pociski mogą się od nas odbijać. Jarzmo działa, które zajmuje znaczną część przodu, nie pozwala na przepuszczenie pocisku wrogiego pojazdu, lub trafia on za zero uszkodzeń. Niski profil utrudnia przeciwnikowi trafienie. Grając nim kryjemy się z daleka od pierwszej linii natarcia. Przewalone drzewa, krzaki zwiększają nasz współczynnik kamuflażu. Standardowym zabiegiem jest wyszkolenie załogi w atut kamuflaż. Opcjonalnie możemy zakupić też lornetę polową czy siatę kamuflażową. Pojazdy niskich tierów czują respekt do Object'a 704 z powodu dużych obrażeń, które potrafią zabrać znaczną cześć ich punktów wytrzymałości i tym samym zmniejszyć ich rolę w bitwie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 910 Graj
Object 704 rozwija maksymalną prędkość 37km/h. Nie jest to wolny pojazd. Posiada 700 koni mechanicznych co przekłada się na 14,38 koni mechanicznych na tonę. Pancerz kadłuba wynosi 120 / 90 / 60 mm. Dodatkowo musimy uwzględnić odpowiednio wyprofilowany pancerz co ułatwia odbijanie pocisków. Podręcznikowym wrogiem niszczycieli czołgów są lekkie pojazdy, na które musimy naprawdę uważać. Po objechaniu naszego pojazdu mamy niskie szanse na przeżycie. Dlatego musimy obserwować minimapę i wypatrywać zagrożenia z ich strony. Artyleria też stanowi zagrożenie. Moim zdaniem, Object 704 jest bardzo przyjemnym pojazdem, tak jak jego przeciwnicy. Jego autorytet opiera się na strachu wzbudzanym w swoich wrogach. Nadal jest warty uwagi i świetnie sprawuje się na polu bitwy. Zachęcam do przekonania się do tego na własnej skórze.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
4

CSGO (B2P) NRG Esports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

[Blockade 3D] Kwadratowy Shooter!

Recenzja Shadow YouTube
6

CSGO (B2P) Jak poprawić swoje umiejętności/movement ?

Poradnik kaynis
7

CSGO (B2P) Natus Vincere - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
8

Forge of Empires Forge of empires – świetna gra strategiczna.

Recenzja Banankowiec2453
9

Portal. Świetny początek świetnej serii.

Recenzja Banankowiec2453
10

Diablo II - recenzja

Recenzja TurboBagiety
Discord