Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1350 0
22.08.2017

T1E6 - Prezent od Wargaming

T1E6 jest amerykańskim pojazdem premium drugiego tieru. Można go było otrzymać od firmy Wargaming za darmo z okazji Nowego Roku. Sklasyfikowany został jako czołg lekki. Według mnie był jednym z lepszych i ciekawych prezentów jakim twórcy gry nas obdarowali, ponieważ nie jest czołg, który ma słabe parametry i gra nim nie jest prawdziwą katorgą. Obecnie jest czołgiem specjalnym i nie mam możliwości jego zakupienia. Ale jak wiadomo pojawia się co jakiś czas z niezłą sumką złota w sklepie premium np. w kalendarzu adwentowym. Jest przyjemny w rozgrywce i potrafi dużo zdziałać samemu jak i w plutonie. Wiele osób sprzedało go kiedy tylko rozegrali nim bitwę. Nie wiedząc jakie są jego zalety. Taki zabieg wykonuje bardzo dużo osób. Totalnie go odradzam. Szybkie zdobycie kredytów nie jest tego warte.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Dlaczego moim zdaniem jest dobrym pojazdem? Zacznę od mobilności. T1E6 posiada 244 koni mechanicznych co daje 27,03 koni mechanicznych na tonę. Pozwala to nam rozwinąć maksymalną prędkość 48,3 km/h. Są szybsze pojazdy, ale należy pamiętać, że większość drugich poziomów jest wolna. Prędkość daje nam ogromne możliwości takie jak szybka zmiana pozycji czy szybsze dojechanie do kluczowych miejsc (np. górka na mapie Kopalnie). Kolejną zaletą jest działo. T1E6 wyposażony jest w działo 37 mm Semiautomatic Gun M1924A1. Jest ono działem z mechanizmem bębenkowym. W swojej kasecie posiada 5 pocisków. Obrażenia wynoszą 30 / 30 / 36 punktów uszkodzeń, a penetracja jest na poziomie 33 / 53 / 19 mm. Najlepszą rzeczą jest suma uszkodzeń, którą jest wstanie wykonać w ciągu jednej minuty. Wynosi ona bowiem 1 285 DMG !
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Czas przeładowania jednego pełnego zasobnika wynosi 5 sekund. Pojazd ma 160 punktów wytrzymałości. Pancerz kadłuba i wieży wynosi 15 / 6 / 6 mm co nie czyni go twardym pojazdem. Cała gra opiera się na oflankowaniu wrogich pojazdów i wpakowanie całego magazynka. Warto też wspomnieć, że T1E6 nie skupia celownika zbyt szybko po oddanym strzale. Ale warto jednak poczekać i oddać pewny celny strzał. Pojazd ten nie lubi innych magazynkowców szczególnie tych niemieckich. Z powodu braku pancerza uważać też trzeba na niszczyciele pojazdów i czołgi posiadające tak zwany troll gun. Maksymalnie może walczyć z pojazdami trzecich tierów, gdzie też może mieć sporo do powiedzenia. Podsumowując jest to mobilny czołg wyposażony w dobre działo o nieprzeciętnych statystykach. Kto sprzedał ten pojazd niech żałuje. Kto kolekcjonuje pojazdy, dla niego ten maluch jest pozycją obowiązkową.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Kopanie dla początkujących - BlockStarPlanet

Poradnik Waziaaa
2

Gry na które czekam !

Recenzja Osa1020
3

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge+ Prologeu

Recenzja xMiraSx
4

Transformice Jak szybko zdobyć serki

Poradnik yeonrie
5

Hacki do zielone imperium

Poradnik Duman1222
6

Roblox Superhero Tycoon - gra dla fanów superbohaterów

Recenzja Gerluk
7

League of Legends Heimerdinger Postać niedoceniana ?

Poradnik $Many$
8

CSGO Prime (B2P) Czy warto grać w CS:GO?

Tutorial Kurczaczek
9

League of Legends Mistrzostwa świata w League of Legends 2021

Poradnik motina1548
10

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja GTA: The Trilogy

Recenzja Kejzer17
Chat