Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0 0 314 0
16.08.2017

T34 - Amerykański zarabiacz

T34 jest od kilku lat pojazdem premium w drzewku USA. Mało nowych graczy wie, że pojazd ten był niegdyś na IX tierze i był normalnym czołgiem w drzewku. Prowadził on do T30 (kiedyś czołg ciężki X tieru, obecnie niszczyciel). Każdy gracz, który posiadał ten pojazd dostawał za darmo czołg premium wart 200 zł. Co jest dla wielu zaskoczeniem. Sam miałem tą przyjemność. Jest to pojazd bardzo charakterystyczny. Nie posiada on zbyt dużego pancerza kadłuba 102 mm/ 76 mm /51 mm. Przekłada się to na obrywanie od pojazdów niższego tieru. Ale jednak ten czołg ma w sobie bardzo mocne strony. Pancerz wieży jest praktycznie nie do przebicia. Słabym punktem wieży jest właz. Jednak, gracze znaleźli na to sposób, który może doprowadzić przeciwnika do złości. Chodzi tu o podnoszenie działa do góry i kręcenie wieżą, tak aby przeciwnik nie mógł trafić w słaby punkt.
Grając w tę grę możesz zdobyć 820 Graj
Taktyką jest zatem chowanie się za przeszkodami i wystawianie tylko wieży. Kiedy widzimy, że przeciwnik celuje we właz, skorzystajcie ze sposobu z podnoszeniem działa. Pancerz wieży 279 mm /127 mm /203 mm. Na twardej głowie nie kończą się zalety. Penetracja działa na T34 jest ogromna. Na podstawowych pociskach AP 248 mm, a na premium APCR 297 mm. Obrażenia 400 DMG. Może walczyć jak równy z równym z IX tierami. Pewnie dlatego, że kiedyś też był IX. Celność nie jest mocną stroną działa 0.35 m. Czas przeładowania wynosi ok 15sek. Można go skrócić odpowiednimi modułami i perkami u załogantów. Prędkość maksymalna to 35km/. Swojego czasu był uważany za jeden z lepiej zarabiających czołgów premium. Przy świetnych bitwa czołg ten potrafi zarobić bardzo dużo kredytów. A mając konto premium nie musimy się martwić o kredyty.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 990 Graj
Spisuje się w walce na drugiej linii jak i pierwszej. Wszystko zależy od mapy. Grając musimy skupić się i znaleźć dobrą pozycję. W tym pojeździe nie musimy się martwić o szukanie słabych punktów u pojazdów ze względu na penetrację. Według statystyk średni zarobek na czysto u wszystkich graczy wynosi ponad 30tys. Nie jest to duża ilość. Jenak musimy wziąć pod uwagę, że jest to średnia. Osobiście polecam wszystkim ten pojazd, którzy chcą sobie pograć do zabawy i przy tym zarobić. Niedawno ten pojazd był sprzedawany w różnych wersjach kolorystycznych. Nie mają one jednak innych paramentów niż wersja podstawowa. Koszt pojazdu to 12tys sztuk złota. Pojazd ten jest również idealny do szkolenia załogi dla pojazdów amerykańskich. Obecnie nie jest już tak popularny jak kiedyś z powodu dużej ilości czołgów premium w grze.
T34 - Amerykański zarabiacz 0.0 0
0 0
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Worms: Armageddon - podstawowe bronie

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
2

Roblox Jak szybko zdobyć rebirth na mining simulator?

Poradnik Dziadek_Wiesia
3

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
4

Soulworker azjatyckie MMORPG.

Recenzja Jaro-S
5

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
6

RETRO: Castlevania: Symphony of The Night (1997)

Recenzja LiquidSnake
7

Jotun: Valhalla Edition - Powiew skandynawskiej mitologii

Recenzja Dawid035
8

Battlelands Royale - Recenzja

Recenzja TheMaślak
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
Discord