Jak to działa
Forum Forge of Gods

Forge of Gods forum

Przejdź do gry Forge of Gods
2.5 (głosów: 2)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis
Forge of Gods forum
O wielu grach wideo mówi się, że są „boskie”. Bądźmy jednak szczerzy – na to miano zasługuje jedynie gra, w której bogów można samodzielnie stworzyć – a to o właśnie chodzi w Forge of Gods!
Forge of Gods na pewno zachwyci miłośników RPG i świata fantasy. Rozgrywka jest dynamiczna i toczy się o niezwykle wysoką stawkę – zadaniem graczy jest wykreowanie jak największej ilości potężnych potworów, wojowników, a w końcu – istot boskich. Nie będzie to łatwe – naszym przeciwnikom zależy na naszym niepowodzeniu! Z pomocą swojego sprytu oraz przy użyciu stworzonej przez siebie armii możesz pokonać ich hordy. Podczas rozgrywki będziesz miał szansę spotkać ponad tysiąc różnych stworów – tak ogromna różnorodność sprawi, że na pewno nie będziesz się nudził. Grając w Forge of Gods, będziesz miał także okazję do stworzenia niezwykłych budowli – świątyń, zamków oraz... obozów potworów.
Chciałbyś zostać numerem jeden w rankingach Forge of Gods? Z pewnością nie będzie to łatwe. Pomoc oraz podpowiedzi, jak osiągać więcej, znajdziesz na naszym forum. Będziesz także mógł poznać inne osoby z całej Polski, które podzielają Twoją niezwykłą pasję. Zaglądaj tu regularnie, a Twój sukces z pewnością będzie spektakularny!
Chat