Jak to działa
Forum World of Tanks

World of Tanks forum

Przejdź do gry World of Tanks
4.7 (głosów: 1484)

Witaj na forum World of Tanks. Masz problem z wykonaniem zadania? A może interesują Cię mody do wota? Na naszym forum znajdziesz wszystkie potrzebne porady i wskazówki, aby zostać najlepszym czołgistą.


Dołącz do załóg World of Tanks, jednej z najpopularniejszych gier MMO z elementami symulacji i strategii stworzonej przez Wargaming.net. Gra oferuje nam starannie odwzorowane modele czołgów oraz innych pojazdów pancernych. Zasiądź za sterami potężnych stalowych maszyn i weź udział w pełnych emocji bitwach z innymi graczami. Wykonuj misje, zwiększaj doświadczenie i zdobywaj bananki. Inwestuj w amunicję premium, zwiększ swoje szanse na polu bitwy i przyśpiesz zdobywanie doświadczenia całej twojej załogi czołgu.


Dołącz do społeczności World of Tanks na forum i dziel się swoimi poradami z innymi użytkownikami. Wymieniaj się opiniami o ulubionych pojazdach i mapach. Omawiaj najlepsze twoim zdaniem trasy rozjazdów, lokalizację pojazdów i kryjówki. Przeglądaj i dziel się najlepszymi bitwami i humorystycznymi akcjami. Umawiaj się na różne tryby gry zespołowej.


Na forum dowiesz się o różnych aspektach związanych z grą: między innymi jak grać każdym z pojazdów, a także zdobędziesz informację o drzewach technologicznych.


Czołgisto do zobaczenia na polu bitwy World of Tanks!

Chat