Jak to działa
Forum Go Ninja

Go Ninja forum

Przejdź do gry Go Ninja
4.9 (głosów: 7)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis
Go ninja forum
Kiedy w Polsce zaczęto wyświetlać odcinki kultowego anime „Naruto”, u wielu osób obudziła się fascynacja japońską kultura oraz… byciem ninja. Nie ma w tym nic dziwnego – Ci wyjątkowi wojownicy, kierujący się zasadami honoru, posiadali naprawdę niezwykłe umiejętności! Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w tym świecie – już dziś odpal grę Go ninja! Go ninja to gra w stylu MMORPG, która zachwyci przede wszystkim miłośników serialu o dzielnym Naruto. Podczas rozgrywki Ty również będziesz mógł wcielić się w walecznego ninja. Kiedy wybierzesz już swoje umiejętności oraz styl walki, będziesz musiał zmierzyć się z wieloma groźnymi przeciwnikami.
Grafika jest bardzo przyjemna dla oka – na szczególną uwagę zasługują z pewnością doskonale dopracowane postaci. Jeśli będziesz stawiał czoła nowym wyzwaniom oraz nieustannie się rozwijał – masz szansę stać się legendą żyjącą pośród cieni!
Nasze banankowe forum powstało z myślą o tych, którzy swoją misję w grze Go ninja chcą realizować najlepiej, jak się da. Spotkasz tu ludzi na różnych poziomach zaawansowania, pochodzących z różnych miast i robiących na co dzień najróżniejsze rzeczy – wszystkich łączy jednak sympatia do serialowego Naruto i chęć bycia jak najlepszym ninja. Jeśli te ambicje nie są Ci obce – wejdź do naszej rodziny i czerp z niej porady i motywację!
Chat