Jak to działa
Forum Goodgame Empire

Goodgame Empire forum

Przejdź do gry Goodgame Empire
4.5 (głosów: 578)

Goodgame Empire to przeglądarkowa gra strategiczna niemieckiego studia Goodgame inspirowana średniowiecznym królestwem. W rozgrywce koncentrujemy się na budowaniu miast i rywalizowaniu z innymi graczami. Goodgame Empire to nieprzypadkowa pozycja na naszej liście, która opisuje najlepsze darmowe gry strategiczne


W Goodgame Empire możesz zrealizować swoje marzenia o posiadaniu własnego zamku, wojska i podwładnych. Buduj i rozwijaj swoją osadę zdobywając przy tym potrzebne surowce i materiały. Należy pamiętać, że w Goodgame Empire ocena gospodarki zależy od ilości posiadanego jedzenia, drewna, kamienia i złota. Źródła tych surowców znajdziesz wokół swojego zamku. Wydobycie odbywa się automatycznie, do twojego zadania należy postawienie odpowiedniego obiektu i ewentualne ulepszanie budynków.


Ważnym elementem są misje, które są zlecane graczowi odgórnie. Dzięki nim można zdobyć nie tylko zasoby, doświadczenie i złoto ale również drogocenne rubiny.


Forum Goodgame Empire umożliwia dyskusje o różnych kierunkach rozgrywki, porównanie swojej taktyki z taktyką stosowaną przez innych graczy, a także pozwala na nawiązywanie znajomości i sojuszy mogących pomóc w rozwijaniu swojego majątku.


Na forum Goodgame Empire szukaj i dziel się informacjami jak poprawnie wykonać misję oraz jak zdobywać cenne bananki. Dowiesz się także jak najlepiej bronić własnego zamku, a jak złupić zamek innego gracza.


Znajdziesz tu również porady i wskazówki od bardziej doświadczonych graczy, a może sam znasz triki nieopisane na forum? Podziel się nimi z innymi graczami. Wspólnie zdobywajcie wiedzę i doświadczenie przydatną w kierowaniu swoją osadą.

Chat