Jak to działa
Forum Dark War

Dark War forum

Przejdź do gry Dark War
5.0 (głosów: 1)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis
Dark War forum
Twoje życie jest ostatnio monotonne? A może jesteś przepracowany i potrzebujesz rozrywki, która umożliwi Ci oderwanie się od codziennych obowiązków? Jeśli tak, spróbuj szczęścia w kultowej grze Rise of Triad: Dark War!
Dark War jest grą w stylu FPS. Naszym zadaniem w grze jest wcielenie się w postać HUNTa (High-Risk United Nations Taskforce). Droga naszego bohatera nie będzie łatwa – światu zagraża pewien potężny szaleniec, którego musimy za wszelką cenę powstrzymać! Gracze najbardziej cenią Dark War za fantastyczny tryb multiplayer – do rozgrywki w jednym czasie może przystąpić nawet jedenaście osób! Kolejnym urozmaiceniem jest ogromna ilość broni, jakie mamy do wyboru, a także dobrze stworzeni przeciwnicy. Możemy także niszczyć przedmioty, które pojawiają się na naszej drodze, co pozwala rozładować buzujące emocje. Dark War to jedna z tych gier, które wciągają na długie godziny!
Każdy gracz potrzebuje czasami wsparcia – w miarę naszego rozwoju w grze przybywa przecież pytań i wątpliwości. Odpowiedzi na nie znajdziesz wśród innych graczy – a tych właśnie skupia nasze forum! Koniecznie dołącz do naszej forumowej rodziny, a szybko osiągniesz sukces, o jakim marzyłeś od pierwszych chwil spędzonych przy Dark War!
Chat