Jak to działa
Forum Drakensang Online

Drakensang Online forum

Przejdź do gry Drakensang Online
4.6 (głosów: 146)

Witaj na darkensang forum poświęconemu popularnej grze typu mmorpg. Jeśli mówimy o Drakensang, automatycznie przychodzą nam na myśl najlepsze darmowe gry mmorpg. Dzielimy się tu swoimi spostrzeżeniami, analizujemy fabułę, rozmawiamy o postaciach i licznych questach, których akurat w tej rozgrywce naprawdę nie brakuje.


Darkensang Online to ciekawa produkcja, która pozwoli Ci się przenieść w świat fantasy. To właśnie tu wcielając się w postać Czarodzieja Kręgu lub Rycerza Zakonu Smoka będziesz musiał zmierzyć się z licznymi przeciwnikami, których uosobienie z całą pewnością Cię zachwyci. Na każdym kroku czekać będą na Ciebie łucznicy z ciałem jelenia, a nawet knury. W wyższych poziomach będziesz musiał przeciwstawić się siłom zła reprezentowanym przez samą postać diabła. Od strony technicznej gra również nie pozostawia wiele do życzenia. Jak już wspomnieliśmy, czekają tu na Ciebie liczne questy, które, jeśli będziesz wypełniał poprawnie, pozwolą Ci przeżyć w niezwykle groźnym, pełnym zła i nadprzyrodzonych sił świecie. Tym, co zachwyca najbardziej jest niezwykle rozbudowana szata graficzna oraz niskie wymagania techniczne, które niezależnie od sprzętu pozwolą Ci się oddać pełnej rozgrywce. Oczywiście gra nie jest prosta. Im wyższy poziom, tym więcej będziesz musiał dać od siebie. Nie jest to typowy, monotonny czasoumilacz. Tu liczy się umiejętność planowania, radzenia sobie w trudnych sytuacjach i wiele, wiele innych. Świat fantasy, jaki stworzyli twórcy pełen jest ukrytych tajemnic, które przyjdzie Ci stopniowo odkrywać. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć drakensang online forum. Chcemy, abyście mogli wspólnie z innymi graczami znaleźć najlepszy sposób na przetrwanie!


Jesteś zaawansowanym graczem? Świetnie! Pomóż początkującym amatorom stać się postrachem mitologicznych, fantastycznych stworzeń. Podpowiedz im jak przeciwdziałać ukrytym siłom zła, które czyhać będą na każdym rogu. Czekamy na Ciebie!
Chat