Jak to działa
Forum Big Farm

Big Farm forum

Przejdź do gry Big Farm
4.5 (głosów: 1068)

Witaj na forum Big Farm!


Wujek Georgu zostawia w spadku starą, zaniedbaną i zapuszczoną farmę. W tym miejscu rozpoczyna się gra, w której gracz wciela się w rolę młodego farmera mającego za zadanie zmienić podupadającą farmę w dobrze prosperujące gospodarstwo. Według naszej listy, na której wypunktowane są najlepsze darmowe familijne Big Farm to obecnie jedna z najlepszych darmowych gier, w której gracz może wykazać się umiejętnością robienia interesów hodując różne zwierzęta, rośliny, a także rozbudowując i rozwijając swoją gospodarkę.


Forum Big Farm jest miejscem wspierającej się społeczności zgromadzonej przy tym przeglądarkowym tytule. Początkujący farmerzy często zadają sobie pytanie jak powiększyć pole w Big Farm? jak szybko zdobyć doświadczenie? czy jak stać się posiadaczem darmowego złota w Big Farm? Na te i wiele innych interesujących pytań znajdziesz odpowiedź na naszym forum. Znasz już odpowiedź na te pytania? Super! Jesteś już doświadczonym farmerem i Twoja wiedza z pewnością przyda się innym graczom na forum.


Opisując na Big Farm forum przydatne rozwiązania i triki, które umożliwiają przyspieszenie rozwoju farmy pomagasz początkującym graczom, ale również sam możesz się dużo nauczyć. Forum pozwala nawiązać nowe przyjaźnie między graczami Big Farm, tak aby w przyszłości tworzyć z nimi sojusze i wspólnie zdobywać doświadczenie farmera i kolejne poziomy w grze.


Chat