Jak to działa
Forum Fortnite

Fortnite forum

Przejdź do gry Fortnite
4.6 (głosów: 313)

Świat gry nawiedzany przez demony podobne do zombie nie jest Ci obcy? Jeżeli lubisz klimaty przewijające się przez grę Fortnite, to koniecznie zajrzyj na forum rozgrywki o tej samej nazwie! W tym miejscu masz okazję zdobyć wiedzę, jak skutecznie strzec bram świata i zamykać przejścia przed demonicznymi wrogami, a także… poznać wielbicieli podobnych klimatów!


Dowiedz się, jak dokładnie zapoznać się z okolicą, stawiać fortyfikacje i unicestwiać krwiożercze demony. Użytkownicy grający dłużej od Ciebie podpowiedzą Ci, jak skutecznie wykorzystywać dostępne w grze materiały – drewno, kamień lub metal. Dzięki wskazówkom ukrytym na forum Fortnite dowiesz się, dlaczego eksploracja terenu jest tak ważnym elementem każdego kolejnego starcia. Doświadczeni gracze pomogą Ci znaleźć nowe bronie oraz plany, które umożliwiają skonstruowanie bardziej zaawansowanego sprzętu! Chcesz zdobyć wiedzę, jak zyskać pełną dowolność w projektowaniu swoich umocnień? „Forumowicze” już wiedzą, jak budować pułapki – np. miny, podłogi podłączone do prądu, kolce, automatyczne działa lub… chmury trującego gazu! A może dopiero rozpoczynasz i sam nie wiesz, która z dostępnych klas – Constructor, Ninja lub Commando – będzie najlepszym wyborem? Chyba, że jesteś w połowie rozgrywki, a gra nagle zaczęła się… zawieszać? Forum pomoże Ci rozwiać wszystkie wątpliwości – nie tylko związane z fabułą i charakterystyką rozgrywki, ale też mechaniką gry!


Uzyskaj wiedzę, jak rozbudować swoją siedzibę, tworzyć coraz potężniejsze bronie czy pułapki, a także współpracuj z innymi graczami i wspólnie dzielcie się doświadczeniem na forum Fortnite już dziś!

Chat