Jak to działa
Forum Beefighters

Beefighters forum

Przejdź do gry Beefighters
3.9 (głosów: 11)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Odkryłeś jakieś ciekawe tajniki gry Beefighters? Koniecznie podziel się tym z innymi graczami ciekawej, zabawnej rozgrywki z walecznymi pszczołami na czele! Poznaj charakterystykę drogi od mało znanego pszczelarza aż do… wpływowego biznesmena. Dowiedz się, które rodzaje pszczół warto zdobywać oraz jakie z nich potrzeba wystawiać na arenę do walk z innymi pszczołami – może to będzie Twoja droga do sukcesu? Znalazłeś sposób na zdobycie Legendarnej Pszczoły? Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą, koniecznie wdaj się w dyskusję z pozostałymi graczami Beefighters!


Dowiedz się, w jaki sposób stale rozwijać swój pszczeli rój. Podpytaj użytkowników forum, jak karmić je nektarem, który zwiększa siłę, inicjatywę, wytrzymałość oraz… szczęście owadów. A może jesteś żądny wiedzy, jak posiąść dodatkowe umiejętności, przydatne w późniejszych walkach? Poczytaj o tym, jak zdobyć żądło, truciznę bądź zwiększoną siłę regeneracji! Możesz zadziwić się, jak różne rozwiązania znają pozostali „pszczelarze”. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób kolekcjonują oni swoje pszczoły do drużyny? Tu znajdziesz odpowiedzi na każde Twoje pytanie! Dowiedz się więcej w temacie sprzedaży miodu i wymianie produktów na pszczoły. Nie wiesz, jak posadzić w ogrodzie nasiona i sprzedawać swoje plony? Dzięki poradom na forum dowiesz się, jak zyskać kilka rodzajów miodu, które wymienisz na energię, nektar, a nawet… pieniądze!


Masz ochotę zwiększyć swoje możliwości w grze? Koniecznie dołącz do forum Beefighters, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę, jak zwiększać zarobki i szerzyć umiejętności w grze!

Chat