Jak to działa
Forum Rocket League (B2P)

Rocket League (B2P) forum

Przejdź do gry Rocket League (B2P)
4.7 (głosów: 41)

Rocket League – forum dla graczy najwyższej ligi


Jesteś fanem piłki nożnej lub innej dyscypliny zespołowej? Zapewne lubisz więc gry, które wiążą się ze sportowymi emocjami. Rocket League jest stworzona dla ludzi, którzy chcą zarówno od sportu, jak i od gier czegoś więcej!


Gry piłkarskie są bardzo popularne i zapewniają rozgrywkę na wiele godzin. Co jednak powiesz na grę w nieco „unowocześnioną” wersję futbolu, do którego niezbędne są… futurystyczne pojazdy? Drużyny składają się tutaj z maksymalnie czterech graczy, którzy prowadzą wyjątkowe auta. Zasady sportu są podobne do zwykłej piłki nożnej, jednak piłki nie kopiemy, a przesuwamy za pomocą naszych kosmicznych wozów. Oczywiście, naszym celem jest umieszczenie piłki w bramce przeciwnej drużyny. Pojedynki możesz toczyć z innymi graczami albo z komputerem. Ciekawe jest to, że możemy dowolnie modyfikować swój pojazd – kolory i kształty przyprawiają o zawrót głowy! Aby pokonać przeciwników, trzeba wykonywać liczne sztuczki i akrobacje – Rocket League na pewno poprawi więc Twoją zręczność i koordynację.


To forum zostało założone właśnie z myślą o fanach Rocket League. Każdy, kto ma styczność z tą grą, na pewno znajdzie tu wiele ciekawych informacji, które ułatwią mu dalszą rozgrywkę.


Jesteś złakniony emocji i dobrej zabawy? Nie czekaj dłużej, tylko… zaczynaj grę!


Chat