Jak to działa
Forum OGame

OGame forum

Przejdź do gry OGame
4.2 (głosów: 153)

Witaj na forum poświęconej OGame - jednej z najpopularniejszych gier strategicznych, która jako pierwsza została udostępniona polskim graczom w trybie online. Na naszym ogame forum poznasz wszystkie aspekty rozgrywki!


Warto dodać, że OGame znalazł się na liście, która wymienia najlepsze darmowe gry strategiczne.


Dowiesz się jak pokonywać rywali i jak szybko wznieść się na wyższy poziom umiejętności. OGame w swoim czasie była jedną z najbardziej innowacyjnych gier przeglądarkowych. Nic więc dziwnego, że zyskała tak dużą popularność wśród użytkowników będących miłośnikami wojen i walk o pozycję. Tuż po rejestracji gra przenosi nas w kosmiczne realia, w których przyjdzie nam zmierzyć się z przeciwnikiem o władzę, pozycję i wpływy. Kolonizowanie planet, eksploracja surowców i organizowanie wielkich kosmicznej floty – tym właśnie OGame wyróżnia się od podobnych tytułów, jakie można dziś znaleźć na rynkowej półce. Oczywiście to jednak jeszcze nie wszystko!


Dołącz do naszej społeczności ogame forum a dowiesz się jak rozbudowywać infrastrukturę, jak gromadzić surowce i jak je wykorzystywać. Nasi zapaleni gracze podpowiedzą Ci również jakie pułapki na Ciebie czyhają i czego możesz się spodziewać po swoich wrogach! Ogame to prawdziwa klasyka przeglądarkowych gier strategicznych, której fabuła rozgrywa się z kosmosie - a jest to prawdziwą innowacją. Ponadto możesz odbyć iście nostalgiczną podróż w czasie, która przeniesie Cię do początków naszego gatunku.


Dowiedz się jak zdobywać kolejne statki, jak modernizować ich flotę, jak ulepszać budynki, aby stawały się coraz bardziej przydatne. Na koniec - sprawdź również co zrobić, aby posiadać własną Gwiazdę Śmierci! Nasi forumowicze przekażą Ci cenne rady i wskazówki, c których możesz korzystać do woli! Wszystko po to, ażebyś poczuł się prawdziwym królem wszechświata!

Chat